Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum, nasıl sürprizler yapabilirim? :)

Arkadaşlar erkek arkadaşımla 8 aydır beraberim. Ve onunla 4 yıldır çok yakınız. Herşeyimizi biliyoruz..

Erkek arkadaşım duygusal, sürprizi seven, bana sadık, bana çok aşık ve her istediğimi yapan bir karaktere sahip. Ayrıca da kıskanç :) Erkek arkadaşım sürprizlerle dolu. Hep bana sürpriz yapıyor. Ve bende busefer ona süpriz yapmak istiyorum.

Sıradan birgün, önemi yok ama yine de sürpriz yaparak onu şaşırtmak istiyorum. Sizden yardım istiyorum. Acaba nasıl sürprizler yapabilirim? İlginç ve yaratıcı şeyler olursa sevinirim. Ve pahalı olmazsa :) Manevi değeri daha fazla olsun. Şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• daha çok bayanlar için yapılır ama sen büsefer duygusal süprizs seven erkek arkadaşın için yap dene istersen . az ciğerserin yorulacak ama odayı dolduracak şekilde balonlarla doldur . şişirmek biraz zahmetli olacak ama yinede de renkli ve eğlenceli anlara sebeb olacak şeyler. :) bizzat denenmiştir de :D

• Başak

• burcu nedirerkek arkadasının ?

• aaa ben aynı yeri paylastıgınızı sandım. ? olsun baska mekan olarak ayarlanabilir ? cafe de yas gunu yada onemli gunlerde yapılabilir olmadı nezıh bır otelde nezıh odada bunu yapabilrsin ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• dublex cam tavanlı bir ev kiraladın bunu kiralarken maksadın neydi ? Kiralama sebebin neyse ona uygun bi durum hazırla.

• Eyer zenginsen araba al yok cok pahli diyosan ona bi kunya al ikinizin adi olsun ustunde

• hayal gücüne bayıldım:) sen o aldıgın asgari ücretten sana kalan ile anca mahallendeki en yakın parka götürüsün sevgilini:D

• zenginsin o belli o zaman bi pahalı saat gider eğer abi ise tesbih de gider

• :)

• sen zengin değilsin ki o zaman bence elinle yapabileceğin bişey yap yada tesbih al

• saat alıcak kadar param kalmadı ıste:S kafamda benimde saat war ama cok zor

• 2niz mi olcaksınız yalnız evde? Parti felan olucak mı biraz daha detay verirsen güzel olur ;)

• Güzel bir soru o kadar romantizm üstüne romantik bir hediye alman lazım. Google amcadan bak istersen ama maddiyatin iyiyse bir telefon fena olmaz yoksa bilemem sevgilinin huyunu ama bana maket bir gemi alınsa büyük maket gemi üstünede içinden geleni yazdırsa sevgilim çok mutlu olurum gemide karadenizli olduğum için istiyorum ama sevgilin nereli bilmiyorum ve nelerden hoşlandığını bilmiyorum.

• hediyem ne olucak pekı?

• Aranızdaki seviyeyi bilmiyorum ama güzel bir kırmızı şarap ve mumlar kendin yap yemeğini yardım alarak pasta felan yap herşeyi kendin yap ( veya yapmış gibi göster ) yemek sonrası güzel bir film izleyin ( titanic tarzı ) hediyenide sürpriz yap en son hediyeni ver. Bence

• Öncekileri Göster
  • şarap ve mumları unutma

• ama bu yemek akşam yenmıcek ayrıca sarabıda hıc sevmem...

• koleksiyonu varsa bence ona ait bişey al

• Senin elinden bişey yesin..Misal yaprak sarması..Gayette güzel olur.

• ikinizinde baş harfleri olan anahtarlık :)

• kurabiye yap. kalp şeklinde falan :)

• sigara kullanıyorsa değişik tarzlarda kül tablaları var alabilirsin

• ben gibi 160 milyona yüzük alıpda 1 ay onun sıkıntısını çekmede ne alırsan al :D

• nasıl gaza geldimde aldım bilmiyorum :) bunun benden önceki erkek arkadaşı buna söz vermiş almamış kalk kız dedim gidiyoz alacam o yüzüğü sana bende diyomki taş çatlasa 50 lira gider :D

• +1 :)

• Pasta borek turevlerınden yap ellerınle

• kişiyi tanımak gerekli, güzel şaşırtıcı sürpriz yapabilmek için, genelde sürprizler sürpriz yapılacak kişinin düşüncesiyle bağlantılı oluyor. önemli olan beklemediği anda vermek...

madem uzun süredir tanıyorsun en iyi sürprizi sen bilirsin... kendini çok yormadan ruhunu vererek yapacağın herşey hoşuna gider. klasik parfüm almak bile ruhunla al hediyeni verirken gözlerinin içine ruhunla bak : ))

• :)

• parfüm bir örnekti : )

• Evet orası öylede sorun yapıcak bişey bulamıyorum.Okadar fazla parada harcayamıyorum.Manevi olarak bişi vermek yapmak isterim ama aklıma gelmiyo malesef..Parfümü daha önce aldım ama aldıgım gün sahilde yere düştü ve kaybolduuu :D o gün içim acımıştı :D bidaha almam :D

