Soğuk espriler yapalım... =D

Yine ilk ben başlatayım =D1.adamın biri yolda elli lira bulmuş ayaklı lira bulamamış =D2.en zehirli on hangisidir? Cevap:pitON3.adamın biri kitap okurken ölmüs neden?Cevap:satır başına gelmiş =D Sıra sizde...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Top yan ağlarda, ben ağlamaz mıyım?+Telefonlar dinleniyormuş.-İyi bari çok yorulmuşlardı.Anne ben sabaha dönerim, akşama iskenderBülent Ersoy para babası olcaktı ama... Önünü kestiler.+En korkak yazar?-Maxim Gorki.kadının biri misafirliğe gitmiş hamile kalmış neden?kapıya kadar geçirmişler:D:D:D benden bu kadar yeteri kadar iğrençti zaten espiriler

Kızlar Ne Diyor 11

• - 4 japon sırayla uçurumdan atlarsa ne olur?- japonlar ölür sıralar kırılır of of off :DGeçen gün fırında patates yiyoduk fırın sıcak geldi bahçeye çıktık..john wayne'in ebesi kimdir?- ebeveyn :Dcennete gitmek için ne yapmak gerekir- ölmek gerekir+Alma mazlumun ahını.-Neden?+Mazlum dedi ki, bu ah bana babamdan kaldı...Alırsan yazık olur.yeteeeer :D

• adamın biri varmış,ikinci dönem düzeltmiş:))hakan şükür sahada sakatlanınca onu kim taşır?(hakan taşıyan):))

• 2 acı bıber cocuk yaparsa ne olur?acıların cocugu olur(ıgrencım)

• Saç spreyi sloganı, -Kafama sıkar giderim. :)

• çok iyi göbek atan kazana ne denir.. NE- İyi oynayan kazansın :D

• Alican sınav kağıdına baktım, yazın okunmuyor. -Kışın oku o zaman.

• derken? :))

• Allah beeeee:D

• arap'lar neden zengındır? tersı para oldugu ıcın:P:P:P

• Cemi gördün mü? Hangi cemi? Sivilcemii ööğğğğ tamam uzaklaştımm :)

• ezel ne demis? dayiiii..bkz: igrenc espirilerimden örnekler

• japonlar suyu nasıl ister - mataramasukoy ahhahahahahahaahahhaaaaaahaha :)

• Saç-malanmaz taranır.

Erkekler Ne Diyor 6

• Deveye sormuşlar 'boynun neden eğri?' diye, 'Medula spinalisin merkezi ilk omurun miyeli sinirlere yaptığı lokal baskıdan ötürü dorsal ve ventral motorik sinirler sıkıştığı için' demiş... (yok artık deve =)))Eli olmayan babaya ne denir ? Noel Baba haha kakari kokori

• S: En temiz meyve hangisidir?C: Kiraz...

• - oğlum sen denizde batmazsın len+ neden- çünkü senin tipin kayık böğğğ:D

• benim ilk duyduğum espri buydu :)

• bu tür esprilere gülen birinde sıkıntı yoktur demi :=) kendimden şüphelenmeye başladım yavaş yavaş..

• elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu ne demiş?-çok korkuyorum elimi tutar mısın?size bi kıllık yapayım,içine kıllarınızı koyarsınız papağanın biri varmış 2 ayağı da iple bağlıymış sağ ayağını çekince ingilizce konuşuyomuş sol ayağını çekince ne yapar ?-düşer o kadar soğukki gülemiyorum :)

• Bak dostum, canın yanar, fazla kötüleri var burada:)Ayda 50.000 usd teklif ettiler, kabul ettim ama hala aya gidip alamadım.Adamın biri o kadar zayıfmış ki, pijaması tek çizgiliymiş.-Sana Erman'ın Selamı var.-Hangi Erol-FlorasanGittikçe kötüye giderim...

• ALLAH razı olsun =D

• Olayı çözmüşsün işte... Toplu katliam yaptım sana... :)))

• yok erman erol ve hasan 3 ayrı espri bir araya girmiş onu anlamadım =D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...