Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum, nasıl sürprizler yapabilirim? :)

Arkadaşlar erkek arkadaşımla 8 aydır beraberim. Ve onunla 4 yıldır çok yakınız. Herşeyimizi biliyoruz..

Erkek arkadaşım duygusal, sürprizi seven, bana sadık, bana çok aşık ve her istediğimi yapan bir karaktere sahip. Ayrıca da kıskanç :) Erkek arkadaşım sürprizlerle dolu. Hep bana sürpriz yapıyor. Ve bende busefer ona süpriz yapmak istiyorum.

Sıradan birgün, önemi yok ama yine de sürpriz yaparak onu şaşırtmak istiyorum. Sizden yardım istiyorum. Acaba nasıl sürprizler yapabilirim? İlginç ve yaratıcı şeyler olursa sevinirim. Ve pahalı olmazsa :) Manevi değeri daha fazla olsun. Şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum ;)

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• daha çok bayanlar için yapılır ama sen büsefer duygusal süprizs seven erkek arkadaşın için yap dene istersen . az ciğerserin yorulacak ama odayı dolduracak şekilde balonlarla doldur . şişirmek biraz zahmetli olacak ama yinede de renkli ve eğlenceli anlara sebeb olacak şeyler. :) bizzat denenmiştir de :D

0|0
    • Şikayet

Aynı evde yaşamıyoruz sevgiliyiz :) Bulusuyoruz falan :) Öyle yani başka fikriniz var mı ?

• Şikayet

burcu nedirerkek arkadasının ?

• Şikayet

Başak