• Sor
  • Bence

Erkeklerin tercihi kaşar kızlar mı?

Erkekler günümüzde sevdikleri kızlarla değil de, kaşarlarla daha mutlu oluyorlar sanki, sizce?

En İyi Görüş

• Ben tulum peyniri seviyorum. Rakı daha ile iyi gidiyor.

• ben de tulum severim:) bergama veya ödemiş...hele tam yağlı olunca rakıyla off off fofff

• :)))

Erkekler Ne Diyor 23

• ERkeklerin dercihi derken genelleme yapmamak lazım. muhtemelen sen sevgilinle ayrıldın ve sevgilin de seni unutmak icin başkasına kaşar bir kıza attı kollarını. Her erkege böyle demek son derece yanlış. Kaşar ve cok kullanılmış erkek yada kız farketmez bunlarla ilişkisi olabilecek kızlara yada erkeklere sadece acıyorum. Cünkü hayatları boyunca gizleyecekleri cok şey olacaktır.

• Belki adam kaşar seviyor bilinmez

• Hemcinsine seksist ifadeler kullanılması şaşırtıyor beni. Kime göre kaşar? Kıskandığından birini de kaşar diye damgalarsın, senin yaşam tarzının dışında olana da?Sen kendi kaşarını tarif et, o zaman yanıt verilebilir ancak.Sevdiği insanla mutlu olmuyorsa erkek sevmiyordur. Kaşarla mutlu oluyorsa kaşar kadını seviyordur, o zaman da yapacak birşey yok zaten.

• siz nasıl KAŞAR erkeklerden daha haz duyuyorsanız oda aynısı, erkeğinde kşarı vardır unutma herkes dengini bulır :)

• Kimsenin alnında çapkın yada kaşar yazmıyor emin olabilirsin. Büyük konuşma sen de 30 kadınla yatmış bir kazanovanın kollarında mutluluğu bulabilirsin. Burada kimsenin birbirini yargılamaya hakkı yok. Pek çok erkekle yatmış kadınlarla evli erkekleri şu an çok fazla rencide ediyorsun ve seversen bazen kaşarlığa çapkınlığa katlanmak zorunda kalırsın :)

• Erkek arkadaşın seninle çok mutluyum dediğinde bu sorun aklına gelsin..

• Olaya yaklaşım Sıfır, verebileceğim cevap tahmin bile edilemez o yüzden cevaplamıyorum.

• aile kurmak için kaşar arayan erkek var mıdır acaba? sanmam.ama kaşar kızlar bizim cinsel dürtülerimizi harekete geçirdiği gibi çoğu zaman cevap da verebiliyor.adam gibi bir erkek asla masum bir kıza bu şekilde yaklaşamaz.genelleme yanlış olur ama sevilene dokunamazsın ama kaşara:)))))

• Güzelse,fantezilere uygunsa kaşar olsun çirkinse hanımefendi.Al sana erkeklerin tercihi.

• napalim beya peynirler kendilerini ayirip hemcinslerinden ustun goruyorlar! yahu kasar lafini soyleyen bir kiz kadar sacma gordugum sey yoktur... nedir olay? rahat bir insan diye kotu oldu da sen melek mi oldun?

• beni mutlu ediorsa o kaşar, neden mıy mıy, espiri yeteneği sıfır, tek düşündüğü evlenmek, kaprisli, kıskanç, kendinin tek olduğunu varsayan bir kadınla beraber olayım ki ? Beni bunaltmayan, kafamıza göre takıldığımız, kaynattığımız bir kız beni daha çok mutlu ediyor.. Mutlu olmak için yaşadığımızı düşünüorum.. Kaşar kelimesi neden yapışmış bu kızlara acaba ? Sex konusu yüzünde mi? Eğer öyleyse kaşar olmayan kadın çok az kusura bakmayın..dışarda rahibe teresa evde pamela olan çok " DÜZGÜN" kız var rahat olun.. sonuç olarak iki cinste birbirine muhtaç ama kadınlar nedense kendilerini üstün sanıyorlar..Erkeklerin sadece sexi düşündüğü mantığıyla ilerliyorlar..unutmayın sizde bize muhtaçsınız..erkekler yanlarında rahat olabildiği, onu mutlu eden, kaprissiz kadınları isterler bunu unutmayın...evrende yanlız değilsiniz :)

• kadınların tercihi paralı ve yakışıklı erkekler mi.

• Kaşar bir kadın değil, bir peynirdir. Kadına kaşar diyen erkek ancak fare beyinlidir. İnsan olan sevdiği kadına kulp takmadan mutlu olmasını bilir.

• kaşar kızla takılınır sadece, eğlenilir, seks yapılır falan.düzgün kızlarla evlenilir, içiniz rahat olsun.

