Eşinden boşanan kadınlar neden değişir?

4 kişi tanıyorum 4 dude çocuklu evliyken hanımhanımcıklardı 2 sı kocası aldattı ayrıldılar 1 ilgisizlikten kocasının çalışmadığından dolayı ayrıldılar , 1 daha taze henüz bilinmiyor neden ayrıldığı :) ama facebooktaki resimlere bakılırsa bu 4 du kayınsı koparmışlar , nerde gece orada sabah , kıyafetleri için söz bulamıyorum !

neden ayrılan kadın bu duruma düşer neyin intikamı bu çocuklarını düşünmezlermi ? fotoğraf çekipte herkesin göreceği bir yerde paylaşarak kime mesaj veriyorlar ?


0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

  • Evliyken bulamadıkları serbestliğin eseri bu. Şuan için ben yaşıyorum, hayatımı yaşıyorum diyorlar. Halbuki biraz zaman geçsin. Erkekler sırf onların o etiketlerinden faydalanmaya ve kalplerini çalış dımdızlak ortada bıraktıklarında sen onların o profilindeki değil resimlerini kendilerini bile bulamazsın.

    Onlar eşine karşı bir tepki bir cevap olarak yapıyorlar Oysa zaman ve içindeki acımasızlık onların o halleri pek iyi niyetli görmez. Dediğim gibi zaman geçtikten sonra en 1 yıl sonra onları gör ve karşılaştır. Nerde o eski o boşanmış kadın, artık efendilikten taviz vermez,

    Hayat şunu der ; " Ben sınavı yapar sonra ders veririm."

    1|0