Onsuz ölüyorum.. yardım edin ne olur

Gizli Üye
Sevgilimden ayrıldım onu unutamıyorum. geri istiyorum... cok aşıgım. onsuz ben bir hiçim...

bir zamanlar oda svemişti beni. ayrılınca başkasıyla nisanlandı. eger evlenirse canıma kıyıcam. ama daha evli degil. ne olur söyleyin bana onu getirecek bir yol söyleyinnnn.. evlenirse ölürüm. o zaman ümidimi keserim ancak. ama daha evlenmedi. simdi bir umudum var... aynı ortamlarda degiliz. sizce nasıl etkilerim onu tekrar nasıl geri gelir bana...? ne olur yardım edin
Onsuz ölüyorum.. yardım edin ne olur