Vicdan yaptıracak ayrılık sözleri?

Severek ayrılıyorum, benim için artık tek çözüm bu. Ama öyle bir gitmeliyim ki sevgilim vicdan yapmalı, acı cekmeli. Suçu kendinde aramalı. Ayrılık... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben ayrılırken bunları söyledım

Sana yüklediğim tüm anlamlar bendeydi ,Ben o kadar büyüttüm ki seni gözümde ben senı yükselttıkçe gözümde sen aşagıda görmeye başladın Benimle bu kadar değerliydin sen belkide tüm bu anlamları yükleyecek birini arıyordum sen çıktın karşıma değer verdim s...ana, sevdim seni,Yüreğimin göz değmemiş yerlerini keşfettim seninle,Kimseler görmesin diye kalbimin en ücra köşesine taşıdımİşim,ailem,yerim,yurdum​ demedim Sen dedim ben sen dedıkçe sen ben dedın hislerınden emın degılmışsın ya sen degılsın ama ben emınım ama sen hatırlattın bana sevılen insanın hakeden insan olması gerektıgını sen hatırlattın sen acı çekerken karşında gülen bır insana sinirlenmeye degmeyecegını sen hatırlattın senı en özel gününde bile kapı dışına iten birinin gerçekten senı sevmedıgını ve senı haketmedıgını sende ögrendım sen ılgı duydukça ılgısızleşen biri için gözyaşı dökmenın gereksızlıgını vev sen hatırlattın özür dilerken bile senı sevmedıgını söyleyecek kadar acımasızlaşan bırı için hayatını altüstetmeye degmeyecegını ögrettıgın şeyler için teşekkürler bide ögretıklerını nasıl yapabılcegımı ögretseydın

• çok teşekkür ederim istediğim tam olarak böyle bişeydi. üşenmemiş yazmıssın,sağol;)

• bişey degıl o kadar doluyum ve okadar sinirlıyımkı ona karşı sayfa sayfa yazı yazsam dinemez herhalde hararetım