• Sor
  • Bence

Erkek ilişkiden neden sıkılır ki?

Her şey başta mükemelken neden, ne olur da erkekler sıkılmaya başlar? Onları sıkmaya başlayan durumlar nelerdir? Sıkıldığınızda direk söyler misiniz,... Daha Fazla

Güncellemeler:
peki kıskançlık yok kapris yok fazla abartılı ilgi de yok herşey dozunda gibi, peki bunlara rağmen sıkılıyosa neden nedir, uzun ilişki midir?

En İyi Görüş

• aklı başında erkek ne sevdiği kızı üzmez.Erkekleri rahat bırakacaksın istedikleri herşeyi yapmayacaksın.azıcık cilveli nazlı olucan. o 1 adım gelince sen 2 adım kaçıcaksın. arkadaşlarıyken rahat bırakıcan doğal olucan.yemek yapmayı kendine bakmayı bilicen mızmız ve şımarık olmucan.nerde nasıl davranıcağını bilicen.yolda sakız çiğneyip gülmücen. Başka erkeklere ilgi duymadığını hissetiricen.sana güvenecek.bazen delilikler yapıcan.her zaman seni seviyorum demicen.senı öpmek istediğinde dudağını becermek istediğinde bacak aranı açmıcan.herkesin içinde öpmücen.yalnızken biraz şevkat göstericen.saçrarını sevip ellerini gözlerini öpücen dudaklarına saldırmıcan. sözünü dinlicen.koklamasını bilicen. çok konuşup gevezelik yapmıcan.edepli giyinicen.vs.böyle kızdan kimse bıkmaz..böyle ol canlarını al karşında pek bi tatlı dururlar ne sevgi biter ne saygı..:>

• oh oh ölme eşeğim ölme:D

• Öncekileri Göster
    • peki o ağırlığı ve kaybetme korkusunu ona nasıl hissetirebilirim?

• valla bunu zaman içinde hisseder söylediğim her şey birbiriyle bağlantılı.Güven vs.bunlar zamanla olan şeyler.Mesela yeri gelir çok kızarım hatta ayrılma noktasına gelicek kadar mesela ama o anda kendime hakim olmayı bilirim o kızgınlıkla kalbini kırıcak şeler sölemem.Bu beni basitleştirir sadece rahat bırakırım hatasını anlar ve beni bi kez daha sevdiğini söler özür diler.bak bunların hepsi bizim elimizde sen nasıl davranıyorsan karşılığını o şekilde alıyorsun.nasıl anlatmalıyım ki bilemedim.

Erkekler Ne Diyor 18

• adamın doğasında döllemek var,savaş varmücadele var.sen eldeki kuş...

• çok merak ediyorum ne zaman içinizdeki doyumsuzluk ve savaş biter de gerçekten kendinizi birine adarsınız ciddi ciddi?

• erkeğin içindeki savaş bitmez ancak baba olmakla birlikte aile olunur. O zaman işler değişir.

• özt geçiyorum: 50 milyon sperm - 1 yumurta meselesi :)

• Ozgurlugunu yitirdigini yavas yavas kavramaya basladigindandir.Kendi icin,arkadaslariyla takilmak icin ayirdigi zamani kiz icin ayirdigini farketmeye baslayinca sikilir.

• Çok basit kızların fazla ilgisi.

• Aşk yokmuş o zaman sadece hoşlanma dan ileri gidilmemiş demektir. Zaman geçtikçe bu yüzden ilgi merak kaybolur.

• Belli bir zaman sonra kızlar ilgiyi abartabiliyor bu genel sıkılma sebebidir. Sıkıldığımda da genelde kırmamak icin söylemem yavaş yavaş kendimden uzaklaştırır ve sonrada kendisiyle anlaşarak ayrılırım

• Bana göre de monotonluktan sıkılmış olabilir. biraz farklı şeyler yapmayı deneyin. Macera yaşayın şehir dışına gezmeye çıkın başka yerler görün felan illa cinsel olmak zorunda degil ama heyecanlı birseyler yapın :)

• sürekli aynı şeyleri yapmak sıkmıştır tabi çünkü erkegin bir kızdan beklentisi ciddi degilse eğer cinsel şeyler bekler istedigini vermessen sııkılır başkasından ister olay bu

• yani eğer seninle ciddi bir birliktelik düşünmüyosa eğlenmek için seni kullanmak ister kullanamayınca da bu bahaneyle bitirir mi ? Altında yatan başka bi problem yoksa?

