• Sor
  • Bence

Bir kıza sevdiğini söylemek

Siteye yeni üye oldum.Öncelikle merhaba demek isterim.Kafamı kurcalayan bir konu var.Aslında ben böyle konuları pek dışarıyla paylaşmayı seven bir... Daha Fazla

Güncellemeler:
Tamam.Kısaltarak soruyorum o zaman.Çalıştığım işyerinde muhafazakar önceliklere sahip bir kız var.Bu kız bana siz diye hitap ediyor ben ise ona sen.Ben bu kıza bir erkek ile bir kızın kanka-arkadaş olamayacağını daha önceden söylemiştim.Bu kız işyerinden ayrılmadan önce ona onu sevdiğimi söylemeye karar verdim.İzin gününde yanına gittim.Teklifi edeceğim gün X isimli bir kişi ile bizim kızın arasını annelerinin yapmak istediklerini öğrendim.Mesajla biryerlere gitmeyi teklif ettim.O da olmaz dedi.

En İyi Görüş

• Seviyorsan hemen pes etme, izlemede ol.

• Ya bilemiyorum.Tam seni seviyorum diyeceğim gün bunun olması benim güvenimi bayağı bir kırdı açıkçası.Birde ne olduysa son 3.5-4 haftadır oldu.Ondan önce hiçbirşey yoktu.

• Öncekileri Göster
    • Yani tersi olsaydı onuruma dokunur ve daha da bir agresifleşebilirdim belki.

• iyi o zaman sorun yok. hayat devam ediyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• iş işten geçmiş...

• Nasıl yani?

• Aslında cevabı biliyorum.Ancak bana ilginç gelen daha önceden bu kızın teline ne bir çağrı geliyordu ne birisiyle yazışıyordu.Yani tam benim teklif edeceğim günümü buldu bu.Çok acayip birşey ya.Tıpkı çölde kutup ayısı hesabı.

• olabilir, belki ailesinin tanıdığı bir gençtir. annesi o gençle tanıştırmak istiyordur.

• tamam.

• Öncelikle hoş geldiniz.Üyeliğiniz siteye ve size hayırlı olsun.Yeni olduğunuz belli :)Çünkü biz uzun soruları sevmiyoruz.

• Hoşbulduk.Ancak bu seferlik bi kıyak yapıverirsiniz artıkım:)

• Öncekileri Göster
    • Siz bilirsiniz.Bu soruya talip çıkmaz :)

• Kalbe gömecelecek bir kişi daha.Başlamaması daha hayırlı olmuş.Eğer orda mutlu olamazsa sizin teklifinizi düşünebilir.

Yükleniyor...