ESKİ SEVGİLİME YENİ SEVGİLİM OLDUGUNU SÖYLEDİM?

sivasligenc
eski sevgilimle aradada olsa arkadas olarak konuşuyoduk ama yani yakındık kopamıyordum ne olursa olsn istemiyordu orasınıda biliyordum ama yinede mesajlarına karşılık verdim halini hatrını sordum sınavlarını sordum hep neyse sonra hayatıma başka biri girdi ben eski sevgilime 1 kere bile yalan söylemedim huyum değil kimseyede söyleyemem neyse bir akşam eski sevgilim yazmış nasılsın:) die bende iyim filn dedim sora bişey söylemem gerektiğini söyledim. ve ona dedimki hayatımda yeni birisi var ve ben ona eski sevgilimle arkadaş olarak konuştuğumu söyleyemem açıklamasını yapamam etik olmaz dedim artık konuşmamamız gerektiğinisöyledim. söylediği şey direk senden nefret ediyorum numaramı sil adını bile anmam artık bitti dedi bu nedir şimdi?
yani aynı durumda o olsaydı ne yapardı çok merak ediyorum onunla sevgiliyken eski sevgilimle arkadaş olarak konuştuumu söylesem ne düşünürdü sizce ben dopru bir karar verdiğime inanıyorum sizin düşüncelerinz nedir?
ESKİ SEVGİLİME YENİ SEVGİLİM OLDUGUNU SÖYLEDİM?