• evet uzun ilişki sırasında artık eski heyecan kalmaz, o yüzden biraz kendine bırak, buluştuğunuz zaman değişik heyecanlar oluştur, çikolata al hediye, gitmediğiniz bi yere gidin, üstünde yoğun bir ilgi verme arkadaş olarak konuşun, ilişkiyi sorgulamayın, gündemden bahset, gününden ama sorgulamadan muhabbet eder gibi...

• İnsan sevdiğinden sıkılır mı hiç ? Herşeyi zamana yaymaz isen yaşanılacak herşeyi yaşarsan ve ilişki rutin ve monoton bir hal alırsa elbette sıkılır herkez sıkılır.. fakat altında başka sebebiyetlerde mevcut olabilir. sıkılmak bahanesidir belkide yanlızca kişiyi tanımadan yorum yapmak zor açıkcası kişiliğine göre değişebilir mevzunun izahati

• Peki altında yatan sebepler ne olabilir?

• Öncekileri Göster
    • +1 Sana canııı gönülden katılıyorum bi erkeğin böle düşünmesi hoş bişe :>

• Teşekkürler Madamhatçe :) nickte pek bi anonim

• aşk olayı denilen "çıkma eylemi sıradanlaşmıştır".. rutin sevgiliyle beraber olma bakmış söyle demiştir.. hep aynı şeyler demek ki aşık olmamışım.. çıkmam gerekli imiş ondan çıkmışım yada sen anlamadığın halde sen çekilmez bir hal almışındır.. dümdüz hayat kapris yok .. kıskançlık yok la ne biçim bu hayat demiştir .. bazen acıda haz verir.. mazoşistler öyledir..birde yaşlarınız önemli tabi 20 altında genç ergenler olabilrsiniz... 20 yaş altında çok fazla ilişkiden sıkılma vardır.. yeni sevgililere yelken açmak işter..sıkıldığı direk söylemek açık sözlülük değildir patavatsız denir birlikte olduğuna söylersen

• özellikle erkek cinsinin ilişkiden sıkılma nedenleri diye bir şey olduğunu sanmıyorum.her şey tamamen olağan gelişir bence.çok görüşmekten-az görüşmekten, çok konuşmaktan-az konuşmaktan, baskıcı olmaktan-serbest bırakmaktan yani hiç aklınıza gelmeyecek bu yüzden de insan ilişkisinden soğur mu diye şaşıracağınız saçma sapan bir şey yüzünden olur her şey.bir anlam vermeye ya da anlamaya çalışmanın da mantığı yok.ilişkiden sıkılacak ya da sıkılacağınız yeni biri her zaman olacaktır.

• monotonluktur. hep aynı şeyleri yapmak. aldatmıyorsa yine şanslısın işte.

• belki fiziksel olarak yapmıyodur ama zihinsel olarak yaptığından şüpheliyim:(

• kıskançlık ve kapris...daha sağlam sıkılma nedeni olabilir mi?

• Birşeylerin sonuca bağlanma oranı çok düşük olduğundan olabilir. Alttaki yazılara ek olarak.

• -sıkılmak değildir o.olamaycağını anlmaktır.

• iyi de bi yıla yakın süredir süren bi ilişkide de mi daha yeni olamayacağını anlar:s

• insan 1 yıldada tanır 10 yıldada...olamazmı

• erkek bahane bulur genelde, direk söyleyemez. sıkılma sebebide kızlar kızcak belki ama erkeğin doğasında tek eşlilik yok, böyle yaratılmışız yapıcak bişiy yok..

• doğru diyosun aslında erkekler bişeye sahipken aklı hep onun olmayanlarda kalıyo dimi nefret ediyorum bu durumdan işte.

