Bir gidip bir gelen sevgili olur mu? GİT GEL GİT GEL !?

Akşamüstüsevmeler
Şimdi hikayeyi başa alalım gençler bu aşşağılıkla iki sene önce tanıştık buluştuk e tabi ilk çıktığım adam ilk bana sarılan ilk elimi tutan adam o zamanlar mutluluktan ölüyorum o derece o arada üniversiteyi kazandım başka şehire gittim e mesafeler mesafeler tabi gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş derler beyfendi o mesafeleri aşamadı ilgisizlikten dolayı ayrıldım. Aradan tam 7 ay geçti haziran sonunda mesajlar mesajlar yeniden geldi ve yine gitti yalama oldu ilişkimiz resmen ayrılık arsızı oldum. Sonra yine en zor zamanımda anneme kanser teşhisi konduğunda bile hastaneye gelmeye zahmet bile etmedi hakkını yiyemem mesaj (!) atardı ama aramaya cesaret edemezdi. Gelmeyi bile teklif etmedi oysa İstanbul-Kocaeli mesafesi ne kadar azdır bilirsiniz. Her neyse bunu da geçelim o esnada ben 1,5 aylık benim için deli olan bir insanla çıktım ama malesef ki kimseyi o aşşağılık kadar sevemedim bir gün beni aradı ve hayatımın içine tekrar s*çıp gitti. 3hafta veriyorum o çocuktan ayrılıcaksın ikimizde birbirimizsiz mutlu olamayız dedi. Seni seviyorum her şey için özür dilerim dedi. Bu sene okullarımız bitiyo biliyorum kalbinde ben varım dedi. Ve bu salak kalbim yine bu lafları yedi.
Veee ondan sonra pufff.. Yine ortalıkta yok.
Köpek gibi sevdiğimi bildiği için her istediğinde gelip beni aynı yerde bulabildiği için bu gitmeler biliyorum. Ama ilkim işte söz geçiremiyorum dönüp dolaşıp sana gelecek bir başkasının hayatıma girmesine de izin vermiyorum. E güzel de kızım şimdi gencim okulum bitiyor evlenme potansiyelinde olan bir kızım ama gelin görün ki bu lanet herif bana bunları yapıyor.

Şimdi bana bir akıl verin.
Madem iki sene bekledin bu herif senin ilkin ilk elini tutan adam bekle gelirse senindir gelmezse sal gitsin mi diyosunuz?

Yoksa bekleme boşuna sevdiğini biliyor cepte bir sevgili veya eş adayısın seni kullanıp atar, daha fazla canın yakar mı diyosunuz?
Bir gidip bir gelen sevgili olur mu? GİT GEL GİT GEL !?