Bir sapık, kız arkadaşımın kolunu sıkmış, 2.5 yıllık ilişki bitti?

Gizli Üye
Aramızda 1000 km den fazla var, ve ben bunun için bir şey yapamadım.

Olayı özetliyorum,
- Yolda giderken önünü kesmiş sapık.
- kolunu SIkmış
- Bırak be napıyosun falan demiş kız arkadaşım, oda bırakmıyorum demiş. Polisi arıycam demiş, ara demiş. Abisini aramış eleman kaçmış gitmiş. Abiside malın birisi bulamamış tabi.

Benle ailesinin yanında konuşması yasak oldugu için ben bu konudan 9 saat sonra yatarken haberdar oldum. Bu konularda cok köpüren bir yapım var, ve helede böyle bir olay hayatımda ilkkez başıma geliyor. Ve resmen duvarları yumrukladım. Oda biraz geç haber verince, polisede haber vermediğini öğrenince ben baya sert konuştum. Onu teselli etmem ve klasik basit erkek arkadaşı davranışını üstlenmem gerekirken, ben daha cok olay halinde kız arkadaşım ve ailesinin hatalarını yüzüne vurdum.

Mesela; o Polise şikayet eetseydi oralarda devriye dönseydi falan çocuk bunu görüp korkabilirdi belkide, fakat bunu yapmadılar, ne Kız arkadaşım, ne de Abisi olacak dingil, Babasıda zaten yaşlı, doğal olarak o sapık bir kıza tecavüz etse artık bundan suçlu benim kız arkadaşımda. Bunu ben çok sert ve küfürlü bir şekilde dile getirince biraz ağır oldu ve dünkü olayın üstüne tuz biber niteliği taşıdı onun için. Gece ayrılalım yazmış, zaten gece boyu bende ayrılmayı düşündüm durdum. Benim ailesine hakaret etmemi kaldıramamış. Zaten olayı bu kadar dar görmesi de beni çıldırtan ayrı bir şey. Onu gitmemesi için ikna edebilirdim ama etmedim. O aslında ayrıldıgını sanıyo şu an, öyle yol alıyor. Fakat yaptıgı hareket çok yalnıştı, keşke tipini tarif etsede o çocugu bulup ibreti aleme adam nasıl yok edilir gösterebilsem, ama bu mümkün değil, ve bunun en büyük sebebi kız arkadaşım. Çıldırmak üzreyim, olayı atlatamadım hala.

Sizce burada haklımıyım? Şu an çok sağlıksız davranışlarım var, kesinlikle dengesizleştim. O basit beyinli sapığı bulup ona dünyada ne kadar acı çekebileceğini göstermek istiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
O sapığın yeterince korkmadığını ve herhangi bir kıza tecavüz etme ihtamilnde veya taciz, artık kız arkadaşımda suçlu diyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
zaten onun istediği şuydu;
Benimle ilgilen,
şu an çok kötüyüm teseli ver rahatlıiyim,
Sonrada mutlu mesut hayatımıza devam edelim

Fakat bu doğru olan değildi.
Bir sapık, kız arkadaşımın kolunu sıkmış, 2.5 yıllık ilişki bitti?