Bebek anne rahminde mi büyüyor?

Gizli Üye
cahilliğimi mazur görüp beni aydınlatır mısınız?

şimdi bebek anne rahminde gelişimini tamamlıyor rahim içinde mi büyüyor doğana kadar yoksa rahimden ayrı bir kesenin içerisinde mi?

eğer rahim içinde büyüyorsa bu çocuk o rahim hamilelik döneminde baya genişliyor ve yırıtılıyo olması lazım sonrasında yeniden nasıl eskisi gibi oluyor?

yok eğer bu bebek rahimden ayrı bir kesede büyüyorsa doğana kadar neden çocuk ana rahmine düştü deniliyor? o rahimden ayrılıp nasıl o keseye geçiş yapıyor?

oyyy kafam karıştı aydınlatın beni bu konuda doğum yapan sevgili anne üyelerimiz yada bilgisi olan arkadaşlar :(
Güncellemeler
+1 yıl
her soru normal bir benim sorun anormal saçma mantıksız demi? vay arkadaş merak ettiğim bir şeyi sordum biliyorsanız yardımcı olur musunuz diye ricada bulundum bu ne tepki bu saldırı. her şeyi bilmek zorunda değilim bilmediğimi sorabilirim nedir bu hazımsızlık nedir bu saldırma isteği anlamadım yardımcı olmayacaksanız aşağılayıcı yada saldırgan olmanızın da bir alemi yok alacağınız +1 puan için cevap yazmaya bu kadar zorlamayın bilmiyorum yazın geçin bari.
Bebek anne rahminde mi büyüyor?