• Sor
  • Bence

Sevdiğim adam beni sevmiyor, ne yapmam lazım? Karma karışığım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Sevdiğim adam beni sevmiyor aslında bilmiorum karışığım hem bana çok uzak hem çok yakın ne olursa olsun gene bana geliyor bana dönüyor kürkçü dükkanı misali. Herşey yolunda giderken bir anda hersey tersıne döndu ve gitti. Şımdı yalnız ve bana geri dönmek istiyor, ben hayır diyemiyorum ama hayır demek istiyorum. Ne yapmam lazım? :S

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sen 21 yaşındasın eğer bu adam senden çok büyük değilse biraz daha kolay anlaşabilirsiniz

• 25 yaşında kendısı anlaşabılıyoruz aslında tabı ben onun karakterıne uyarak kendısı doğulu ona uygun olmaya çalışıorum açıkcası kendmden vazgecersem anlaşıyoruz yoksa çok zıt düşüyoruz...

• Öncekileri Göster
    • evet hatta 4s kuralı var onu mesajla atayım dur

• gördümmm:)

Erkekler Ne Diyor 16

• hayır de . Seveceğin doğru adamı bul.

• demkki senii özledğnde ve yalnız kaldğnda sana dönüyor diğer türlü aklına bile gelmyrsun !

• sanırım

• Sevdiğin adam seni seviyor ama sen başkasını sevdiğini sanıyorsun...

• ben başkasını mı seviyorumm ...? anlamadım ne demek istediğinizi

• Anlaman için bir kaç kere daha okuman lazımdır belki...
      Zaten tek anlamı da yok, birden çok...

• anladım şimdi başkasını seviyor zaten onunda benden önce geçmiişi var sevdiği acaba diyorum o kız ona çektirği için mi bana böyle yapıyorr...

• İşin içinde kürkçü dükkanı varsa Yol ver o arkadaşa bence.

• çok kafa karıştıyor çözümlenmesi çok zor bir insan bi bakıyorum deli aşık bi bakıyorum yabancıı

• Öncekileri Göster
    • :):)

• Bak ben karşılıklı konuşun dedim :) Aranızda bi sorun varsa konuşarak çözün çözülebiliyosa eğer amenna.Ama hem konuşup hemde çözemeyen kızların buraya ben hala onu seviyorum o beni aramıyo sormuyo neden böyle yapıyo şeklinde sorular sormasına ayar oluyorum:)
      Bak sen ne güzel anladın ondan bi cacık olmayacağını eferin:)

• hayır demeyi öğrenmelisin..

• bence en az senin kadar oda karmaşık duygular içinde...seni seviyor olabilir ama hayatındanda vaz geçemiyor anladığım kadarıyla...bende çok düştüm bu duruma...ne onunla oluyodu ne onsuz seviyordum ama belli etmiyordum...gidiyordum ama çok özlüyordum geri dönüyordum o yüzden tam anlamıyla bitiremiyordum ilişkiyi...bence biraz sabret korkuyor ve bu korkuladı bilmeceleri kendi içinde çözerse tamamiyle senin olur...ama o tamamiyle senin olursa sen onu bu kadar önemsiycekmisin...genelde büyü bozuluyor nedeni zor olanı elde ettin işin bitti...iyi düşün doğru karar ver...

• Bence bir pisikolağa götür.

• Bence hemen terk etmelısın zaman kaybetmeye gerek yok kuru agacı yesertmek ıcın ugrasmanın bır faydası olmaz :D

• :D taktınız ya terketmıyorummmmmmmmm aaa ne yaptı bu çocuk sizeee yaaaaaaaaaaaaa

• seni oyuncak gibi kullaniyorsa daha cok yiprattirma kendini

• sigara içmeyi bırak sigarayı bıraktıgında onuda bırakabilirsin ;)

• karşına al son kez konuş onla elekrik alıyorsan senindir alamıyorsan def et. bidaha da yüzüne bakma .bide onun düşüncsi çok önemli seninle bişey yaşamk istiyorsa öpüşme vs belli eder yaramaz ozaman ama samimi yaklaşırsa devam et canım bence

• Bak ne güzel demiş Hz. Mevlana ; Bir insan bilmiyorsa ne istedigini, hem seni ziyan eder hem kendini. Dibini gormedigin suya dalmadigin gibi, emin olmadigin sevgiyede teslim etme kendini.