• valla bizde nefret ediyoruz bu durumdan. bi insanın güdüleri hep bişiyler elde etmesini istermi.. güdülerimizin esiriyiz.. o istiyo biz yapıyoruz malesef.. :)

• erkek için sıkılmak yoktur çok bunalmak vardır.

• İşte nelerden bunalırsın da uzun, alıştığın bi ilişkiyi bitirirsin?

• Öncekileri Göster
    • :) işin içimi yakan tarafı bizde hiç öyle şeyler yoktu gayet rahattık ikimiz de saygı gösteriyoduk birbirimize ama abi yaa kafayı yicem niye sıkılsın o zaman:(

• o zaman şeyinin doğrultusunu izliyordur.

• mukemmel değildir o yuzden bikmistir taniyinca...

• Tamam farz et ki mükemmel olmasa bile sevdin onu sıkıldın ama hala değer veriyosun ona, bunu direk söyler miydin yoksa şu şu sebepten diye başka bi neden mi uydururdun bitirmek için?

• Öncekileri Göster
    • yani anlamazsa yakandan düşsün diye başka olmayan bi sebep söylerdin?

• yok ulasilmaz olurum baska neden de soylemem, bitmisten anlamiyorsa ne yapalim

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok ilgi gösterince bunalıyorlar az ilgi gösterince başkalarına yöneliyorlar.Kızların kendileriyle ilgili her şeyi anlatmaları da bir yerde sıkıcı olabiliyor çünkü erkeğin sormadığı konuları bayan durduk yere anlatıyorsa bu bunaltıcı olabilir.Daha sonra güvensizlik erkek bir yere gittiği zaman bayan hemen telefona sarılıp nerdesin nereye gittin vs gibi sorular sorup sıktığı zamanda erkek o bayandan uzaklaşıyor.Diğer bir neden ise saygı göstermemesi erkeğin hayır dediği bir durumda bayanların gereksiz konular üzerinde fazla ısrarcı olup karşısındaki kişinin görüşlerine hak vermemesi bu da erkeği kendinden uzaklaştırıyor.Bayan sevdiği erkeğin çevresindeki bayan arkadaşlarıyla kendisini kıyasladığı zamanda durum yine aynı oluyor.Araya kurallar koymak bunlar çok büyük sıkıntı veren durumlardır erkek bunları gördüğü zaman anında soğur karşı taraftan. Erkekleri elinizde tutmak istiyorsanız bayanlar kesinlikle karşınızdakine saygı gösterip fazla ilgiyi abartmadan ilgi gösterip güvenip ve sözlerine hak vererek o erkeği elde tutabilirsiniz yoksa hepsi hayal kırıklığı olur.

• Guncellemı de okuyarak yazıyorum..Artık aranızda ki duygular ona göre bitmiş. Heyecan kalmamış. Ona göre sen dogru ınsan degılsın.Yol yakınken ayrılmayı dene.

• ben erkek değilm ama ben de sıkılıyorum bazen nedenini anlamadım gitti :S

• Bitmiş, bitmek üzere, bitme yolunda olan ilişkile allah rızası için mükemmel diyip durmayın ya deli oluyorum..Adı üstünde uzun bir ilişki .. Uzuuun bir ilişki.. Sen her gün pilav yesen bıkmaz mısın ?

• bütün erkekler aynı canlarının sıkılma sebebi hep aynı kızı karşılarında görmeleridir...yeni aşklar arıyodurlar yeni heyecanlar vs falan filan

• erkekler bu konuya daha ıyı yorum yapar ama empatı kurarsak eger mesela bır erkek baska kızlara zaten bakar(bakmak en masum aşamadır),hayalındekı kadının hayatındakı kadın olmadıgını anlayınca sıkılır,macera aramak ıster,elındekının onun oldugunu bıldıgınden sıkılır lıste uzar gıder..anlıcagın gıtmek ısteyenın hep bahanesı vardır zaten

• Sıkılma huyu bendede var onun için bende takıp edecegım cevapları baklım neden mıs

Yükleniyor...