Bir kızın senden hoşlanıp-hoşlanmadığını en iyi nasıl anlarsın...?

Herkesin hayattan farklı beklentileri var... Benim sormak istediğim açık ve net bir bayan olarak veya bay deneyimlerinizden yola çıkarak bir kızın sizden elektrik alıp almadığını nasıl sezersin, klişeleşmişler hariç, daha canlı fikirler istiyorum... Tam manasıyla onu size anlatan konuşmalar olabilir hareket, tavır, edaları vs. kendini ortaya koyduğu ben burdayım anla dediği ortamalar misali... Şimdiden teşekkürler...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bden diine bakacaksın arkideş.seni arıyor mu aramıyor mu.mesaj attığında ne kadar sürede cevaplıyor.İLİ kovalayacaksın.o mu sana selam veiryor. işini önce o mu sordu.misal sen kaç kardeşsin sorusu bile ( alaksız bi konuda ) ilgi işaretidir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Vallahi anlayamazsınız açık açık söylemediği müddetçe... (Şaka şaka) Minik bir nazlanma, hafif kızarma, gözleri kaçırma, keyiflilik vb. genelde bu kapıya çıkar...Ama siz yine de alt metinde sorun o soruyu...Sadece arkadaşımsın demesin hanımefendi...

• Yani politik bir cümle kurun her yana çekilsin ama sizin söylediğiniz alt metinde hoşlanma kısmını öğrenmek olsun...Ağız aramak da denebilir buna...

• yanı alt metınde derken kastınız acarsanız...

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana karşı olan hareketlerinden konuşmalarından anlarsın bu kadar basit.

• zaten sen hissedersin onu seninle vakit geçirmek istiyecektir,aranızda güzel sohbetler geçer veya ona önerdiğin teklifleri bkz: gezmek,sinemaya gitmek gibi kbl etmek istiyorsa inceden bişeyler var demektir ama bence en etkili yol biraz güvenini kazanıp sen sor :=) kızlar cesaretli kendine güvenen erkeklerden etkilenir. hoşlanmıyosada hoşlanır :D

• yuzumu inceliyorsa , arada dudaklarima kitleniyorsa kesin takilmistir akli bana

• Arkadaşlar belirtileri sayar birazdan ama ben şunu söylemek istiyorum.hiçbir zaman senden hoşlanıp hoşlanmadığını tam olarak anlayamazsın her zaman risk vardır. çünkü bazıları ego tatmini için yapıyor, teklif ettiğinde de ben seni arkadaş olarak görüyorum deme olasılığı var.

Yükleniyor...