• Sor
  • Bence

Eski sevgilimi nasıl pişman ederim?

Eski sevgilimi ayrıldığına nasıl pişman ederim sizce?

En İyi Görüş

• aslında cok basit.canım gidiyosun kendine öyle çeki düzen veriysun ki giyinmen olsun konuşman bakımın herşeyin yanınada alıyosun arkdaşlarını bi kaçı kız bi kaçı erkek.gülüp eğleniyosun sankı onla daha önce hıç çıkmamıs gibi davranıyosun gör bakalım o zman yüzündekı kırmızılığı :):)

• güzel fikir :)

• Öncekileri Göster
    • mervis18 ayrılma siteden senin aklına ihtiyac var:D

• adamgibiadam dedgneden bısy anlmadm ama ıyı bısy dmıssndır herhalde:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Tak koluna tanımadığı kuzenini önünde 1 2 cilveleş, kuzenin eve tek parça halinde giderse sevmiyodur :)

• başka bi yolu yokmu bunun :)

• Öncekileri Göster
    • Sende başkasının yanında ol diyorum onada sen yanaşmıyon ki :D
      Sevgilisi var desene.. Bende sandım tek başına,bulmuşsa birini seni yedekte tutuyor onun için öyle konuşup umut veriyodur.. Oynattırma hislerinle yerinde olsam asla konuşmazdım yaa

• kuzen arada kaynadı.

• Suphen varsa beta hcg testi yaptir. Kesin sonuc ;)

• inan pişman olucak ama bence biraz zaman lazım sen onu nasıl pişman ederim diye düşünmeyi bırakıp normal hayatına dönüp önüne gelen şanslardan birini değerlendirirken bir gün onun yanına geip ağlamaklı bir tonla senden af dileyeceği gün ansızın ve çaktırmadan gelecek bilesin

• peki beni sevip sevmediğini nasıl anlarım çok guruludur kendisi

• Öncekileri Göster
    • inan benımkılerde oldu boşa geçen zaman hayatımdakı koca bır boşluk

• Bence en iyi cevap bu. Kendi üzerime de alınıyorum bunu çünkü aynı şeyi ben de merak ediyordum. Kesinlikle bunu yapacağım kendi adıma.

• doktora git

• Allah analı babalı büyütsün qwaghdrawda :D

• Değilsin

• Meryem ana değilseniz hamile olduğunuzdan şüphelenmeniz için birde erkek gerekmiyomuydu?hani onunla 10 gün kadar önce ya sürtündük ya dışarı boşaldı ama aşağıya aktı falan filan da yazmanız gerekmiyomuydu?

• ewliyim...:@

• Öncekileri Göster
    • bi kızımız mııı inanmıoyorum sanaa

• ınkk...yokmuydu? hatunları karışıtrdım karıcım..kusura bakma..sen genede erkek doğur bana:)

• bosuna ugrasıyor olabilirsin ben ayrıldıgımda kolay kolay ğişman olmam genelde dünyadan silerim karsımda dursa görmem o derece :)

• bak mesela sen pişman olmassın peki o kızda ne gibi bişey bi değişiklik olursa pişman olursun

• ben kolay kolay ayrılmam baktım ne yaparsam olmuyor ayrılırım ve artık yapacagım bişe kalmadıgından ne degisiklik olursa olsun pişman olmam.

• yatag gir.. on sevişmeyi uzun tut.. kasıkları ağrıdan patlıyacak durumda olsun.. sonrada kalk git.. komidinin üstüne para bırakmayıda unutma.. harbi gt olur yanı

• güzelliğinle ve çekiciliğinle çıldırt

• peki sen olsaydın eski sevgilin değişmiş diyelim tarz bakımdan falan eskisinden daha iyi olmuş diyelim o zmn ne düşünürdün

• ah wahçekerek başımı taşlara vururdum :)

• çocuk senle çıktığına pişman olmuş zaten baksana 2. darbeyide vurma :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen pişman olmuş gibi davranma o yeter.Karşındaki insan zaman geçtikçe zaten pişman olacaktır.

• sence kendimi değiştirmelimiyim

• Düşüncelerini değiştirmen gerekiyor ayrıca geçmişteki insanlarla ilgili bazı şeyleri takıntı yaptığını düşünüyorum ben bunlardan kendini uzak tutarsan gidenin kaybettiğini senin kazandığının farkına varırsan hayat senin için daha anlamlı olur.

• tahmin mi etmeye çalışıcaz :/

• hmm kan testı yaptırmadan emın olamazsın hemen gıt yaptır evde yapılan testlerde yanılma payı cok yuksek

• teşekkürler

• e git test yaptır oda mı zor alla alla öyle bakınca belli mi oluyormuş hamile olduğun

• E bi doktora gitsen?

• pisman etmeye gerek varmi zamani gelince o zaten pisman olacaktir :) bos seylerle ugrasmak zamanini buna harcamak yerine önüne bak ..

• onu gormezden gelıp hayatında onsuz daha mutlu oldugun ızlenımını vererek

• Canim öbür yazinda eski sevgilinin baskasiyla ciktigini fakat senin hic kimseyle cikmadigini yazmissin...bence sende artik kendine gel... onu hic takma arama sorma... kendi flörtlerine bak... eminim cildiracaktir :-)

• canım aslında onu artık istemiorum ama beni kaybettiği için pişman etmek istiyorum

• Öncekileri Göster
    • bence yanlış bi düşünce sırf onu kıskandırmak çatlatmak üzmek için farklı flürtlerde bulunmak bence susmak en büyük tepkidir takmıcaksın bile :D

• flört değilde peki beni hala sevdiğini anlama imkanım varmı sizce yani hala sevdiğini nasıl anlarım

Yükleniyor...