• Sor
  • Bence

Eski sevgilimle nasıl barışırım? 2 yıldır ayrıyız.

Eski sevgilimle ablası yüzünden ayrıldık ve 2 yıldır konuşmuyoruz. Çıkarken birbirimizi çok seviyorduk onun hala beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Karşı komşumuz. Barışmak için ne yapmalıyım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen ona sinyaller gonder bak, birazcik az ma gulumse, eger oda gulumserse selam ver ama abartili olmasin, baktin ki ise yaramiyor umudunu kes derim

• çok seviyorum yorumun için tşk ama her gördüğüm de ölüyorum resmen değil gölücük atmaya suratını çeviriyo görünce ablasından korkuyor diye düsünüyorum

• Öncekileri Göster
    • ewt galiba haklısın tşk ederim yardımın için

• rica ederim...

Kızlar Ne Diyor 7

• Onun anlayacağı şekilde bir şeyler yap karşılık verirse zaten seviyordur ama bence 2 yıldır konuşmuyorsanız ben çokta bir umut göremiyorum.

• odanın penceresi onun görebiliceği taraftaysa büyük bi kartona 'dön gel alışamadım yokluğuna' yaz

• 2 yıldır aklın nerdeydı kalbın ızın demıydı...ÇOk sevsen karşı komuşunuzu 2 yıl sonra armazsın..

• TOPLA CESARETİNİ ONU HALA SEVDİĞİNİ YENİDEN DENEMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLE. AYRICA NEDEN ABLASI SİZİ AYIRDI YADA İSTEMEDİ ? 2 YIL GİBİ UZUN SÜRE GEÇMİŞ EN AZINDAN OLUMSUZ BİR CEVAP VERİRSE SENDE TAMAMEN ÜMİDİ KESER YOLUNA BAKARSIN

• Bence once diger komsularina sor bir iliskisi varmi diye ona Gore hareket et. Diyelimki yok, ben olsam gider konusurum yeniden denesek mi diye acik ol

• bi dur bakalım sevgilisi varmı yokmu atlama hemen üzülmemek için ...önce arkadaş olmayı dene ..

• Hem karşı komşunuz hemde 2 yıl olmuş ayrılalı. Muhtemelen sevdiğin yada özlediğin için değil her gördüğünde bastırdığın dürtülerin açığa çıktığı için bazı hisleri sevgiyle karıştırıyorsun ve barışmak adına birşeyler yapmak istiyorsun. Çünkü seven biri 2 yıl uzak duramaz, ayrı kalamaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• the girl next door fentezisi ahahadostum kız hem eski sevgilin hem de iki metre uzağında oturuyor ama sen gelmiş klavye başında bize soruyorsun.

• 2 yildir konusmuyorsan isin zor

Yükleniyor...