• ... Hayır diyemediğin sürece,hayat sana hayırsız davranacaktır !

• senin işin çok zor...dirayetli olmazsan daha çok kullanılırsın...sanırım beyzade gözüne birini kestirince gidiyor,avı yakalayamayıncada dönüyor...olay sende çözülecek..şu gönül kapında bu kadar açık olmasın...7/24 girip çıkmasın...azıcık onunda canı yansın...değilmi?

• resimdeki sensen giderin var relax. önündeki maçlara bak.

• Sev seni seveni diye boşuna dememişler güzel arkadaşım boşver unut gitsin dicem ama tabii karar senin.. Yıllar süren ilişkimi sevgilimin bi saçmalaması ve telefonuma defalarca aramama rağmen çıkmaması sonucunda o gün kesip attım, ne kadar çok sevsen zamanla zor unutsamda asla aramadım birazda gururlu ol dünyanın sonu değil ya daha iyilerini de bulursun.. !

• daha iileri de ii işte illa zor olcak illa üzcek misaliii.. karışık işte

• Öncekileri Göster
    • :):):) o kaçıyor ben kovalıyorum işteee

• Ne şanslı erkekler var şu dünyada :P hep kovaladım hiç kaçmadım.. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır demek istiyorsan dersin, diyemiyorum nasıl oluyor.. Gayette istenirse denir. Eğer sadece yalnız zamanlarında sana dönüyorsa bu benimde aklımı karıştırdı. Belki kafası karışık, meşgul bir insandır..

• BEni üzüyor kırıyor ama onu seviyorum kaybetmektende korkuyorum işin açıkçası dediğin gibii çok meşgul insan çok düşünür benım ömrümde tanıdğım insanlardan çok farklı karaktere sahip onu çok ii tanıyorum ve o kadar da yabancıyım ona kültür çakışması fln varr .. yani ne git diyebiliyorum ne kal

• Öncekileri Göster
    • o zaman onunla konuşayım ve öğrenelim bakalımmm...

• En doğrusu :)

• hayir demeyi ögrenmelisin. belkide onu nasilsa her gelmesinde kabul edecegini bildigi icin bukadar rahat gidip geri dönebiliyor.eger bu konuda ona o rahatligi vermeseydi her aklina esince gidip özlediginde geri dönemiyecegini bilseydi, ve gercekten seviyor ise gitmeye cesaret edemezdi ortada sorun yokken.acilen hayir demesini ögrenmelisin bence (:

• ona mantık işlemiyor işte mantığım git diyor bir daha asla onunla konuşma seni incitmesine izin verme ama duygularım ona her zaman ayakta işte cezmi ersözün bi kitabı şizofrenik aşık diye kendıme o yakıştrmayı yapıorum artık şizofrenik aşık

• istersen mantigini kullanabilirsin.

• gerı donusum kutusu gıbı olmus bu ya bence bı sılkelen kendıne gel sen onun bos vaktını degerlendırıcegı oyuncak degılsın

• oyuncak olmuşum dimi :(

• Öncekileri Göster
    • Dikkaldırmmmm ...

• muhabbete bak nerelere geldı sorunuda batırdık bursayla kusuruma bakma artık:)memnun oldum bu arada:)ınsallah elının tersıyle ıtebılırsın onu sonsuza dek

• onunla konusmalisin,bazi seylerin farkinda oldugunu o da bilmeli.Senin sevginden emin oldugu icin, seni her döndügünde bulabilecegini düsünüyor.Sen ona bu durumdan rahatsiz oldugunu,bazi seylerin degismesi gerektigini anlatirsan, o da davranislarina ceki düzen verir belkide:)

• Haklısın haftaya geldiğinde yanıma konuşmayı denicem artık son noktayı koymam gerekiyor.. inşallah konuşabilirmm

• insallah sorunlarinizi cözersiniz ,hakkinda hayirlisi olsun..

• Teşşkür ederim inşallah 4 yıldır çözmedık bılmıorum bundan sonra çözeriz..

Yükleniyor...