Ailem ayrılıyor lütfen yardım edin?

Gizli Üye
evet arkadaşlar annem ile babam ayrılcak. şu an içimde fırtınalar kopuyor desem yeridir. Hem kendimi düşünüyorum hemde hayatımı. Çevrem değişcek klasik hayatımdan kopacağım. Baba Tarafı akrabalar ile uzakta kalacağım. (Anne tarafınıda baba tarafınıda çok severim ) akrabalarımdan uzaklaşcam. Zaten şu an dikkat sıkıntım var okul hayatıma iyice, vuracak bu olaylar. . Babam sinirli annemde tahrik edici hareketler yapıyor. iyice sıkıştım bir anca büyüyüp yabancı ülkelere gitmek istiyorum iyice sıkıldım burdan ne yapmam lazım sene ingilizce kursuna felan gidip kendim çabalayacağım artık . Aranızda annesi babası ayrılmış veya tecrübeli olan birisi var ise yazsın.
Güncellemeler
+1 yıl
edit ; başka ülkeye gitmek bu olaylar ile alakası yok aslında benim bir hedefim. Nasıl yapacağım hakkımda bir bilgim yoktu şimdi bir desteğimde yok artık
Güncellemeler
+1 yıl
akrabalarımdan kopmak istemiyorum. Çok seviyorum hepsini napıcam hiç bilmiyorum gençler :/
Ailem ayrılıyor lütfen yardım edin?