• Sor
  • Bence

Sizin yüzünüze şerefsiz dese, seviyor olsanız ne tepki gösterirsiniz?

Erkekler lütfen cevap vermeden geçmeyin:)Kız arkadaşınızdan ayrıldınız ve sevmiyorum diyerek. Sizin yüzünüze şerefsiz dese seviyo olsanız ne tepki gösterirsiniz. Gerçekten sevmiyo olsanız ne tepki verirsiniz.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Seven terkedip gitmez. terkedilen istemeyerek de olsa o anda ne söyleyecegini bilmez. kendinden gecmiştir. kendisi kendi deegildir aslında. serefsiz dese de buna kulak asmaman lazım. Terkeden sensen bunları duyman normal

Erkekler Ne Diyor 24

• geçmiş güzel günlerin hatrına ağzımı bozmam cevap vermeden giderim. susmam ona yeter.

• seviyor olsaydım o lafı yemek zorunda kalmazdım zaten onu mutlu ederdim...ama eğer onu kullanıp seviyor numarısı yapıp sonrada ayrılıyrsa o lafı haketmiştr söz söylemeye hakkı yoktur...

• şerefsizde dese teretmem seviyorsam katlanırım

• ona aslında onun beni terkettiği izlenimini vermeye çalışırdım

• sadece susarım ve çeker giderim

• dua et cocuk delıkanlıymıs yoksa azına sıcardı cokmu acık oldu ne

• dua etmek lazım başka bişeyde diyebilirdi :D

• irtibatı keserim

• Bu anlama gelir yada şu anlama sen neyi öğrenmek istiyorsun ki eğer bu durumda isen git ona sor merak ediyorsan da zevkler ve renkler tartışılmaz o yüzden ahmet yaptı mehmet neyapar diye kendini avutma bence kendinle yüzleş onun ne yaptığını senden iyi bilemeyiz ki

• dövcek mi yani

• biraz önce sorduğun soruyu bir daha neden soruyorsun hiç tınlamam sen bence sevdiğini sanıyorsun.

• Kendi haline birakir ve yüzsüzlük yapmazdim mesaj falan palavra gerek yok ağirdan alsaydin zaten şerefsiz diye hakaret edecek tepkide bulunmazdi.. ;)

• serefsiz lafını duyacak kadar sabır taşırdıysam eğer bu onu sevmiyorum demektir. yani özetle sırtmı dönüp giderim anlamına geliyor

• kız arkadaşımdan sevmiyorum diyerek ayrıldıktan sonra neden seviyor olayımki tekrardan.

• 1: seviyorsam neden ayrılayım 2: şerefsiz diyecek birsey yapmam yapmamısımdır oda demez diyemez

• asla o lafı dedirtecek bişey yapmam..dedirtmem..

• Teşekkür eder,ceketimi alır cıkar giderim..

• hiçbişey sölemem ki

• sevdiğim birine sevmiyorum demem ki

• mert adam sevdiğini sonuna kadar sahiplenir ama karşıdaki onu sevmiyosada arkasını dönüp gitmesini bilir

• Seviyor veya sevmiyor olmak bişeyi değiştirmez sinirli bir kızın böyle bişey söylemesini duymamazlıktan gelirim.

• Verecek cevabım olmazdı.

• Susardim

• Tamam derim geçerim.

Kızlar Ne Diyor 3

• kimi erkek cok yüsüz kendine her hakareti ettirir cünkü deli ederler insani yap tiklariyla bayanda dayanamaz acar agzini netsin

• iyi gene bu terkeden cinste kimi sakiz gibi terk etmeyide bilmez
      seninki geen iyimis defolup gide bilmis

• bide benimki gitseydi hayirlisi ile

• kendini onun yerine koy.sen sevgilini terk etsen o da sana kaşar dese napardın? tokadı basar mıydın? sanırım bir anlık sinirle şerefsiz diyen biri tokadı da gayet basardı..şimdi buna göre hareket et.

• kizlar lütven öpmeden gecmeyin.

• sdfjklşshdjklsdsdhksdlşfjklsdş

• :)))))))))99

Yükleniyor...