Eski sevgiliyle telefonda konuşma

merak ediyorum bir erkek eski kız arkadaşıyla iyi diye 1 saat telefonda konuşur mu. üstelik çıktığı varken.eski sevgilim aradığında 1 saat konuştuk önceleri de konuşuyorduk . sonra tartıştık ve arkadaşıma o iyi biri diye onunla konuştum ,üzülmemesi için demiş. bunu söylerken çok kötü tartışmıştık.sizce gerçekten iyi birisi olduğum için mi öyle konuşuyordu bu arada ondan bir gün önce benim onun ömrüm olduğunu arkadaşıma söylemişlütfen yorumlarınıza ihtiyacım var. bu arada ayrı şehirlerdeyiz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seninle konuşmadıgı zaman alternatif olarak tutuyor onu peki onla aynı şehirdemi

• aynı yerde çalışıyorlar.

• siz hem ayrı şehirlerdesiniz ve hem sevgilin eski sevgilisiyle aynı yerde çalışıyor ne diyeyim şimdi allah yardımcın olsun

• çok zor dimi.

Erkekler Ne Diyor 3

• ikili ilişkilerde iki taraf da birbirini tanıyıp o şekilde hareket etmeli. senin sevgilin şimdi seni tanımıyor belli. yani böyle bir şeye kızacağını tahmin etmemiş anlaşılan. sonuç olarak, seninle birlikte başkasıyla değil, ne kadar suçsuz olursa olsun davranış etik değil. sana göre hareket etmesi gerekirdi.

• eski erkek arkadaşını tanırsın. eğer çapkın ve bu yollarda bezi olan bir tipse ikinizi de idare etmesine izin verme sevgilisi olan biriyle konuşma derim. o ne ya öyle seni kullanır gibi.

• yoo asla öyle biri değil. şöyle söyleyeyim ben çok gururlu çekilmez bir kızım. ayrılan hep ben oldum o hep affetti.
      o taraklarda bezi yok.
      ama sinirlendiğinde gözü birşey görmüyor

• tabiki sevgilini tanıyan sensin .d ben sadece sormak istedim.

• Dolulukdan dolayı olan birşey ümitlenmesen iyi olur.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...