• sevilenin, sevenin hayatını vırvırla ve zırzırla kötüleştirme hakkı yoktur. Tamam gerektiginde katlanılır ama bu her zaman olmaz. Ama kaşar ne vadediyor? Her türlü durumda (taze, eski ve hatta erime) ayrı bir lezzet ve bu durumdan kendisi de haz alıyor?

• Sevdiği kız nedir ya biri bana açıklasın .. Sürekli kapris, mız mız iki lafından biri evlilik.. Kusura bakmayın ama o kaşar dedikleriniz sizden bin kat daha eğlenceli ve güzel ya napcaktık .. gün aşırı size 28 tane sms mi atacaktık ?

• hahahha iyhhh :D

• büyüksün lan
      verdim +nı

• Adam mutlu mu? Mutlu. Gerisi teferruat.

• Kadın mutlu mu? Mutsuz
      Gerisi epic fail :))

• Kaşar kadın mutlu. Diğeri de 3. oluyor zaten.

• Hayır sorun şu ki, adam bu arkadaşı seçmemiş, diğer kadının da adı kaşara çıkmış.

• ne alaka şahsen sevdiğim kızın yanındayken aldığım enerjiyi hiç kimsede bulamıyorum

• ... Böyle bir genelleme yok ! Bunu gizli sorarak yapma hakkınız da yok !

• doğru kızı bulana kadar vur kaç gibi bir olay var evet.

• bazıları diyelim

• kaşar = tecrübe

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkek seviyorsa o kız dunyanın çirkini olsada onlad birlikte olur.Bır erkek kaşar dıye bır kızla kalbınde kımse yoksa çıkar vakıt geçırmek ıcın.Sevdiği kıza karşı karşa dedgın kızı tercıh edıyorsa sevıldıgını sanan kız kendını kandıryorO çocukk o hanım kızı sevmıyor ya uyduryor ya kızcagız kendını kandıryor.Kızların kızlara saldırmaları çok fena'Tercıh edılen kız o erkege göre artısı olan kızdır. Neden hem benı sevsın hem başka kızla olsun hasta mı bu çocuk bunu soyleyen kız yenılgıyı kabul etmıyor ve öbur kıza affedersınde bıraz pokkk atıyor sankım

• amaca göre hizmet değişir

• Kaşarlarla mutlu olabilen tek varlık faredir :P

• genelde öyle erkekler seks ihtiyaçlarını gidermek için bu tür kızları kullanabilirler ama iş evlenmeye gelince düzgün bir aile kızı ararlar tabi midesi kaldırıpta bu tür kızlarla evlenen erkelerde var ama ben bunlara erkek diyemiyorum açıkcası.kaşarda demeyelim bir zahmet bu tür kızlara kavazaki(motor)diyelim lütfen nimete yazık günah:)

• mutlu olmak değilde aslında ihtiyaçlarını her türlü karşıladıkları için onları tercih ediyorlar bence.

• bence kesinlikle haklısın, tabi bu soruya cevabı genel olarak veriyorum. tabiki istisnalar vardır, her erkek aynı değil... genel olarak baktığımızdaa kaşarları tercih ettiklerini görüyoruz, onlarla mutlu oluyorlar, çünkü onlardan sahip olabileceklerini kolayca alıyorlar..benim fikrim böyle..hatta ingilizce romanı bile var "why men loves bitches" die...

• yatakda kaşar..gündelik hayatta hanımefendi...bunu başarabilen birini tanıyorum:))

• kaşar nedir bi tanımını yaparmısın önce ben anlamıom kaşar ne ben yılardr peynir çeşiti olarak bilmekle hata mı etmişim?ayrıca sen bi bayan olarak ki emn değilim gizlisinde! ben bunu başkasını aşağılayarak kendini kıymetlendirme TEMİzm imajı çizme olarak görüyorumm..ucuz kahramanlık.millete kulp takacağına bence kendi eksikliklerini görmeye çalış.belki bi yerinden küflendin sende ve bunun yüzünden giden gidio ille kaşar olmak gerekmio terkedilmek için.

• Sadece mutlumu oluyorlar onlar için tonla para harcıyorlarüzülüyorlar ,ağlıyorlarpeşlerınde koşuyorlarSonra kadınlara güvenlerını kaybedıyorlarsevmeyı önemsemıyorlarkadına değer vermıyorlarolan evlencem dıye elı yüzü düzgün kıza oluyorkaşarlarla mutlu olan sadece fareler değilmiş sözüboşa değil o zaman ,

• öyle evet. senin tarzına uymayan kadınların hiçbiri sevilmez, sevilmeye layık görülmez zaten.

• Kimisi herşeyle mutlu olabiliyor, evet.

Yükleniyor...