Uzun zamandır aramayan sevgiliye nasıl davranmalı?

sevgiliniz sizi 10 gündür aramıyor ve ona sorsanız işi gücü bahane edeceğini biliyorsunuz. 10 günün ilk 5 günü hep ben aradım ama bana geri dönmedi telefonlarıma cevap vrmedi. Baktım bu böyle olmuyor bende aramamaya başladım açıkçası. Böyle sevığliden ayrılmalı biliyorum ama şu ihtimalleri düşünüyorum. 1-Ya başkasıyla birlikte olur ve çok mutlu olursa ? 2-2.5 yıl yaşadıklarımız çöpe mi gidicek ? 4- ayrıldık diye mesja atsa cevap vermek mi daha iyidir yada hiç muhattap olmamak mı ? 5- Madem beni 10 gündür aramiosun neden ayrılalım diye bi mesaj atmıyosun ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 2

• göster ona

• senin sevgilin başka biriyle kaçamakta. onunla işi bitince, işi bitince diyorum kızı elde edemeyince sana geri dönecek. şimdiden postala gitsin.

• oyzden mi bana ayrılalım dıye mesaja tmıyor yanı ne ayrıyız nede sevgılı

• tabi ki o yüzden. diğer kızı elde edemeyince kime dönecek? sana dönecek tabii ki.
      seninle ayrılsa, öbür kızı da ayarlayamasa ortada kalacak.

Kızlar Ne Diyor 4

• 10 gündür arayıp sormuyosa zaten baskası vardır onla mutlu olamazsa sana gelip cok mesgldüm dicektir cıkıp ayrılalım dememeside bu yüzdendir nolur nolmaz die seni elinde tutmaya calısıo olablr buna fırsat vermeden sen ayrlk mesajı at gitsin

• bn istiyorum ki 1 ayda gecse o mesaj atsın o arasın busefer ben ona geri dönmiyim

• nasıl yapacaz bende aynı dertten müzdaribim aşık oldum yaa sevmeyede başladım seviyorum demiyorum başladım sadece ama cumartesi buluşalım dedim aradım obeni bir haftadır aramıyordu konuşuruz mahallede biraz işim var konuşuruz dedi bütün gece bakledim arayacak diye nerde ahhha bu gün oldu yokk...offf

• Kacan kovalanır diye bisi var siz onlara okdar değerlisin imajı verdikce onlar kendlerini bisi sanıo demekki ozaman bırakın onlar sizle bulusmak konusmak istesin

• Dönemsel bir yoğunluğu bile olsa seven kişi günde 5 dakika fırsat yaratır arardı.Bunları düşün.Başkasıyla birlikte de olabilir sonuçta ilişkiniz bir şekilde bitmiş olucak.Senibu kadar rahatsız etmemeli bence. Çöpe atmaz 2,5 yılı sadece bir anı olarak saklar.Ayrıldık diye mesaj atacağını sanmıyorum.Atarsa da herşey için teşekkürler deyip hayatından çeklebilmelisin.İlşkinizi beklemeye almış olabilir yada ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığından o mesajı çekmiyordur.

• ayrılma gibi bir düşüncesi yoksa o zaman neden 10 gundur benı aramıyo kıı şimdi facesıne baktım 2 saat önce şarkı dinlemiş

• bence arayıp amacını sormalısın normal bir şekilde.Sinirlenmemeye özen göster.

• o zaten benım arayacagımı bıldııgnden beklıyoda olabılır busefer bende hiç aramak istemiyorum napcagımı bılmıyorum ya

• beni sevgilim 10 gün değil 2 gün aramasa ayrıldık sanarım...siz zaten ayrılmışsınız.

• mesajla konuşabiliriz..yardımım olblir :)

Yükleniyor...