Benimle ilişkisini kesmek isteyen sevgiliye nasıl davranmalı?

Ayrılalı 15-20 gün oluyo bu konuda hep suclayıcı oldu bana karsı sizce onun esyalarını ve veremedigim dogum günü hediyesini vermelimiyim?

Güncellemeler:
ayrılık sebebimiz kapanmadım diye

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• at gitsin

• hıhım

• sevsem bilemi

• güncelleme : neyi varsa hemen çöpe at

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer unutmak istiyorsan hiç bulaşma derim .Ama içinde hala umut besliyosan , geri döner belki barışırız "Seviyorum " diyosan eğer bence vermelisin şansını denemelisin diye düşünüyorum acı cekmekten iyidir. Bir umut çok seyi değiştiriyo bazen .

• ben hatalarını anlayıp dönsün istiyorum sosyal paylaşımda etkinin vefasız kız diye sarkı paylaşmıs suclu konumdayım :/

• Sen üzme kendini herkez yaptığını çeker . Boswer

• olurmu gerçekten yorumlarnza öyle ihtiyacım varki

• Öncekileri Göster
  • her zaman büyüklük sende kalsın.ki yasadığınız güzel şeyler var ise.ben olsam eşyalarını bilemem ama doğum günü hediyesini verirdim.

• emin ol hayatımda senden çok çok çok daha zor durumlara düştüm.
      ama benim doktora gidecek zamanım yok gibi saçma seyler söylemedim kimseye.
      içinde bulunduğun durum ayrı.kişilk ayrı..cahil birisin.zaten cahil olmasan öyle cahil bi adam ve aile bulmazdın.
      sen kendin için birşeyler yapmıyorsan başkası niye sana yapsın.
      psikiyatrik ilaç gibi ciddi bir şeyi benim doktora gidecek vaktim yok diyorsun.sen bana adını ver gidip eczaneden alayım diyorsun.sanki nasır ilacı alıyor mübarek.neyse yazma birşey.

• Büyük konusuyorsun yarın birgün sen yada cocugun bu duruma düşerse o zaman hatırla bunları

• senin gibi cahillere artık yazacak birşeyim yok...eczaneden alınmaz pskiyatrist yazar.dozuna ilaca nasıl başlayacağına o karar verir...rastgele alıp atarsan ölüme kadar giden ciddi sonuçlarla karsılasabilirsin.baslangıç dozu ne dir?kaç hafta sonra hangi doza geçeçeğini bilmediğin için ilaçtan fayda görmeyi bırak intihara gidecek kadar ciddi ruhsal bunalıma sokar seni...bahsettiğin çocuk ve ailesi tam sana göreymiş,sende onlar gibi cahilsin.aslında tam bulmussunuz birbirinizi.

• Öncekileri Göster
  • boş ver isterse verirsin

• uğraşma bitmiş her şey 20 gün olmuş

• yok ben istemicem ona almıstım hediye dogum günü için veremedim bide onun esyaları vardı bende

• isteyipte küçülme boş ver

• Öncekileri Göster
  • link Bu vidyo yardımcı olabilir sana.

• Yanlış okuma günümdeyim afedersiniz.
      Tabiki kimseye zorla bir şey yaptıramazsınız.
      Hem bu konuyu son gün mü konuştunuz böyle birden bire ayrılık oldu. Garip...

• oda bana ogün evlenme teklif edicekmiş arkaaslarıma bi yüzükle kala kaldım demiş kapandı diye degil tam tersi kapanmayı ve ailesi ile aynı binada yasamayı red ettim diye

• Hmm ..
      Pardon ben o sizin için aldı sandım.
      Vermeyin bence.
      Güncellemeden de anlaşılacağı üzere buna değmeyecek bir insan. Kapandı diye hiç ayrılık olur mu?
      Bence çok iyi bir karar vermişsiniz.
      Hediyeniz sizde kalsın ve sizi o halinizle kabul edecek biri bulduğunuzda ona hediye edersiniz.

• Öncekileri Göster
  • çöpe atmalısın

• kin gütsem atarımda hala seviyorm

• Sende onunla ilgili tek çöp kalmasın. Ayrıca altda kalma sende onu suçla. Yarın öbür gün içindekilerini söylemediğin için suçluluk duyabilirsin.

• Bitmiş bir ilişkide sevginin hiç bir önemi yoktur. Sevgi, ilişkide matematikdeki sıfırlara tekabül eder. İlişki ise 1 rakamına denk gelir. Sıfır ne kadar çoksa ilişki o kadar değerlidir. Fakat ilişki yoksa, sevginin başında 1 rakamı yoksa. sıfır tek başına hiç bir değer ifade etmez.

• yanlız tek fark ben onu hala seviyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• eşyalarını direk çöpe at ve unut onu

• keske yapabilsem

• evet dediğin gibi yp ;)

• eşyalarını naparsan yapta , dogum günü hediyesini çöpe at.

• artık ne geregi var .

• ona verdigim önemi anlamasın diyemi

• bu tarz hareketler görüşmek için bahanedir .en yakın çöp kutusuna bırakmak daha mantıklı.

• kin duymuyorum duysam atıcamda

• boşver öyle birşey yapma. kendi hayatına bak onunla ilgili kılını bile kıpırdatma

• eğer sorun kapanmadıysan işte o zaman arkana bile bakma. bu senin tercihin başkasının demesiyle olacak birşey değil.ki senin karaına saygı duymuyorsa ondan hiçbir halt olmaz.

• eğer o istemiyorsa zorla birşey yapamazsın. akışına bırak eğer onunda duyguları bitmemişse ve ağır basarsa zaten sana döner.

• hala seviyorum:(

• git ver !

• bende hep öyle derdim büyük konustum arkadasım

• Eliniz kolunuzmuş gibi sevmeyin şu insanları.

• büyük konustum büyük lokma yiyordum neredeyse bide ask insanın gözünü kör ediyormus inanmıyordum

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...