Eşinden boşanan kadınlar neden değişir?

4 kişi tanıyorum 4 dude çocuklu evliyken hanımhanımcıklardı 2 sı kocası aldattı ayrıldılar 1 ilgisizlikten kocasının çalışmadığından dolayı ayrıldılar , 1 daha taze henüz bilinmiyor neden ayrıldığı :) ama facebooktaki resimlere bakılırsa bu 4 du kayınsı koparmışlar , nerde gece orada sabah , kıyafetleri için söz bulamıyorum ! neden ayrılan kadın bu duruma düşer neyin intikamı bu çocuklarını düşünmezlermi ? fotoğraf çekipte herkesin göreceği bir yerde paylaşarak kime mesaj veriyorlar ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Evliyken bulamadıkları serbestliğin eseri bu. Şuan için ben yaşıyorum, hayatımı yaşıyorum diyorlar. Halbuki biraz zaman geçsin. Erkekler sırf onların o etiketlerinden faydalanmaya ve kalplerini çalış dımdızlak ortada bıraktıklarında sen onların o profilindeki değil resimlerini kendilerini bile bulamazsın.Onlar eşine karşı bir tepki bir cevap olarak yapıyorlar Oysa zaman ve içindeki acımasızlık onların o halleri pek iyi niyetli görmez. Dediğim gibi zaman geçtikten sonra en 1 yıl sonra onları gör ve karşılaştır. Nerde o eski o boşanmış kadın, artık efendilikten taviz vermez,Hayat şunu der ; " Ben sınavı yapar sonra ders veririm."

Erkekler Ne Diyor 10

• bosluktan olusan bir arayis olabilir.. hayata tutunma olabilir.. aciyi yok etme olabilir.. ama cocuklari ihmal etmeye gelince kafayida yemis olabilirler (kusura bakmasinlar)

• hatırlayın kumkapı cinayetini kapalı bir bayan nasıl sanatçı oldu açıldı saçıldı 3veya 4 tane de çacuğu vardı bu iş biraz karakter meselesi ne kadar rol yapsada insanlar bir gün öyle yada böyle açık veriyorlar...

• akilsiz kadin akilsizdir.akli olan onun bunun gazina gelmez.hep gaza gelme bunlar.benden kadinlara tavsiye gaza gelmeyin.

• Yalan_Dünya : artık özgür olduğunu düşünüyordur veya evliyken yapamadıklarını şimdi yapıyorlardır. hani evli olduğun zaman birileriyle bakışırsın konuşursun falan sonra evli olduğn için bişey yapamazsın, belki onlarda bunların acısını çıkartıyorlardır..

• Yazık bu çocuklara şimdi bişey derdim ama profilimin kapanmasını istemiyorum...

• Adimi emir koydum hahahaha nick in güzel

• ;-D

• çocuklar küçüktür muhtemelen,dulum istediğimi yaparım mantığı güdülüyor olabilir. Dulum mutluyum,eski eşim görsün kıskansın mantığı olabilir. Dulum koca arıyorum mantığıda olabilir.

• Yeni bir mucadeleye hazir olduklarini belirtiyorlar.Dusmanlara nispet durumu.Yikilmadik ayaktayiz diyorlar.

• Ne demişler; Alışmış kudurmuştan beterdir ! Birşeyler aradıkları kesin ama ne aradıklarını ben bilmem...El alemin derdi,beni mi gerdi.. :)

• biraz daha zaman tanı bence bu soruyu kendine soracaksın ;) en iyi cevabı kendin verirsin

• allah göstermesin !

• Öncekileri Göster
    • ayrilmista olsam allah büyüktür neyin ne olacagini kimse bilemez ,ama bir anne olarak ileride kizimin anlina bir leke sürmek istemem " onun anasi söyle kadindi , böyle kadindi " dedirtmem , babamin yüzünü yere egmem ! o insanlara baktikca ailesi cocuklari gözümün önüne getiriyorum , bir resmi 70 kisi begeniyor ve tamami erkekse insan utaniyor !

• pitbul sen ne yapmaya calısyorsun böyle rabet tilki felan yaranmayamı dalkavukluk yapma

• bazıları perdeti yırtmıs kayısı koparmıs halde abla

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelleme yapmak istemem ama bazı kadınlar bu davranışlarla ayrıldıkları erkeği "çatlatmayı", neyi kaçırdığını fark ettirmeyi ya da bakın onsuz daha mutluyum mesajı vermeyi hedefliyorlar ve bana kalırsa tam tersi bir etki uyandırıyorlar.

• Eski kocalarına mesaj veriyor olabilirler."Sen kıymetimi bilemeyip elalemin kadınlarına giderken benim cevherlerimi görmedin" gibi gibi.. Ama olması gereken bu değil, sen de çevresindeki diğer arkadaşları da -çocuklarını düşünmezler mi- gibi düşüncelere yoğunlaşmayın, anne olsalar da o-nlar da birer kadın, her ne kadar etrafa mutlu, özgür görümeye çalışsalar da içlerini bilemeyiz, bu durumu haketmediklerini düşündüklerinden dolayı kişilik karmaşası yasıyor, önceden oldugu gibi davranamıyor olabilirler, umarım bir an önce doğru yolu bulup kendilerini toparlarlar, kınamamak lazım..

• mesaj verecem derken,onun bunun masasina meze oluyorlar,sonra pisman oluyorlar ama gec oluyor ...

• 24 gun onceki yorumumu hortlattın yasax :) bak sonunda ne demisim..

Yükleniyor...