Aşk acısı çekenler, unutamayanlar kimler?

Şu anda aşk acısını yaşayanlar, ayrılığı yaşayanlar, özleyenler kimler? Ne kadar süredir ayrısınız, pişmanmısınız, özlüyormusunuz, umutlumusunuz, unutmak üzeremisiniz?Paylaşalım, dert ortağı olalım..Ben 15 gündür ayrıyım ve sevdiğim artık barışmayacağını söylüyor kafamda bitirdim diyor, 2 senelik bir ilişkiydi ve çok koyuyor.. Kıskançlık kadar b.ktan birşey varmı :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet Ben çok büyük bir aşk acısı çekiyorum. Evet hala kalbimde eskimeyen sevgilim benimle artık barışmak istemiyor.Evet özLüyorum Kimseyi özlemediğim kadar. 4 aydır ayrıyız ama 4 ay içinde hep konuştuk son 1 aydır konuşmuyoruz birdaha mesaj atmamasını söyledim çünkü ben barışmak o ise arkdaş kalmak istemişti haklıda aptallıklarımın cezasını çekiyorum melek gibi çocuğu biraz daha düzülmek için ayrılırsan çocukta en büyüğünden tekmeyide koyar ALLAH razı olsun büyük bir tecrübe verdi

• çok zor durumdayız, konuşmuştuk senle zaten bu durumu. müstahak bize işte napacaksın hakettim aslında ama tecrübe işte bu da ileride faydası olacak.. umarım gene gün gelir ve sevdiğimize kavuşuruz, gerçek aşkı bulmak çok zor ve ne yazıkki kaybettikten sonra anlaşılıyor :(

• Öncekileri Göster
    • yok ö.dğl inş kavuşuruz sevdiklerimize

• amiiiiiiiiiiiiiiin

Kızlar Ne Diyor 10

• boşa zaman kaybı sadece, giden gitti yas tutmak sacmalık.

• keşke bunu söylemekle hemen unutulsaydı be :( ama senide tebrik etmek gerek çok acı çeken biri değilsindir.

• Öncekileri Göster
    • zamanla olucak ama sende zamana yardımcı olmazsan o zamanın esiri olursun...

• çok haklısın

• Unutamadgım kımse yok

• zamanla elbet unutuluyor ama zor oluyor .s

• Hersey senın elınde ıstersen gayette kolay olur

• işte zaten önemli olan da bu kafada bitirebilmek.

• aklı olan aşk acısı çekmez ;D

• bence büyük konuşma ,)

• büyük konuşmuyorum zaten :)

• Daha önce çekmiştim. Tek kelimeyle zor.

• ne kadar sürdü acısını atlatmak :((

• Öncekileri Göster
    • Düşünme

• zamanla o da olacak

• kalbimi kavonaza koydum.. yanıma almıyorum nolur nolmaz:)sana sabır diliyorum .. elimizden başka ne gelir,ateş düştüğü yeri yakıyor..

• haklısın, zor bir durum gerçekten.. ama emin ol kalbini kavanoza koymak çözüm olmaz, hiç anlamadığın bir anda çarpılırsın.. bu işler böyle ve zaten öylesi daha çok acıtıyor .(

• haklısın,sevmek sevilmek güzel şeyde ,sonu işte hayatı sanki manasızlaştırıyor.. ama zamanla aşılıyor biz insanlara has bir özellik sanırım..

• haklısın..

• 1ay

Ben yedi aydir nisanlimi gormemisim o kadar cok ozledikki birbirimizi artik ozlem basa vuruyo sinirler geriliyo bayrama gormeye gelecekti amadun cok kotu kavga ettik bni grmye gelmycgni syldi cok kotuyum şu an aci cekiyorum

• 1ay

eskiye gittim şuanda.. bu soruyu yazalı 1,5 seneyi geçmiştir. ve artık onun bir kaç aylık ilişkisi var bense bunca zamana rağmen acı çekmesemde ona aşığım. o bunu belki biliyor belki bilmiyor. herneyse, sana şunu söyleyebilirim sakinleşince düzelecektir öyle kolay mı görüşmemek falan. önemli olan bu kavgalarda ağır başlı durabilmek, olgun bir şekilde konuşmak. karşı tarafa dikta etmeden izah etmek. insan kaybedince daha bir anlar o kıymeti. 2 gün olmuş sen yazalı, sanırım şimdiye dek çözülmüştür..

• Geçti gitti. Pişman değilim.

