Geçer mi bu acı? Kabul olur mu dualarım?

neredeyse bir hafta oldu ayrılalı. başlarda bir şey hissetmemiştim ama yokluğunu hissetmeye başladım. hiç konuşmuyorum, nerde ne yapıyor merak ediyorum.

2 yıllık bir ilişkiydi.ilk askımdı onu gerçekten seviyordum, o da seviyordu. fakat ben gitmesi için tüm şartları hazırladım sanırım. o da gitti. gitme dememe rağmen gitti.

onu çok merak ediyorum. artık bitti ilişkimiz ama ben bu duygulardan bu mutsuzluktan nasıl kurtulacağım. geçer mi gerçekten zaman her şeye iyi gelir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zaman sadece hatırlamamanı sağlar..Ama güçlüdür işe yarar. Daha henüz çok yeni acın, zor olacağı aşikar, dayanmalısın demiycem çünkü zorundasın.. Hayat her zorluğa, acıya rağmen devam ediyor ve hayat güzellikleriyle hala seni bekliyor.. Sadece biraz zaman..

• Rica ederim.. Kolay atlatabilmeniz dileği ile..

• yorumunuz için teşekkür ederim. zaman.. umarım dediğiniz gibi olur

Erkekler Ne Diyor 3

• sana bağlı kafayı ona takarsan geçmez :D

• henüz değil :) 2 hafta oldu ama, öyle çok kötü bir halde de değilim..

• ee son durum ne unutunmu :D

• Deniyorum umarm :)

• Öncekileri Göster
  • allah çekilmeyecek dert vermez

• Geçer; kimse unutulmaz değildir.

Kızlar Ne Diyor 2

• canım ilk haftalar çok sancılıdır.aramak istersin özlersin merak edersin aramamasına kafa yorarsın canın yanar.nasıl unuttu dersin.ama biraz zaman geçince daha az hatırlıyorsun önce ağlamaların duruluyor.sonra onun hataları gözüne geliyor.zaman ilaç değil ama kendi gücünü görmene yardımcı oluyor.bittiğinde insanların ondan önce de sen vardın lafları haklı çıkıyor.sadece geç görüyor insan.ayrılalı 2 ay oldu.hala seviyorum hala özlüyorum.arada bir ağlıyorum.ama onun senden çaldığı zaman ktkıda bulunmaman lazım.düşün bi.yaralandığında önce kanar orası.sonra kabuk bağlar.zamanla bi bakarsın izi var.izi geçmez ama ilk günkü gibi de acı vermez.

• Evet oyle..

• gelmemesi mümkün değil ki.insan karşısındaki az bile olsa üzülsün istiyor.canı yansın diye değil bu ilişkiye o da değer vermiş diyebilmek için:(

• evet dediklerinde çok haklısın. nasıl unutur hemen diyorum, merak ediyorum nerde kiminle, o o hiç mi merak etmiyor diyorum.. bekliyorum bu acının geçmesini, farklı şeylerle ugrasıyorum ama aklıma geliyor hep.

• Zamanla unutuluyor herşey emin ol..

• tek umudum zaman

Yükleniyor...