Eski sevgilim mesaj attı...

Eski sevgilim bana seni seviyorum diye mesaj attı. Ben de azıma ne gelirse söylemedğim ne varsa hepsini söledim. Ama tüm mesajlarıma karşı hep sevdiğini söledi.O ysa bugün beraberken hiç hoşlanmadığım bi kız arkadaşı vardı ve o kızla sohbetini kesmesini istemiştim baya diretti ama sonunda konuşmamaya başlamıştı ya da beni kandırıyodu. O kızla tekrar konuşmaya başladığını gördüm. İyice öfkelendim. Ve sustuklarımın hepsini kustum ona. Beni salak yerine koymasını mı üzüleyim. Yoksa onun zavallı haline mi bilmiyorum. İçimde hem nefret hem sevgi var. Amacı ne olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O sana mesaj atarsa bir daha asla cevap verme onu kaile almaman onu yok saydığını gösterir ve sen onu yok saydıkça o bu direnmelerine bir son verecektir.

• teşekkür ederim.

• aynen canım.

• bnce msj atmayınca dahada deliolu r

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi dedin dostum herkes hakettiğini yaşar

• ona büyük darbe koymuşsun kardeş, yani bak senin onu kabul etmemen zaten koyar lafta dedin ya fena olmuştur emin ol

• bu laf o derece etki etmiş midir ya :D

• olsun ama bunlarda tecrübedir, o ilişkiden sana hayır gelmez en güzelini yapmışsın. bak şimdi bir zamanlar o seni bıraktı diye sen üzülüyorken şimdi senin onu bırakman ona koyacak. hatta sana tekrar gelecek o yediremeyecek kendine bu durumu çünkü seni cepte görüyordu. sen şimdi o tekrar gelince gene böyle kelimeyle dövecek bir söz söyle. kapında köpek olur ama sakın dönme.

• Öncekileri Göster
  • annen ekmek yağlayıversin ney lannn :))))))) allah emeğini yağlı etsin duydum da bu iLk :))

• :D

• sıç bok :)) töbe töbe...

• bok yesin :D

• Öncekileri Göster
  • bende bekliorum kardeşimmm ya mesaj atmasını.. atarmı acaba coook merak ediyorum... atsada bi... neyse :)

• iyi yaptın diyosun yani :D

• iyi yapmışın sen gibi bulamadan döndü bence :)

• Valla ben senin amacını anlamadım aslında ya hem ona ağzını geleni söylüyorsun hem beni sevdiğini söylüyorsun hem eski sevğilim diyorsun. herşeyi bitirmişsin gibi davranıyorsun çocuk ta ne yapsın bırak hayatını yaşasın madem bu kadar terssin ona daha karışmanın anlamı yok .

• sen onu neden kısıtlıyorsun ki insanda yasak olana erişme isteği vardır her zaman o kızla konusmasını önemseme sonucta konusuyo sadece yani umarım öyledir:) seviyorsanda yüreğinle inatlaşma derim

Kızlar Ne Diyor 6

• Kötü değil az bile demişsin eden bulur kardeşim :D

• iyi o zaman içim rahatladı :D

• İnsanlar maymun gibidir. Saglam bir dal bulmadan tutundugu dali birakmaz :) Seni yedekte tutmaya calisiyor anladigim kadariyla. Bence sende gecmisini bir kenara birak yeni arkadasliklara ac kendini, yoksa hep üzüleceksin..

• Sen hoşlanmıyor olabilirsin ama o kız onun arkadasıdır. Onu kısıtlama hakkını doğurmaz sevgili olmanız.Ağzına ne gelirse saymanı haketmemiş bu insan.Bence ergen gibi davranacağına bir yetişkin gibi davranmalısın.

• Bu cevabı okudumu acaba !

• su arkadas sendromundan bi kurtulun ya. bir arkadasin sevgiliside senin gibiydi. sevgilisine benimle konusmayi yasaklamisti (:hatta bi gün msn sifresini alip girmis, konusma aynen söyleydi. -ben +o+ x ile aranda ne var?- yaklasik 3bin km var+ salaga yatma ne demek istedigimi gayet iyi anladin- ha onu mu diyon haftaya nikahimiz var+ aklin sira dalgami geciyorsun benimle sapsal- ne yani sevgilinle aramda bisey olmasi mantikli geliyorda evlenicemiz mi mantiksiz geliyor+ kes sesini gereksiz insan- aa ne ayip seni nihakimiza cagirmicam+ sen rüyanda görürsün sevgilmi o beni seviyor geri insan hadi by- nereye daha gelinlik modelimi anlaticaktim balayimizi, pembe panjurlu evimizi, alooooooyani sözün özü sudur ki; kendileri bile sacmaladiklarinin farkindadirlar ama artik ego tatmini nedir bilinmez 'aranizda ne var neden ondan vazgecemiyosun' tribine girerler.sen bastan hata yapmissin. ayrilmaniz da isabet olmus

• kralsın :)

• :)))))) bayıldım. Tebrikler
      +1

• Yaptıklarından pişman olamaz mı...

• Hani biz kızlar sürekli zor olanın peşinden koşarız ya o da onu oynamış işte ben zorum diye düşünmüş ve birazda kafanı karıştırmaya çalışmış ve başarmış sanırım belkide amacı başka. Aslında benimde kafam karıştı her şeye rağmen seviyorum diyosa iki ihtimal vardır birincisi intikam ikinciside gerçekten seviyo

Yükleniyor...