Eski sevgilimden ayrıldım onu çok seviyorum barışmak istiyorum

LÜTFEN ACİL.aylardır takip ettiğim biri vardı.uzun bir süre konuşmayı denedim ama konuşamadım facebook üzerinden konuşmayı denedim duygularımı ve onu aylardır takip ettiğimi anlattım o da olumlu karşıladı.ilişkimiz çok hızlı ilerliyordu sürekli çalıştıgı yere ziyaretine giderdimbu ziyaretler epey sıklıkla idi.bir hafta içinde ilişkimiz çok iyi hatta aşırı iyi gdiyordu.en başından beri beni sevmeye çalışacagını söylüyor olmasına rağmen beni seviyormuşcasına samimi davranıyordu.bir hafta sonra seni sevemiyorum bir daha rahatsız etme olmuyor diye mesaj attı ben nedenini öğrenmek için üsteledim fakat aynı gün sana söz veriyorum kimseyle çıkmayacagım diye mesaj attı beni bir başkası için terketteğini düşünerek arabada çektiğim fotograflarını facebook a attım onu rezil etmeye çalıştım bir hafta sonra felan mesajları ablasının attıgını ve iyi ki atmış senin nasıl biri oldugunu öğrendim dedi ve sonrasında her markete gidişimde benden kaçıyordu aradan yaklaşık bir ay süre geçtikten sonra oturdugu mahalleden arabayla geçerken gözlerime baktı kırgınlığından kaçışlarından esir yok gibiydi.(arkadaşım sürekli facebook a girmezdi ablasının mesajları atma olasılığı yüksek ve sonrasında facebooktan konuşmalarımızda umurunda olmadıgımı ve onu sevmedğimi beni istemedğini söylüyordu fakat çıkarken aşırı samimiydik bunları söylemesi imkansız gbii..)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nedir bu intikam alma merakı..keşke hiçbir şey yapmasaydın, barışmak istiyosun ama çok kırmışsın..

• Nasil barisabilirim onu cok seviyorum

• Öncekileri Göster
    • Allah yardımcın olur inşallah ikna edersin konuşmaya ve hayırlısı neyse o olur ikiniz içinde :))

• inşaalalh peki özelden gel birşey sorucam :)

Kızlar Ne Diyor 2

• soruyu okumadım ama en başdan bı anormallık oldugu kesin ... eskı sevgilimden ayrıldım ne ya ? kaç kez barışıp ayrıldınız kı eskıdı bu?

• özür dilerim yanlış yazmışım :) kız arkadaşımdan olacaktı..

• Öncekileri Göster
    • kudum valla ama bişi anlamdım :)

• anladıgın kadarıyla nasıl barışabilirim onu sevdigimi asla bırakamayacagımı ona nasıl gösterebilirim ?

• Kızın fotografını faceye atıp acizliğini millete kanıtlamış oldun ne kız ne erkek arkadaşların sana iyi gözle bakmayacaklar artık kızı değil kendini rezil ettin TEBRİKLER ve iyiki ayrılmış senden! Yazık sana

• çok seviyordum onunla ilgilenen biri vardı onunla çıkabilceğini düşündüğümden çyle birşey yaptım ve hemen kaldırdım ama o 5 dakikada bile görmüş olmalı

• Öncekileri Göster
    • böyle uzaktan yanında gidememek çok acı.. burada onun için acı çekerken ölümü bile düşünebilirken, benim onu bu kadar çabuk vazgeçebilecek kadar az sevebileceğimi düşünmesi beni bitirir

• bunu önceden düşünecektin dediğim gbi.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana kız inandırıcı gelmedi.Her 2 türlüde kız senden uzaklaşmış soğumuş artık. Yok yani artık unut sen onu.

• Ben bu arkadaşım,kuzenim,ablam,kardeşim mesaj attı yada sildi yada vsvs. muhabbetlerine anlam veremiyorum ve bu tarzda bir yaşam süren yani böyle arkadaşı, kuzeni yada ablası kardeşi olan biriyle birlikte olmak istemem..

• ilgin için teşekkür. :)

Yükleniyor...