Eski sevgilimle sonunda barıştık beni affettti ve tekrar denemeyi kabul etti. Onun üzerine düştükçe şımarıyor bence ..

kalpsancısı
eski sevgilimle sonunda barıştık beni affettti ve tekrar denemeyi kabul etti daha öncede ondan çok ayrılıp geri döndüm. 7 aylık bir ilişkimiz olmuştu çok güzel şeyler yaşadık ama ben her sinirlendiğimde ayrlmak istemiştim ve oda hep seni beklicem asla unutmicam felan derdi bende 3 gü sonra geri dönerdim hiç bişey olmamış gibi devam ederdik ve en son ayrıldığımızda benni affetmedi aradan 2 ay geçti bana mesaj atmaktanda vazgeçmedi seni unutmak istiyorum sen beni unutmuşsun artık mesaj atma dediğimde tamam diodu ve aradn zamn geçtkten sonra yine mesaj atardı ve 1 hafta önce yine mesaj attı buluşalm dedi kabul etmedim

sonra arkadşlarım bana birbirinize bir şans daha verin dedi sonra bende tekrar barışmak istedim oda tamam tekrar deneyelim dedi ve ama mesaj hakkı yoktu ben arıodum öyle konuşuoduk akşam ara konuşurz dedi aradım işi vardı kapattı sonra öbür gün 2 gibi aradım konuştuk ama hep ben konuşuodum ohep susyordu sesinde bi kopukluk vardı eskisi gibi değildi mesaj hakkı yapçakmısın dedi yaparım galiba dedi sonra öyle kapattık . 6 gibi çağrı attı geri aradım mesaj hakkı yapamayacağını söyledi . bende tamam dedim ve yine sustuk öyle ben ağlamaya başladım bana böyle uzak olmana daynamıyorum dedim oda artık eskisi gibi olamam ded, bende beni sevmiyormusun dedim . Seviyorumda sevmiyorumda demeyeymde öyle işte anlataıyorum dedi.

kısacası içimde artık heycan yok dedi. bende dedm peki neden benmle barıştın dedim oda sen istediğin için dedi ve ben hiç cevap vermedim düşünmeye bşladım .oda ne düşünüyon dedi sonra şarjı bitti teli kapndı ve ben hiç geri aramadm oda çağrı atmadı ve 2 gün oldu hala ses soluk yokk bende sıkıldım artık sizce artık hiç bişey yazmayayım mı eğer mesaj hakkı yaparda mesaj atarsa hiç cevap vermemek mi en dğrusu olur. onun üzerine düştükçe şımarıyor bence
Eski sevgilimle sonunda barıştık beni affettti ve tekrar denemeyi kabul etti. Onun üzerine düştükçe şımarıyor bence ..