Yaralarını sarmak için başka birini yara bandı olarak kullanmak mı lazım?

yaralarını sarmak için başka birini yara bandı olarak kullanmak mı lazım? :D:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dikkat edinde o yara bandı olarak kullanacağınız kişi de sizi yaralarını sarmak için seçmiş olmasın.

• harbiden mii ben bunu hiç düşünememiştim :D:D

• şuan çok mal bi düşünce halindesin mantıklı düşünemeyeceğini tahmin ettim :D

• eyw gözüm :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Kaç yaşındasın taşı sıksan suyunu çıkarırsın(tamam abartmış olabilirim) bi başlık mı yazamıyosun =((8

• başlığa mı takıldın salla :D

• Başlığa sardım ya. soruya denize düşsem sarmam =))99

• 3ay

Ben bile bile kullanıldım. Neden biliyor musun? seviyordum çünkü o ağladığında benim içim kan ağlardı. 2 gün beni kullandı teselli ettim. Bana ailevi sorunlarında bahsetti ama iş öyle değilmiş sevgilisiden tartışmış sonra tekrar barışınca ona gitti ve bana hiç bişey demeden beni telefondan faceden engelledi. demem o ki buna bant denmez sadece her koşulda yanında olacak kişiyi sevgilin olsa da olmasa da kaybetmemek herkes gitse o kalır onunla iyiyim bana iyi geliyor der insanlık budur bant değildir.

• yara bandıyım bana laf düşmez

• hahaa:D

• dikkat ette o yara bandı yaralarını iyileştireyim derken sende enfeksiyona sebep olmasın

• ee naparsın hayatın doganın kanunu bu

• yaralarını yara bandı ile değil akineton ile kapat 2 damardan bi kalçadan yeteli olur ;)

• hıc kımse yara bandı kullanmamıs :)) pekı o tımsah gozyaslarınızın ardından ne yaptınız ?...yalan soylemeyı bırakında durust olun ;)

• kan durana kadar idealdir peki kan durduğu zaman o yarayı her gördüğünde için sızlamazmı ?

• tentriot ile sargı bezin olam yara bandı nedir kii :D

• :D:D:D eyw paşam

• çivi çiviyi söker adamım... sıradaki? devam et...

• Gerizekalı biğr sürücü yüzünden bende bolca yarabandı var vereyim birkaçını

• Kendini pansumana ihtiyaç duyan biri olarak görüyorsan... Hiç durma... Hemen kullan..

• Bir mumya ile sevgili olabilirsin evet.

• bak ben bunu düşünememiştim saol:D

• Başka birini kendi sıkıntılarımla boğmam açıkcası.Ama sen bilirsin.

• Ateşini alırım . Yaranı da sararım.

Kızlar Ne Diyor 11

• yara bandı olmayı kabullenebileceksen sen de yara bandı kullan

• Heyytt beee -_-

• Eger oyle bırseyı sen kabul edıyorsan dene cekınme buyur karsı taraf için

• Ne sarması bırakalım açık kalsın hava alsın kendi kendine iyileşsin.

• evet bak aslında çok doğru yerinde bir soru olmuş ama şöyle olmalıydı aslında devamı eğer ben birilerini yara bandı olarak kullanırsam yarabadının hayatımdaki bıraktığı izlerden nasıl kurtulurumda bir başkasının yara bandı olmak için sıraya girerim insan bu arkadaşım insan ne sandın sen hayatı ecza dolabı falan mı

• Yok kesınlkle..

• hayır niye ortaya sen gibi yaralı insanlar çıksın ki yanlış.

• sargı bezi daha iyi olur

• Öyle birşey yaparsan zamanı gelir başka bir yaranın kabuğu bile olamazsın.

• yara açıkken daha iyi iyileşir panpa.

• Sen yara bandı değil tuvalet kağıdı arıyorsun kullanıp atmak için hiç hoş değil ;)

• Seni yara bandı olarak kullansalar? Ha? Söyler misin bana hoş mu bu? :(

Yükleniyor...