• toprağım genede zor geliyor be, geçene kadar nefes alamıyor insan :(

• Öncekileri Göster
    • değiştir dedin değiştirdim işte:-)

• daha teni geldi. hakkını vermeye gidiyom aha:-)

• Ben değilim :D

• Alışıyor insan :)

• alışıyor da o zaman zarfı zor geliyor :(

• ben ve cok zor

• yorucu, acıtıcı..

Erkekler Ne Diyor 8

• bak bunlar herşeyi unutturur link

• haha güzel :)

• Günde birkere dinle, samimi dost gibidirler :)

• hehe eyvallah sağol .)

• ben

• dert ortağıyız he

• evt kardeş

• hiç öyle bi derdim yok ALLAH'a şükür.

• o zaman olmaması için dikkatli ol bence .)

• olacaksa olur yapacak bişi yok engel olamam :)

• o senı silmeden 5 dakıka once onu silmeyi ögreneceksınız. boylece ayrılık acısı falan hıkayelerıne ınanmayacaksınız. anne baba kardes asıl onların ayrılıklarını allah uzak tutsun . yoksa aşk boş iş senden de iyisi var ondanda iyisi var bu gercek dururken üzülmek yersiz.

• yaa bak o konuda hak veriyorum sana her zaman iyinin iyisi vardır ama bulmak zor oluyor bazen o iyiyi, eski yaşanmışlığıda unutmak falan zor geliyor be hocam

• o zaman ilk cumlem sana itafen :)

• Unuttum çoktan

• ne mutlu sana be usta keyfin keyif :(

• Aşk acısı çok sürmüyor düşünmek işkence ediyor sadece.

• yaa tabi ki ilk günkü o acı gitti ama eskileri düşünmek falan koyuyor

• düşünme gerek yok :D

• 4 yıllık ilişkim bitti ve hiç acı çekmiyorum :)) Neden diyeceksiniz çünkü ben elimden gelen herşeyi yaptım kurtarma adına o ise kendini geriye çekti hep itici davrandı bir harf bile söylemedi olumlu olmak için sonraki zamanda da sen bi adım atmadınki falan dedi vs ya zaten seven insan ne ailesinin istememesine bakar hadi onu geçtim gerçekten seven insan sevdiğinin giyimine laf söyleyerek giyimin beni önemsemediğin anlamına geliyor demez di ve o insana bana kalp kırıcı olmasına karşın ayrılıkdan baya sonra bile pahalı bir buke yaptırarak bile götürdüm ne oldu peki eşşek hoşaftan ne anlar modu yaşndı :DHerneyse ben onu değil o beni arayacak mutlak çünkü herşeyi ben onunla konuşurdum yani sıkmazdım onu sürekli ilgiliydim millet böyle erkek arıyor buda bulandırdı :DKısacası sizi önemsemeyen istemeyen birileri varsa düşünüp iç çekmekte saçmalık çünkü o belkide şuanda başkasıyla geziyordur banane diyeceksiniz hayatı yaşayın :D

• ya bak zaten gerçek sevgiydi benimkide cidden çok değer veriyordum ama o benim kadar düşmüyordu üstüme.. sevdiğine şüphm yoktu.. ben çok abarttım kısıtladım çok aşırı, zaten en çokta bu yüzden sıkılıyorum be usta hatalıı olmak vicdanende rahatsz ediyor.. umarım dediğin gibi yaşarım hayatımı :(

• Öncekileri Göster
    • eskisi gibi olmaz cunku kizlar oyle insanlarki eskisi gibi olacagina inanmiyorlar benim 4 yillik iliski bitti evlilik asamasina gelmisdim tam isteme sirasiydi ailesi istemeyince hersyi bahane etti seninki gibi baskalariyla konusmasini istemememi Bile sorn yapti giyimimi sorun yapti yani icinde tam anlamiyla sevgi yoksa bi insanda agzinla kus tutsan nafile,onca kirginliklara ragmen pahali baya pahali buket yaptirip gittim kalbimi ck kirdi ve geri verfalan dedi bende cope at dedm son adimimdi oda

• hocam senin durumunda çok zormuş be, Allah yardımcın olsun inşallah bundan sonra karşına mutlu olabileceğin insanlar çıkar. Dediğin doğru kızları iyi olacağına inandırmak çok güç, birşeye taktılarsa eğer hep öyle düşünerekk hareket ederler ve ilişkinin içine edilir.

• aşk a inanmam.cahiliye dönemimde biraz cekmişliğim var.

• ben o cahiliye dönemini 19 yaşından sonra yaşadığım için şimdi sıkıntısını çekiyorum işte :(

• Öncekileri Göster
    • Kuş olmuş. :)

• lahmacunları yedin mi? Pis boğaz...

Yükleniyor...