Bir kıza sevdiğini söylemek

Siteye yeni üye oldum.Öncelikle merhaba demek isterim.Kafamı kurcalayan bir konu var.Aslında ben böyle konuları pek dışarıyla paylaşmayı seven bir insan değilim.Ancak hem bir fikir almak ve belki de içimi dökmek amacıyla bu konuyu buraya yazıyorum.Yazarken de kendime gerçekten de hayret ediyorum.Ben,işyerinde bir kızla beraber çalışıyordum..Bu ay benimle son kez çalışacağı belli olmuştu.Aynı şehirde yine bana yakın olan başka bir birime gidecekti.En başlarda ona karşı birşeyler hissetmiyordum.Ancak son 3.5-4 haftadır her ne olduysa içimde acayip birşeyler hissediyordum.O,benim bulunduğum birimden ayrılmadan önce ben izne çıktım.Ancak izinde tatile çıkma fırsatım olmadı ve o başka birime gitmeden,benim birimde çalışıyorken bir önceki gün tüm cesaretimi toplayıp yanına gittim.Ona belli etmemek için "Sizin orada bir erkek arkadaşımla buluşacağım" dedim.Gerçi hoş ne kadar belli olmamışsa.İzin gününde işyerine onun yanına gidiyorsun.O işten çıkana kadar yanında bekliyorsun.Birde ben bu sevdiğim kıza daha önceden bir erkek ile bir kızın kankalığına arkadaşlığına falan inanmadığımı birara sohbet arasında söylemiştim.Neyse.Normalde onun teline fazla çağrı gelmezdi.Ancak o gün bi baktım.Bi çağrılar falan gelmeye başladı.Tabi ben huzursuzlandım.Sonra yolda ağzından yavaş yavaş detayları kaçırtmaya başladım.X isimli bir kişiyle sevdiğimin arasını anneleri yapmaya çalışıyorlarmış.Bunu söylerken yüzünde acayip bir gülümseme belirdi.Sonra "Daha önceden de görüşüyorduk" dedi.Sanki ona karşı bir hissiyatı varmış gibi hissettim.Bunun üstüne benim de biraz sinirlerim bozuldu.Onunla arkadaş olarak kalmak istemiyordum.Eğer buna rağmen bağlantıda kalırsam iş arkadaşlığa dönüşür diye korktum.Neyse ertesi günü oldu.Benim içim içimi yiyor tabii ki.Dedim bir mesaj çekeyim.Neyse hoşbeş ettik falan derken.Ben birgün sonra bu sevdiğim kıza önce :"Nasıl geçiyor bensiz çalışma hayatın"diye sorum ki kız bana siz diye hitap ediyor ben ise ona sen diye hitap ediyorum.:"Seninle izin günlerinden sonra bir gün belirleyelim.Şehir turu yapalım.Tabii ki sana uyarsa" dedim.Bu mesaj ile aslında ona:"Eğer sende benden hoşlanıyorsan.Bende gönlün varsa bir başlangıç yapalım mı" demek istedim.Karşılık olarak:"Uymaz bana öyle şehir turu felan" dedi.Bende o zaman ona olan hitabımı size çevirdim."Peki Y hanım size ii çalışmalar" dedim.Şimdi size sorum ne yapmalıyım?Bu konuya asılmalı mıyım?Yoksa peşini bırakmalı mıyım?Kalbim git diyor beynim kal diyor.Bir yandan işimi de riske atmak istemiyorum.Buarada kız muhafazakar önceliklere sahip bir kız onu da belirteyim.

Güncellemeler:
Tamam.Kısaltarak soruyorum o zaman.Çalıştığım işyerinde muhafazakar önceliklere sahip bir kız var.Bu kız bana siz diye hitap ediyor ben ise ona sen.Ben bu kıza bir erkek ile bir kızın kanka-arkadaş olamayacağını daha önceden söylemiştim.Bu kız işyerinden ayrılmadan önce ona onu sevdiğimi söylemeye karar verdim.İzin gününde yanına gittim.Teklifi edeceğim gün X isimli bir kişi ile bizim kızın arasını annelerinin yapmak istediklerini öğrendim.Mesajla biryerlere gitmeyi teklif ettim.O da olmaz dedi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seviyorsan hemen pes etme, izlemede ol.

• iyi o zaman sorun yok. hayat devam ediyor.

• Yani tersi olsaydı onuruma dokunur ve daha da bir agresifleşebilirdim belki.

• Nedendir bilmiyorum açıkçası?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 3

• iş işten geçmiş...

• olabilir, belki ailesinin tanıdığı bir gençtir. annesi o gençle tanıştırmak istiyordur.

• Aslında cevabı biliyorum.Ancak bana ilginç gelen daha önceden bu kızın teline ne bir çağrı geliyordu ne birisiyle yazışıyordu.Yani tam benim teklif edeceğim günümü buldu bu.Çok acayip birşey ya.Tıpkı çölde kutup ayısı hesabı.

• Nasıl yani?

• tamam.

• Öncelikle hoş geldiniz.Üyeliğiniz siteye ve size hayırlı olsun.Yeni olduğunuz belli :)Çünkü biz uzun soruları sevmiyoruz.

• Kalbe gömecelecek bir kişi daha.Başlamaması daha hayırlı olmuş.Eğer orda mutlu olamazsa sizin teklifinizi düşünebilir.

• Siz bilirsiniz.Bu soruya talip çıkmaz :)

• Neyse ya.Ayrıntılar önemli ama.Onlar olmadan verilecek yorumlar eksik olur diye düşünüyorum.Okuyabilen okur.Okumaya üşeneni de konu hakkında ayrıntılarda mesaj içerisinde aydınlatırım:)Farkındayım destan yazdım.Ancak vallahi istemeden oldu.Bir baktım destan yazıvermişim:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...