• Sor
  • Bence

Ayrıldıktan sonra eski sevgiliye mesaj atmak..

ayrılalı 3 ay oldu. arkadaş kalalım dedik. denedim olmadı . tam arkadaş olmaya başlamıştım ki bi çıktığı olduğunu öğrendim. bir daha da yüzüne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldığınıza göre çocuk başkasıyla ilişkiye başladığında niye yüzüne bakmıyorsun o zaman, iki yüzlülük oluyor bu. Arkadaş kalamayız deseydin baştan.

• denedim ama olmadı.. belki o çok güzel arkdaş kalmayı başardı ama ben yapamadım ..

Erkekler Ne Diyor 3

• kimseyi bulamamıstır o

• neye dayanarak dedin ki:=)

• Ben seni unutmadım sende unutmadıysan konusmak isterim diye bir mesaj atabilirsin.. Cevap verecektir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızgınlıklar, kırgınlıklar.. Cevap bile vermediyse ve bu olanlardan da sonra sen de yoluna bak o da yoluna baksın..

• ben yoluma bakamıyorum .. nasıl bu şekilde bağlandıysam, hep aklımda biz sunu yapmıştık biz bunu yapmıştık diye diye geçiorum oralardan

• Herkes farklı farklı ayrılık acısını atar üzerinden..Kimisi 2 ayda kimisi 2 senede kimisi ise 2 gün sonra hiç birşey olmamış gibi devam eder hayatına..Sen de uzun vadede atlatanlardansın.Emin ol atlatıcaksın, tek yapman gereken onu düşünmemeye çalışmak bunun için çaba sarf etmek.Olmuyor deme oldur, zorla kendini..İnsan oğlunun üstesinden gelemiycek bir zorluk yoktur ölümden başka, çabalarsan yaparsın..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...