Erkekler neden eski sevgililerine geri dönmek isterler?

Erkek arkadaşımla ayrıldık, aradan 1 sene geçti ve bana geri dönmek istedi. Sizce beni sevdiğinden mi? Ama bir sene boyunca hiç konuşmadık. Neden olabilir geri dönmek istemesi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Var mı öyle tipler? Eskiye niye dönülsün yahu? Aradığım şeyler aslında boşmuş, ben beni bilene dönerim falan gibi duygusal trip yapmıştır o. Yoksa erkekler bunu ister diye bir şey yok!

Erkekler Ne Diyor 14

• seviyordur. biz 3 senedir konuşmuyoruz ama ben de geri dönmek istiyorum.

• Asla geri dönmek istemem. O farklı bir ilişki bulmaya çalışmış, bulamayınca çaresiz sana geri dönme yolunu seçmiş. Güzel bir kızla tanışsaydı telefonunu bile hatırlamazdı...

• Her ilişkinin sonunda özellikle erkek hüsrana uğramışsa eski sevgilisiyle olan güzel anılarını özler ancak o kişi tekrar dönse bile bunlar gerçek değildir. Bunlar sadece bizim kendimizi kandırmamızdan ibarettir ancak velakin hala inanıyoruz.. :( şekil a: /ben

• herkes ayrılığı erkek istedi gibi algılamış ama bununla ilgili soru sorandan herhangi bir yorum gelmemiş.. o mu ayrılmak istedi diye soruyorum :))

• yeni sevgiliye kimse emek harcamak istemez eskinin bütün huyunu suyunu biliyor zaten kaldığı yerden devam etmek ister. yerseee tabiki :)

• 1 sene çok uzun bir ayrılık. 1-2 ay içerisinde birşeyleri eski haline getirmek istemeyen insan sizi ya silmiştir, ya da yedekte tutmak istemektedir. Seven insan bu kadar beklemezü bekleyemez. Seven sevgilileriniz olması dileğiyle..

• "açıkta kalmamak için"

• intikam... tek kelime... herkesten özür diliyorum şu cümleyi kurarken: kadınların o...ları bellidir de erkeklerin o...luklarını kestiremez... söylemedikce hemcinsleri bile bilemez

• erkek arkadaşında bir eksiklik var garipim benim ya geri dönecektin neden ayrıldın

• evet haklısın

• Aradan geçen zaman içerisinde daha güzelleşmiş olabilirsin, oyüzden olabilir.

• Sevdiğinden olmayabilir diye düşünüyorsun. Peki başka ne sebepten dönmek isteyebilir? (soruyorum, bir mesaj vermiyorum)

• iyi bir alternatif bulamamıştır ve yalnızlığını biraz azaltmak için geri dönmüştür. güzel bir alternatif bulana kadar da idare etmek istiyordur sadece. tabi ki bu açıklama her erkek için geçerli olmayabilir ancak genelde erkek arkadaşlarımda ve kendimde gözlemlediklerim bu yönde.

• belki aklı başına gelmiştir ya da aramıştır senden iyisini bulamammıştır.belki yalnızlıktan sıkılmıştır.akla binbir türlü şey gelebilir.artık sen bulacaksın nedenini.

Kızlar Ne Diyor 13

• Yeni birini bulamamıştır senden iyisinide bulamamıştır ee birazda aşkı kabarmıştır ve sana dönmek istemiştir bence uzak dur ...

• tebrik ederim on puan :D "aşkı" kabarmıştır diyorum ısrarlan :)

• bence dönme ayrıldığın birine geri dönsende mutlu olamassın bir şey olmuştur durup dururken neden 1 sene sonra gelsin kafasında başka tilkiler dönüyordur

• Sevseydi zaten bırakıp gitmezdi yalnız kalmıştır ve yine senın kapına gelmiştir. ama ne yaparsan yap bi başkasını bulunca yine seni bırakıp ona gidecektir

• sizin yine iyiymiş, benim lisedeki erkek arkadaşım 12 sene sonra beni aradı, geri dönmek istedi. kabul etmedim..

• boş bulundu ya da seni unutamadı. Yok yok bence boş bulundu!Çünkü bu erkekler unutamazlarsa en fazla 1 hafta geçtikten sonra nolur aşkım ben seni çok seviyorum aslında hadi barışalım diye duygu sömürüsü yaptıktan sonra senin insafına kalır. Yok eğer bu 1 seneyi aşkın senle konuşmuyorsa boş bulundu derim ben buna! Seni kullanıp atacak izle de gör 2 dk da sevgili bulur hemen.

• gelen gideni aratır diye bir laf vardır hani.. başkasını tanımıştır vs.. senin kıymetini anlamıştır ve o sırada başkasıyla konuştuğu için senle hiç konuşmamıştır.. erkekler genelde bundan geri dönerler.. ama şunu da söylemeliyim ki o seni gerçekten sevseydi en başından gitmezdi..

• İnsan sevdiğinden vazgeçemez.Eğer geri döndüyse de seni sevdiği için değil.Senden sonrakilerde sendeki ilgiyi ve samimiyeti bulamadığı içindir.Bir de her kız sadık davranmaz karşısındakine.O yüzden sana ihtiyaç duymuş şimdi.Bu bir boşluk doldurma çabası.

• Bu biraz da onceki iliskinizim mahiyetine bagli diye dusunuyorum.Gercekten pismanlik ta duymus olabilir, sadece vakit te gecirmek istiyor olabilir. sevgilini taniyan sensin, icinden gecen neyse odur.

• Senin kıymetini anlamıştır.

• Evet bu sorunun cevabını ben de hep merak etmişimdir.Hayır anacım seni sevdiğinden falan değil.Sevseydi terk etmezdi.Yalnız kalmak istemiyor sadece.Ne demişler eski sevgiliye geri dönmek daha önceden okuduğun kitabı yeniden okumak gibidr.Ama asla eskisi gibi tat alamazsın.Önüne bakmak gerek.

• sevdiğinden değildir ya sevgili bulamamıştır ya da senin onu sevdiğini düşünmüştür

• Boşta kalmayı sevmezler ve başkasıylada uğraşmadan eski sevgilisiyle olan hatıraları canlandırarak daha kolay tav ederim düşüncesiyle hareket ettikleri içindir veya düşüncek bir kız lazımdır. O zamanlarda kalbi boştur ve yaşadıklarını düşünür eski sevgililerinden biri aklına gelir. Aslında güzeldi be, acaba geri döner mi diye düşünür bence.

• pişmanlık..

Yükleniyor...