Erkek arkadaşıma sinirli bir anımda çok ağır ithamlarda bulundum. Ufak bir sorunu çok aşırı büyüttüm. :(

secretgirl90
Arkadaşlar benim 4 yıllık kedim camdan atladı yakın zamanda. Hayvan sevgisi bilmeyen anlamaz ona göre yorum yapın:/ hayvan veya kedi değil kızım diyorum ben kedime.herneyse 4 gündür kayıp ve ben 4 gündür sokaklara düştüm ilanlar aramalar gözlerim hasta.yüzüm kızardı aramaktan güneşte.Böyle gergin bir zamanda benimle sevgili olmadan önce bile daha cok ilgileniyordun , şimdi neden hiç ilgilenmiyorsun ? diye sorun çıkardım. Biraz da sevgi ve ilgisini gösterememesine baya tepki gösterdim kızdım bağırdım cağırdım.Sevmiyormusun beni tarzında sorular sordum bir ton.O sessiz kalıp beni dinledikce cıldırdım... ağzına ettim sayılır :((( çok fazla tepki verdim. ama pişman oldum suçumu düşündüm 1 gün hiiiç konusmadık. Ertesi gün affet beni dedim bir daha yaşanmayacak şu günler cok gerginim geçsin...bir daha böyle olmam tarzı konuştum. Oluruna gitmeye calıstım.Affet beni diye yalvardım. sevgide gurur yapmam suçluysam kabul ederim sağ duyuluyum.ama ani çıkışlarım var işte.O da konusmak istemediğini,cok sinirli olduğunu söyledi.Sonra görüşelim dedi.bende seni cok seviyorum beni lütfen bırakma bir daha yapmayacağım dedim.O kırıldığını söyledi.Bende seni seviyorum ama daha sonra görüşelim dedi. Siniri kırgınlığı 2-3 gündür geçmedi.Ne yapmam lazım sabrım kalmadı.Bırakıcak mı devam mı edecek bilemiyorum...soruyorum başım ağrıyor diyo düşünemiyorum birşey diyor.iş arkadaşı izine ayrıldı işleri cok yoğunmuş. Ağır ithamlarıma örnek verirsem belki değerli erkek arkadaşlarımız daha iyi cevap verebilir. 1) Herseyi düzgün yapıyorsun , herseyi biliyorsun da ilişkiye gelince neden kafan basmıyor olm , afedersin ama bana cok saçma geliyor bir insan seviyorsa nasıl belli edemez dedim.Ya afedersin ama totonu kaldırıp iki sorunumuzun ucundan tutup çözmeye calısmıyorsun dedim. Face de ilişkisi var teklifi attım. sonra ailesi görür daha yeni basladık diyerekten o görmeden geri çektim teklifi.Bana diyor ki geri ceksende göndermemeliydin sözlü olsak falan anca yaparım hiç yapmadım dedi. Bende geri cektim ama seni düşünüp dedim.Face ini dondurdu gmailden gırgır samata resim atmalarımıza devam ettim face de yapamayınca.oradan da tınlamadı. UZaktan bir ilişki yürütüyoruz sevdiğini görmeye duymaya ihtiyacım oluyor. Ama mesaj ve aramalarda yok tık yok. iletişim kanallarımızıda kapadı. gmaile geç baktım işten geldim tarzı seyler diyip gmaile attıklarına daha bakamamıştım hemen sinirlenme dedi ama kız aklı işte sinirlendim...ama pişmanım şu an ne yapabilirim ? caresizce oturuyorum sevdiklerimi kaybetme haftam sanki.önce kedim simdi erkek arkadşm.Gerginlik ve sinir herseyi yakıp yıkıyor :(( lütfen bana bir akıl verin arkadaşlarm :(
Erkek arkadaşıma sinirli bir anımda çok ağır ithamlarda bulundum. Ufak bir sorunu çok aşırı büyüttüm. :(