Eski sevgili neden aylar sonra sana mesaj atar? Bu erkekleri anlamıyorum!

Eski sevgili neden aylar sonra sana mesaj atar? Yani söyle söyleyeyim. 7-8 ay sonra sana sanki önceden birşey yasanmamış gibi mesaj atması veya toplu mesaj atar gibi yapması normal mi? Sonra yolda seni gördügü zaman önünü kesip hal hatır sorması. Bunlar normal mi, yoksa altında baska birsey mi var? Özellikle baylardan cevap bekliyorum lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu tamamen neden eskı Sevgili olduguna bağlı.kendisimi ayrıldı senmı ayrılmak zozrunda bıraktın,yada senmi ayrıldın bunlar önemli faktörler.ama bi şekilde senınle iletişim kurmaya çalışıyor ya içinde gizli bir yarası var yada seni gerçekden unutamadığı içindir.ayrıca birinin başkasını bulamadıgı için tekrar eski ayrıldıgı sevgilisine döneceğini sanmıyorum...eğer ayrılacak kadar vazgeçtiyse dönmezdi dönüyorsa tamamen vazgeçmemiştir.mutlaka yarım kalan birşey vardır ...

• biz cok tartısıyorduk bu yüzden ayrıldık. artık ikimizde yorulmustuk o yüzden bu ikimizin kararıydı

• Öncekileri Göster
    • haklısın tabide bakacaz artık. dediklerini yapmaya calısacam

• benim eski erkek arkadaşım da aylar sonra mesaj attı. arayıp sesimi dinledi. üstelik bir çıktığı var. neden böyle yapıyor anlamıyorum :/

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimin terkettigi önemli ve. terkedilen taraf peşinden koştu mu bu da önemli. Ayrıca sevgiler her önüne gelene verilebilecek bir olgu degildir. Seni delice sevmiş ve sürekli aklındasındır neden atmasın ki atmaması icin sebep söyle?

• demekki senden başkasını bulamadğı ve yalnızlğını gidermk için tkrar snnle birlkte olmak istiyorr zaten senii sevmiş olsaydı 7*8 ay sonra dğil daha önce hamlesni yapardı !

• hm sagol

• +1

• Aliskanlik oluyor,gecenlerde 3yil onceki sevgilimr ozledim seni diye msj cektim ozledim ama ask yok ozpedim sade , oluyor boyle seyler

• sevişmek istiyor.özlemiş bir anda bedeninde hissetmiş seni:D sapıklık yani.buluşcak sonra hadi eski tas eski hamam.

• tam olarak neden ayrıldıgınızı aranızdaki sorunları bilmiyorum ama.bu kaderin de bir oyunu olabilir belki aşkınızı ,birbirinize olan bağlılığınızı sınamış olabilir. bence hemen erkeksel bi genelleme yapıp duygularını bulandırma... içinden geldiği gibi davran aklına takılan soruları sadece ona sor derim çünkü unutma aşk 2 kişiliktir .3 kişi kim olursa olsun bir yabancıdır ...ne seni onun anladığı gibi anlayabiilir nede biz senin anladıgın onun sana olan hislerini,düşüncelerini anlayabilirz...

• cok sagol gercekten.

• ayrıca neden bunu açık açık sormuyorsun emınım en güzel cvbı o verecektir

• cesaret edemiyorum

• Öncekileri Göster
    • :). o zaman ilk işim sormak olacak. cesaret edememe sebebimde bana asıl nedeni söliyecegini sanmıyorum

• senın üstüne düşen gözlerını içine bakıp aklına takılan herşeyi sormak .bırak o korkak biri olarak yaşasın hayatı byunca ;))

• 7-8 ay çok kapı çaldım, bir sürü kez şansımı denedim ama olmadı dutgusal yapıya sahip olduğunu ve o kdara güzel zamanlarımız olduğunu biliyorum, unutamadığını da düşünüyorum. zaten şansım da pek yaver gitmedi, bana biraz renk ver, boyayalım dünyayı gökkuşağının tüm renklerine.

• o öyle birisi degil bunu biliyorum. ayrıca kolay kolay kimseye teklif etmez.asıl kızlar gelir ona teklif eder. ona ragmen hepsini reddetti.

• Arkadaş erkek ben unuttum triplerine yatıyorsa, %50 cidden unutmuştur, %50 fena şekilde özlemiştir felan. Bunu da ancak sende aynı triplere girersen anlarsın.

• "özellikle baylardan cevap bekliyorum.lütfenn"... Şu an için cevap yazan 5. erkeğim ve henüz bir bayan cevabı yok.Bayanca yazsam sizi mutlu eder mi? Bükçece : Erkekleri öldürelim,kadın kadına yaşayalım !

• kaderde varsa olur.. hayat birşeyler seçmenizi bekliyor belki de..

Kızlar Ne Diyor 4

• Ummadıgın anda arayan sevgililer ikiye ayrılır; canı cekenler ve acı çekenler.

• benm sordugum soruları cevaplarsan yardrdmcı olablirim canım.başımdan baya geçtide.o seni yolda gördkten sonramı sana mesaj attı ?

• ya canım simdi ben sana söyle anlatayım. biz okul tatil olduktan 1 2 hafta sonra ayrıldık. ve okullar acıldıktan 2 3 ay sonra bana ara ara mesaj atmaya basladı.

• Öncekileri Göster
    • ben onu terk etmedim.ayrıca biz ayrıldıktan 8 ay sonra filan biriyle cıktım. ben hep onu bekledim. asıl içim de yaralar acan o . benim nasıl acı cektiğimi bilmiyor. o farkında degildi ama bana yaptıkları canımı acıtıyordu.ama ona ilişkimiz bitmesin diye söyleyemedim. ona karsı hala bişiler var içimde. sonucta o benim ilkim.bende o da acı cektrmiş olabilirim. sadece sucu onda bulmuyorum tabikide.

• sakın beni yanlış analama! ben ikinizide tanımıyorum ve sen öyle yaptın yada o böyle yapmıştır anlamında birşey söylemıyorum ama kuvvetli ihitimalleri söylemeye çalışıyorum.anladıgım kadarıyla aşktada acıdada aynı duygulara ortak olmuşsunuz .bu senin için yeterl, bir cevap olması gerekir aslında.unutma kimse gerçekden sevmediği birinin yaşattığı acılarını yaşamaz...bak hem içine birşeyler doğmuş zaten .en güzeli tut yakasından herşeyi konuş ;))

• boşlukta kalmıştır

• Sevişesi gelmiştir.

Yükleniyor...