Nasıl unuturum...Aşkı?

evet arkadaslar hangi Sevgiliyi / Aski unutmak zordur ?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• d dir heralde

• ben a yı işaretledim :)

• Tabi ki terkeden sevgiliyi. Kaybedişten dolayı bir hazımsızlık vardır. Hep neden neden diye kendine sorar bir türlü aklından çıkaramazsın.

• ilkleri yaşadığın sevgili unutulmaz bence mesela ilk öpüştüğümilk birşeyler yaşadığımcinsel anlamda beni ilk anlayan mutlu eden ilk ilk ilk olan işte her konuda ilk olan kişi unutulmazilk aldatanilk terk eden kişide dahil bunlara

• ölen sevgiliyi ununtmak zordur çünkü o seni severken sende onu severken seni yalnız bırakır ve unutamazsın platonik aldatan terkeden kişiyi neden hatırlayım siler giderim hemen :D aşk dediğin karşılıklı olmalı tek taraflı olursa aşk sayılmaz bence beni aldatırsa sevgi denen birşey yokmuş demekki hiç görmedim görmemde umarım. beni sevmediği halde ben seviyorsam takıntı olur sadece beni terkediyorsa demekki ona göre değilmişim beni severken ölürse o zaman ömür boyu unutmam son sevdiği kişi ben olduğum için.

• Platonik Aski

• Terkeden sen severken o gıder ...

• son aşkı unutmak zordur

• Tabikide ölen :) Başına Gelmeyen bilmez tabikide...Geride bırakılanları... Yaşanacak olan hayalleri...

• bir alkoliğin alkolü bırakma çalışmasında görülen tüm safhaların aynen görüldüğü olaydır aşkı unutmak..## çok sevilmiş bir sevgili için unutmak zordur.yanlız, unutmak yerine onun hayalleri ile yaşamaya çalışanlar için daha zor olduğu bi gerçektir.çünkü hayaller bir yerden sonra yetmiyecek ve her adımını takip edicek hale gelecektir.girdiği siteleri ziyaret edip, yakın arkadaşlarına onu sorup, üye olduğu sitelerdeki profillerine hargün bakıp ne yapmış ne etmiş diye adım adım takip edilecektir. ve bu bir takıntı haline gelecek unutması daha da zorlaşacaktır.

• karşılıklı olan ilk aşkı,unutmak zordur...

• gecenin bir anında buzdolabından zeytinyağlıları götürdüğünde gizlice giden sevgililerin hepsini unutursun :)

• delioglan :)

• evet o benim buyrun :)

• e sıkkı

• üniwersitedeyken ve ilk aşkım olan aşkımı.allah rahmet eylesin.hatırladım şimdi bak:(

• Allah rahmet eylesin bende eski nisanlımı kaybetmiştim ayrılmıstık ama aklıma düser aglarım bazen..

• Öncekileri Göster
    • mekanı cennet olsun

• amin

• Aldatandır.Çünkü sizi başkasına tercih etmesi kolay unutulacak birşey değildir.Canlı örneği var.Ben :)

• ben aldatanı arkamı döner dönmez unuturum hatırlanmaya bile degmez cünkü...

• Allah düşmanıma vermesin.Büyük konuşmamak gerekli.

• kadınlar için unutmak kolay e) hepsi

• Ölen sevgiliyi. Diğerlerinde bir bahane bulup inandırırsın kendini. Ama ölene çare yok bulamazsın, hep içinde kalır. Keşke onunla daha fazla zaman geçirseydim, keşke onu kırmasaydım, keşke şu istediğini de yapsaydım diye kahrolursun. İçin içini yer durur..

• +1

• +1

Kızlar Ne Diyor 7

• Anne sevgisini unutmak imkansiz..

• ölen sevgiliyi unutmak çok zordur bence.

• Ölen sevgili unutulmaz... Cünkü hani digerlerinde umudun vardır yani terkeden yada aldatandan intikam almak istersn elinden biseyler gelir yaparsn ama ölene care yok hep keske söyle olsaydı deyip durursun ve sadece elinde resim kalır onu bir daha göremezsn ve söyleki imkansız olan hersey güzel gelr insana o ölen sevgilide imkansızdır...alısırsın ama hep icinde acı kalır keske hayatta olsaydıda sadece uzaktan görseydm dersin ama nafile...

• d şıkkı.

• Herkeste farklidir bence.. En cok kimi severse onu unitamaz ondan sonra sevemezmi sevebilir ama ya bid aldanis ya bir kaciatir aslinda.. Tanri omur boyu birkere asik eder insani bazilari bulur bazilari bulup kaybeder bazilari ise kaybettkten sonra buldugu anlar

• sana karsı hep dürüst ve ıyı olmus sevgılı unutulmaz. unutamadım zaten aylarca bekledım olmadı gerı döndum, o da gelınce ben gıt dıyemedı,kızdı ama gelınce gıt denmıcek kızım sanırıjm. askım ya.<3

• Terkeden Sevgiliyi

Yükleniyor...