Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama yapamıyorum?

Gizli Üye
Sevgilimle neredeyse 1 yıldır çıkıyoruz hatta 2 hafta sonra 1. yılımızı kutluycaz fakat ben artık onunla olmak istemiyorum onu kırmadan üzmeden ayrılmak istiyorum ama o benimle ilgili evlilik hayalleri kuruyo başlarda güzel geliyodu ama artık onunla o kadar ileriyi düşünmüyorum aslında o beni geçmişte çok üzdü ilk çıkmaya başladığımızda sabahları eski sevgilisini gizlice görmeye giderdi sonra onu tamamen unuttu 4. ayımızda saçma bir idda için benden ayrılıp benden önce konuştuğu kızlardan biriyle çıktı hatta öpüştüler ve ben affettim 1 hafta sonra kankam dediğim kızla beni aldattı ilişkileri 2 haftaya yakın sürmüş sarılmalar öpüşmeler felan aldatmasından 1 ay sonra gelip bana her şeyi anlattı çok pişman olduğunu söyledi biraz zaman sonra aptal gibi affettim çünkü çok seviyodum bütün bunlardan 3-4 ay sonra bana yüzük taktı her şey çok güzel devam ediyodu ve geçen hafta birden bire değişti beni her gün görmek için deli olan çocuk dışarı cıktığımda beni yanından kovuyo arkdaşlarımla takılcam sen eve git diyip gonderdi bir kaç kez daha sonra mesaj atıp ailesiyle arasının bozuk olduğunu soyledi 3 gun once okulda şakalaşırken söylediğim bir şeye sinirlendi ( bu arada kendisi sinir hastası ilaç felan kullanıyo) ve boğazımı çok sıktı beni bırakması için ellerini tırmaladım ve bir tokat attım ona vurduğumda daha çok sinirlendi ve bana birkaç kez vurdu hiç birsey yapmadım bir kaç dk sonra sarılıp özür diledi ve o anda karar verdim artık ondan soğumaya başlamıştım ve 2 gundur benden ayrılmasını saglamaya calısıyorum ama o beni çok seviyo onun benden ayrılmasını istiyorum o zaman daha iyi olabilir bunun için ne yapmam gerek?
Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama yapamıyorum?
16 Cevap