Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama onunla birlikte olduğum için buna izin vermiyo nasıl ayrılcam yapıştı bırakmıyo napmam gerekiyo?

Ulalala
Arkadaşlar sevgilimle yaklaşık 1 yıldır birlikteyiz. Biz birlikteyken o evliydi. Ben onun elemanıydım sonra sevgilisi oldum. Ilk başlarda çok seviyodum ama daha sonralarda karısı hergün dükkana gelip gittiğinden ötürü karısına karşı bir vicdan azabı duymaya başladım. Ayrılmayı denedim ama yapamadım. Sürekli karısını görmek onları birlikte evlerine giderken görmek bana çok büyük acılar yaşattı 6-7 ay boyunca her gece ağladım doğru düzgün uyku uyuyamadım gün geçtikçe zayıfladım. Daha sonra ise bir gece umursamıycam artık dedim umursamaz olmaya başladım. Böyle oldukça soğudum ve artık sevmiyorum bu arada o da boşanma kararı aldı. şu an boşanma davaları açıldı açılsa nolcak ama sevmiyorum dedim ya. Ama ayrılamıyorum ondan izin vermiyo bana. Neden bırakmıyorsun diye sorduğumda ise ben seni kadınım olarak gördüm hep öyle seviştim sevdim seni fila dedi. Çok eylenceli ama istemiyorum ya nasıl ayrılırım ben bundan? Bir akıl verin bana. Böyle bir durumu hiç kimseye anlatamadığım için size soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama onunla birlikte olduğum için buna izin vermiyo nasıl ayrılcam yapıştı bırakmıyo napmam gerekiyo?