5 yıllık iliskim bitti ve eski sevgilim 20 gundur baskasiyla gecmisi kapattim dedi onume bakicam dedi?

sirinee1234

Sevgilimle surekli kavga ediyorduk. Ozel seylerde yasadik ama cok ileriye gitmedi bana ayrilmadan once seni seviyorum demisti sana asigim demisti beni facebooktan engelledi whatshapptan engelledi twitterda surekli o kiz icin ask dolu tweetler atiyor ben ogrendim hissediyordum zaten birimi var dedigimde yo dedi tweetlern oyle soylemiyor ama dedim istedigim tweeti atarim dedi bak dogru soyle vazgecicem dedim evet var bir bucuk haftadir dedi seviyomusun asikmisin diye sordum evet dedi dokundun mu diye sordum evet dedi aradim ben artik gecmisi kapadm dedi soledigin sozler beni yaraladi dedi ama benim onurumu gururumu kenara atip baskasina gitti belki unutmak icindir bilmiyorum 1 bucuk haftada bir insan bir insani sevebilirmi? Bana hayatina bak beni rahatsz etme dedi sizce geri donucekmi bide ben o kiza bakinca temiz bir insan goruyorum dedi cok koydu ah ettim hakkim helal degil Allah belanizi versin dedim doner diyolar ama inanmiyorum hayatindan memnun gibi yorumlarinizi bekliyorum kizlar yardim edin kafayi yicem?

5 yıllık iliskim bitti ve eski sevgilim 20 gundur baskasiyla gecmisi kapattim dedi onume bakicam dedi?