Eski sevgilim gerçekten pişman mı?

denizzzz34
eski sevgilim benden ayrıldı o çok hata yaptı bende hata yaptım ama ben onun peşinden çok koştum o hiç seni sevmiyorum demedi beni süründürdü elimden gelen herşeyi yaptım benim onu çok sevdiğimi onsuz yapamayağımı kendi gibi emindi bana arkdaş kalalım dedi bende kabul etmedim ve ona istemediğimi söyleyip uzun zman sustum düşünün bir kız sizi çok seviyor ve arkadaş kalalım deyince sizden tamemen vazgeçiyor siz bile inanamıyorsunuz susuyor cevap vermiyor sizi kale almıyor hatta facedeki engeli bile kaldırmıor bizdede böyle oldu bana bazen mesaj attı ben hiç mesaj atmadım çünkü artık yorldum ve vazgeçtim yani vazgeçmmiş gitmiş olmanın nasıl olduğunu görsün istedim bana numarasını değiştireceğini söyledi benim sabrımı deniyecek okadar çok smj attıki ben yine sustum msnmi çaldı hiç birşey dmeedim çok tepkisiz davrandım en son bana dediki aldığın eşyaları göndercem işemi evemi göndereyim ben yine kale almadım aradı beni 2aydır aramayan adam aradı cevap vermeyen adam aradı şaşırdım bende gittim teli kapatıım en son dayanamadım sonradan açtım açtımki aramış mesajlar atmış bak güzel güzel konuşalım aç lütfen seni sevdiğim için güzel güzel lkonuşalım falan gelirsem o işe istersem ellerimle hediyeyi veririm demiş iltifat edelim demiş deidm pardon neden beni yine terket diemi konuşucam dedi o zamn pskolojim çok bozuktu düzeldi beni dinle hiç bişey yapmıyorum sürekli uyuyorum eşyaları falan göndermiycem konuş die yaptım aslında aklımda başka bişey vardı sana süpriz yapacaktım falan diyo bende dedimki sen yine aynı kafadasın bu şekilde mesajlara cevap bekleme sonra tamm uyu dinlen sonra konuşalım seni seviyorum 1 gün oldu mesaj atmıyor daha niye sustuki şimdi sizce yanımamı gelecek süprizmi yapacak ne hisseddi benim davranışlarım karşısında
Eski sevgilim gerçekten pişman mı?
11 Cevap