• digital fotograf albümü al içine kendi fotolarını yükle mükemmel ve kalıcı olur :) 100 tl ve 250 tl arasında degişiyor fotograf albümü

• Teşekkürler ama daha özel bişey bulmalıyım bence:)

• nerdesiniz bilmiorum eger özelden bana ulaşabilicegim bi adres verebilirseniz yada aynı şehirdeysek eger sizi bi yere yönlendircem teknosa ordan alıcaksınız ama eger ciddi bi ilişkiyse .) katkım olsun şu sıralar ciddiyetsiz sapkın ilişkilerden midem bulandı

• Nasıl ? :)

• Öncekileri Göster
  • ne güzel bir şey

arkadaşınız çok şanslı...

güzel bir tavisye olarak bir kahvaltı hazırlamak derim...

• Bakalım bakalım :)

• ev olması şart değil tabii,bir arkadaşınızın evi.

bir cafe ile anlaşmak sadece siz olacaksınız ama...

ben olsam böyle birşeyler denerdim.

• İyi güzel hoşta hazırlayacak ev nerde :)

• supriiz şaşrıtıcı ve begenılmelı degil mi hiç aklıma bişey gelmiyor

• Aynen öyle olması gerek.Şaşırtıcı olsun çok çok sevinsin :) Sevgimi yansıtsın.Mutlu olsun :) Bana sımsıkı sarılsın o süprizi görünce.Ama farklı olmalı işte :/

• Kinder Sürpriz Yumurta al. İçinden araba çıkınca çok fena oluyoruz..

• Komik şey :)

Kızlar Ne Diyor 12

• bendede tam tersi bilmiyorm belki erkek bunu yapar ama erkek arkadsim beni arabaya almaya gelck onu biraz disarda oyalamaya caliscam ve arkadasim her dilde seni seviyorum yayaziyor olcak kalp seklinde kiyatlari arabanin heryerine yapisdirck degisik degisik kalpler büyük kücük :) arabanin üstünde bir kutu olcak birrr ayyiiiiiiiiiiii :D ve o kutunun icindede süpriz :) birseyler :D neden hep erkekler yapmak zorundaki süpriz yaziklar zaten herseyi ödüyorlar bence kadinlar / kizlarda yapabilir böyle seyler erkeklerinde mutlu olmaya haklari var :)

hani zaten ciddi düsünüyorsaniz yaparsiniz ve deli dolu olunca insan neden olmasin :)

• değer mi

• eve at sonra kabak çiçeği gibi açıl. eşşek değilse sana eşlik edecektir.

• resim yap:) yeteneğin olmasada içinden ne geliyorsa onu yap.hem küçük bi çocuk gibi tatlı bi süpriz yapmış olursun:)

• ıımmm bu da çok hoş :)

• Kendi ellerinle kek yap

• Yap bitane kek içine de şu notu yaz :P

Üç yumurtayı kırdım önce

Portakal dilimledim ince ince

Göz kararı da biraz süt kattım

Kalktım, sana kek yaptım

Hoşuna gider (:

• sevdiği takımın formasını al eğer fanatikse

• Bir defter al ve ona karşı hissettiğin bütün duyguları yaz ilk gün ne hissettiğinden itibaren ve tarihli bir şekilde at yazı yazarken ve sevgiline okut.

• Bunu bende düşündüm olabilir teşekkürler :)

• Ona kendı ellerınle hazırladığın bır sofraya davet et :)

• Fotoğraf albümü yaptinmi ikinizin fotoğraflarından.. Oda cok hos olurdu mesela *-*

• Onu bugun yanlısıkla ağzımdan kaçırdım :D Yapıcam diye anlamı kalmadı ama onuda yapıcam yani :)

• Çokca şıpsevdi al, (sakız) icinden cıkan hikayelerden bi hikaye olustur sızınde benzer yasadıgınız olaylardan mesela hatırlatmak amaclı.. Kücük şirin bi notebook al altlarına yazilar yaz.. Ben bunu yaptignda 15 16 yasımdaydim ama :D cok begenmıstı senın sevgılınde cocukca ama şirin bulur belki..:)

• Değişik bi fikirmiş :) O şıpsevdileri deftere yapıstırıp altına öyle şeyler yazabilirim.Değişik olabilir :D Teşekkürler :)

• Mesela o sakızlarda sey yaziyo; ask bırlıkte olduğun her ana şükretmektir, bunun altina gece yatmadan önce hıc ayrilmayalım diye dua edelim hadi derdik msjla:)) bunu hatrlatan bisy yazdm, aşk yağmurda ıslanmaktır yazıyodu birlikte ıslandgmz o günü hatirlıyomusn yazmstm bunun gibi seyler benzer ne yasadıysak onu hatirlatmistm:)

• Hikaye oluştur derken nasıl bir hikaye örnek verebilir misin peki ? :)

• evlerine girip çıkabiliyorsan, bir sabah erkenden git ve ona güzel bir kahvaltı hazırla. eminim çok sevinecek ve şaşıracaktır...

• Malesef öyle bir imkanım yok :/

Yükleniyor...