Erkek ilişkiden neden sıkılır ki?

Her şey başta mükemelken neden, ne olur da erkekler sıkılmaya başlar? Onları sıkmaya başlayan durumlar nelerdir? Sıkıldığınızda direk söyler misiniz,... Daha Fazla

Güncellemeler:
peki kıskançlık yok kapris yok fazla abartılı ilgi de yok herşey dozunda gibi, peki bunlara rağmen sıkılıyosa neden nedir, uzun ilişki midir?

En İyi Kız Görüşü

• aklı başında erkek ne sevdiği kızı üzmez.Erkekleri rahat bırakacaksın istedikleri herşeyi yapmayacaksın.azıcık cilveli nazlı olucan. o 1 adım gelince sen 2 adım kaçıcaksın. arkadaşlarıyken rahat bırakıcan doğal olucan.yemek yapmayı kendine bakmayı bilicen mızmız ve şımarık olmucan.nerde nasıl davranıcağını bilicen.yolda sakız çiğneyip gülmücen. Başka erkeklere ilgi duymadığını hissetiricen.sana güvenecek.bazen delilikler yapıcan.her zaman seni seviyorum demicen.senı öpmek istediğinde dudağını becermek istediğinde bacak aranı açmıcan.herkesin içinde öpmücen.yalnızken biraz şevkat göstericen.saçrarını sevip ellerini gözlerini öpücen dudaklarına saldırmıcan. sözünü dinlicen.koklamasını bilicen. çok konuşup gevezelik yapmıcan.edepli giyinicen.vs.böyle kızdan kimse bıkmaz..böyle ol canlarını al karşında pek bi tatlı dururlar ne sevgi biter ne saygı..:>

• oh oh ölme eşeğim ölme:D

• Öncekileri Göster
    • peki o ağırlığı ve kaybetme korkusunu ona nasıl hissetirebilirim?

• valla bunu zaman içinde hisseder söylediğim her şey birbiriyle bağlantılı.Güven vs.bunlar zamanla olan şeyler.Mesela yeri gelir çok kızarım hatta ayrılma noktasına gelicek kadar mesela ama o anda kendime hakim olmayı bilirim o kızgınlıkla kalbini kırıcak şeler sölemem.Bu beni basitleştirir sadece rahat bırakırım hatasını anlar ve beni bi kez daha sevdiğini söler özür diler.bak bunların hepsi bizim elimizde sen nasıl davranıyorsan karşılığını o şekilde alıyorsun.nasıl anlatmalıyım ki bilemedim.