Üniversite için başka şehre gidersem sevgilim ayrılacagını söylüyor?

Gizli Üye
Yaşadıgım şehrin üniversite puanları yüksek. Ve benim aldıgım puanda çok yüksek olmadıgı için mecburen başka şehirde okucam. Ama sevgilim ilşkimizin başından beri üniversiteye baska yere gitmemi istemiyordu gitceksen ayrıl öyle git diyordu yapamam dayananamam aklım hep sende kalır diyordu. Kendisi aşırı kıskanç birisi bu yüzden gitmemi istemiyor.

1,5 yıldır birlikteyiz bana büyük ihtimalle başka şehir cıkıcak bunu ona nasıl söylicem ne yapıcam bilmiyorum?

üniversiteyede gitmesem ailemin onca yıllık emekleri boşa gidicek beklentileri var benden ailemin :( Siz bu durumda olsaydınız ne yapardınız?
Üniversite için başka şehre gidersem sevgilim ayrılacagını söylüyor?