İlgi göstermeyen bir erkek neden haksızım demez de sen ..

Suçlusun Der..?İlişkimiz çok güzel gidiyordu fakat Bu araba sevdasına Düştü araba aldı kendine onunla ilgileniyor her gün biyerini yaptırıyor Arabanın..Niye uğraşıyosun bu kadar diyorum Seni gezdircem diyor.Fakat ben istesemde gezemem Ailem izin vermiyor dışarı çıkmama..Derkek şöyle böyle iyice abarttı..Gece gündüz dışarda uğraştı durdu arabayla güya..Arkadaşlarımla geziyorum demiyor ya NeyseGün geldi iyice kesti benle bağlantısını Ama akşam yatmadan önce arıyor seni seviyorum isim şu bu var yazamıorum diyor..Ben dayanamadım Ayrıldım..ve bu beni suçladı Kesin başka biri var hayatında diye..2 gün oldu aramadım ..Bugün aradgmda sonra knuşalım dedii .APTALIM BEN ! 3 saat sonra aradım meşgule attı süreklii..Bende sen bilirsin daha diyeceğim bise kalmadı dedim ve cevap yokk Lütfen abilerim ablalarım tecrübenize güveniyorum BANA AKIL VERİN :(( bundan sonra nasıl davranıyım az yüz verdm şımardı .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• araba almış kendini b.k sanıyo iki üçgün sonra hevesi geeçr. hiç arayıp sorma bırak canın yansada arama. elbet arıycak

• aynen canım ya bu erkekler niye böyle aptallar değerleri arıyor sanki :(

Erkekler Ne Diyor 3

• :) boş ver

• eğerki ciddi düşünüyorsan ayrıl o çocukla ilşkin artık iyi olmaz..ama yok ciddi düşünmüyorum diyorsan takıl kafana göre

• yok ya çok ciddiyiz ne biliyim annesiyle tanıştım ilkaşkım hem bilmiyrm

• Öncekileri Göster
    • ilerde anlarsın..ayrıca senden biraz daha büyük olmalı..erkrkler geç olgunlaşır..inşallah herşey diledince olur

• inşallah ya

• ilgi göstermiyordu aldattım bahanesi budur,test edildi onaylandı made in ben

• .s anlamadım ben aldatmadım onu

• hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...