İlk buluşmadan sonra erkek mesaj atmadığı sürece mesaj atmayan kız hoşlandığına ve beğenmesine rağmen neden mesaj atmaz?

Gizli Üye
Yani erkek mesaj attığı sürece konuşuyorlar mesajlaşıyorlar ama uzun saatlerce konuşuyorlar mesajlaşıyorlar saatlerce ama hep ilk adımı erkek atıyor mesela bir gün erkek hiç mesaj atmasa kızda ona mesaj atmıyor. Kızlar kendilerine hep erkeklerinmi mesaj atmasını ister ilk bekler? Yoksa Erkek kıza mesaj atmadığı sürece kız erkeğe mesaj atmıyorsa bu kız erkeği beğenmiyor ve hoşlanmıyor anlamınamı gelir? Ama mesajlaşırken baya iyiler ve sohbet süper yani. 2 haftalık tanışmayla erkek teklif ediyor kız tam olarak reddetmiyor kız beğendiğini ve hoşlandığını söylüyor ama henüz tanımadığını söylüyor erkeği yeterince o gün arkadaşça konuşmaya devam ediyorlar kız henüz güveni oluşmadığı için reddettiğini söylüyor erkeğin amacını davranışlarını merak ettiği için ilk teklifi kabul etmiyor ama hoşlanıyor erkekten 3 hafta daha neredeyse hergün saatlerce telefonda muhabbet ediyorlar ve toplam 1 aylık konuşmadan sonra ilişkiyi denemeye karar veriyorlar kız diyorki erkeğe ben seni üzmek istemiyorum kendime güvenmiyorum dengesiz davranıyorum ben yani üzülen sen olursun diyor erkekte ilişki yürümezse arkadaş kalırız diyor. Kızın ilk düzgün ilişkisi ilk gerçek ilişkisi bu ve en uzun ilişkisini yaşıyor seni seviyorum cümlesini ilk defa bu erkeğe diyor. Ama ayrılıyorlr çünkü erkek kızın davranışlarından şüphe ediyor gözlerini kaçırıyor çekingen bir kız gözlerini herkesle konuşurken kaçırıyor öpüşmeyi bilmiyor falan diye. Ayrılıncada kız senden dış görünüş olarak etkilenmemiştim dış görünüşüne bakarak karar verseydim kabul etmezdim seni dedi sadece davranışların iyiydi muhabbet için çıktım tipim değilsin bunu yanlış anlama başka anlamlar çıkarma kötüsün demiyorum tip olarak sadece tipim değilsin diyorum ben esmer severim olgun yüzlülerden hoşlanırım diyor seni sevemedim diyor sadece hoşlantıydı diyor falan güven sorunu oluncada ayrıldım diyor yani diğer bütün kızlar belki çok beğenir ilk tanıştığımız gün bana bakmayacağını düşünmüştüm çevrende çok kız vardır arkadaş olarak diye dedi.
İlk buluşmadan sonra erkek mesaj atmadığı sürece mesaj atmayan kız hoşlandığına ve beğenmesine rağmen neden mesaj atmaz?