5 yıllık nişanlımdan ayrildim ama seviyorum nasıl kendimi af ettiririm?

Karagözlum92
Kızlar ben 5 yıllık bir ilişkim vardi. 1 senedir nişanlıydik. ben yurtdışında yaşıyorum o İstanbul'da. Ben çok kıskançlik ettim bunalttim onu. Daha doğrusu beni bir defa aldatti nişan lanmadan önce ben baya güvensizlik yaşadım. ki zaten ondan sonra çok pişman oldu ve bidaha asla yapmadı eminim buna cunki kuzenim le arkadaşlar ve bana herseyi anlatır duyduğunda. Ondan sonra zaten mutluyduk taa ki nişanlım ben almanya da yaşamak istemiyorum kararımi değiştirdim ben tek oğlanim ailem burada gelemem dedi. Annesine çok düşkün du ama bana da aynı şekil. ailem bana annesine çok düşkün nebicim oğlan bu diyip beni ondansoğuttulardi bende hep kavga çıkarmaya başladımdi. Annesi halbuki çok iyi bir insandı her konuda bana. Nişanlım beni çok seviyordu bende onu. Ama her kıskançlik ettiğimde ayrılıcam dedi bana durmadan. Ayrılıkların beni tehdit etti. 2 ay önce de yine ayrılmak istedi ve bende o sinirle ailesine ve kendisine ağır küfürler ettim. Sonra çok pişman oldum ve istanbula ayağına kadar gittim yani ona kaçtım. Ama o ailemi arayıp kızınızi gelip alın burdan dedi. Bana da seni seviyorum ama seninle olamam dedi. Okadar küfür den sonra. Ama ben çok seviyorum 7 ay kalmıştı düğünumüze ve cok kotu durumda yim piskolojik olarak. sizce nasıl kendimi af ettirebilirm bidaha mi ayağına gitsem?
5 yıllık nişanlımdan ayrildim ama seviyorum nasıl kendimi af ettiririm?