• Sor
  • Bence

Vicdan yaptıracak ayrılık sözleri?

Severek ayrılıyorum, benim için artık tek çözüm bu. Ama öyle bir gitmeliyim ki sevgilim vicdan yapmalı, acı cekmeli. Suçu kendinde aramalı. Ayrılık... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben ayrılırken bunları söyledım Sana yüklediğim tüm anlamlar bendeydi ,Ben o kadar büyüttüm ki seni gözümde ben senı yükselttıkçe gözümde sen aşagıda görmeye başladın Benimle bu kadar değerliydin sen belkide tüm bu anlamları yükleyecek birini arıyordum sen çıktın karşıma değer verdim s...ana, sevdim seni,Yüreğimin göz değmemiş yerlerini keşfettim seninle,Kimseler görmesin diye kalbimin en ücra köşesine taşıdımİşim,ailem,yerim,yurdum​ demedim Sen dedim ben sen dedıkçe sen ben dedın hislerınden emın degılmışsın ya sen degılsın ama ben emınım ama sen hatırlattın bana sevılen insanın hakeden insan olması gerektıgını sen hatırlattın sen acı çekerken karşında gülen bır insana sinirlenmeye degmeyecegını sen hatırlattın senı en özel gününde bile kapı dışına iten birinin gerçekten senı sevmedıgını ve senı haketmedıgını sende ögrendım sen ılgı duydukça ılgısızleşen biri için gözyaşı dökmenın gereksızlıgını vev sen hatırlattın özür dilerken bile senı sevmedıgını söyleyecek kadar acımasızlaşan bırı için hayatını altüstetmeye degmeyecegını ögrettıgın şeyler için teşekkürler bide ögretıklerını nasıl yapabılcegımı ögretseydın

• çok teşekkür ederim istediğim tam olarak böyle bişeydi. üşenmemiş yazmıssın,sağol;)

• bişey degıl o kadar doluyum ve okadar sinirlıyımkı ona karşı sayfa sayfa yazı yazsam dinemez herhalde hararetım

Erkekler Ne Diyor 9

• hem severek ayrılyrm diyosun ondan sonra acı çekip vicdan yapsın diyorsun bu nasıl olucak !

• seviyorum evet sevdiğim için yapıyorum zaten. öyle şeyler söylemelıyım kı kendı kendıne kaldıgı zamanlarda aklına hemen ben gelmelıyım, suçlu hissetmeli kendini.her şeyi gözden geçirmeli bi kez daha.

• Öncekileri Göster
    • katılmıyorum sana. bazen hani alışkanlık olur bazı şeyler bi de bilirsin o hep elinin altındadır o yüzden çok fazla değerini anlamazsın kaybedınce kıymetlenır bu da oyle bısey ıste. sevgisinden süphem yok benim.

• sevgisinden şüphen yoksa ozaman ille ayrılman mı lazım al karşına konuş ne istiyosan kendisine açık açık söle acı ızdırapla nereye kadar !

• Ego dan üretilmiş bir şeysin sen..Hakkın ne çocugun hayatını mahfetmeye calısmak nedir ? Seviyosan sevdiğinin acı çekmesini istermi insan peh egon tavan yapmış senin..Güzelce bi söv nefret eder unutur gider sen yoluna o yoluna kurtulmuş olur çocuk

• bu büyük sevgi çok geldi sana,sen küçük aşklara layıksın.

• zaten, bunu sadce kzlar yapar, herneyse, karakterm degsti senin yuzuneden de mtlu etmeyi bilmiyosun gbi seyler de.

• Eğer seni hatırlamasını istiyorsan kötü birşey deme kırma o zaman daha rahat unutur.nefret sevgiden daha kolay atılır kalpten.. neden ayrıldığını bile bilmesin seni seviyorum ama ayrılmam gerek de neden söylemeki hep seni düşünsün beni seviyor acaba neden bıraktı desin... Tecrübeyle diyorum bende öyle olmuştu..

• ne yaşadığınızı bilmeden ne tavsiye debilirizki,..

• öyle özel bişey değil, genel şeyler. ilgisizlik, sorumsuzluk, eskisi gibi olmama vs..

• öncelikle sen sevmiyorsun, aslında sevemiyorsun, kendi egona aşıksın. böyle olmasaydı bunun gibi bir niyetin olmazdı. neyse cevaba gelelim;Sana haksızlık yaptığını düşünüyorsa zaten vicdan yapacaktır. o yüzden bu ilişki beni çok yıprattı gibi klişelere gerek yok.Acı çektirmek kısmına gelince bu iş bir kadın için çok kolay. erkeğin en büyük gayesi dişisine yetmektir. ilişkinizde ona herhangi bir konuda yetersiz olduğuna dair bir imada dahi bulunursan bu acı çekmesine yetecektir. ama abartma, çocuğu psikolojik bunalıma sokma.

• Benin üzüldüğümün yarısı kadar üzülde gör :P

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni kendim düşünüp bu ilişkide kalmak için kendime bahaneler ararken aslında kendimi kandırdığımı farkettim o yuzden ( sen git aşk bana kalsın. )

• sen önce sevebilecegin birini bul onu gercekten sev sonra severek ayrilmaya kalk cevabini da bulursun (:birkere seven bir insan asla karsisindaki insani yarali birakmak istemez. eger terkedilen sen isen ve bu asktan birtek yarali cikan ben olmamaliyim o da en az benim kadar yara almali diyorsan, ozaman karsindaki insanin sana olan duygulari degistigi icin senden ayriliyordur ve ne yapsanda yaralamaz zaten onu.

• Bak bu sitedeki yarışmada, Sophia'nın cevabı birinci gelmiş ki güzel :) link diğerleri de fikir verebilir

• teşekkürler;)

• Ben bu ilişki için herşeyi yaptım umarım bunu birgün anlarsın ama herşey için çok geç olacak.Seni üzmek istemedim hiç şuanda gitme sebebim senin bensiz mutlu olacağını düşünmem

Yükleniyor...