Eşim çalışmıyor ne yapmalıyım!!!?

Gizli Üye
Kızlar selam;

13 aydır evliyim. Çok erken yaşta evlendik 20 yaşındayız ben çalışıyorum eşim bütün gün evde ailesiyle yaşıyoruz annesi yatılı işte çalışıyor 2 kardeşiyle yaşıyoruz yani anlayacağınız. Evin bütün masrafları benim cebimden çıkıyor üstelik annesinin borçlarınıda benim maaşımdan ödüyorlar. Her ay en az 100 200 gidiyor.. Ben çok bıktım bu durumdan eşime çalış diyorum iş kurucam ben başkasının yanında çalışmam başkasının yanında çalışmak salaklık diyor.. Evdeki tek salak ben olduğum için evi geçindirende benim malesef.. Arkadaşlar çok soğudum eşimden yardım alacak kimsem yok akıl verin lütfen !! Ayrılırsam pişman olmaktan, üzülmekten korkuyorum ama artık nefret etme aşamasına geldim resmen!! Her hareketi batıyor.. Bütün gün çalışıyorum ve maaşımdan bana 1 lira bile kalmıyor.. Abartısız söylüyorum 1 lira ya.. Annem yok kimseye anlatamıyorum bişey söyleyin
Güncellemeler
+1 yıl
İş para konularına girdiğimde paragözlülükle cimrilikle suçluyor.. Evlenirken birlikte büyicez demiştik resmen büyümek değil yaşlanıyorum.
Eşim çalışmıyor ne yapmalıyım!!!?