• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşınızla en çok hangi mekanlara gitmek istersiniz?

Mesela sahil kenarında elele tuşup denizin sesini dinlemek veya bir diskoda hiç durmadan dans edip eğlenmek mi? Size göre hangi mekanlar veya ortamlar sizi tatmin eder?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ah bir sevgilim olsa giderim balayına :)Her türlü ortama girerim sevgilimle eğlenceyse dibine kadar romantikse yatağa kadar :)

• abartma istersen yapmayacagın seyleri yazmana gerek yok show için

• Nerden biliyorsun ?
      Beni ne kadar tanıyorsun ki böyle bir şey diyebiliyorsun ?

• özür dilerim seni tanımadan böle saçma bir yorum yaptıgım için

Kızlar Ne Diyor 4

• benim daha sevgililerimle ev ortamından dışarı çıkabilmişliğim yok şöyle çıksak sokakta dolaşsak bana yetecek.

• sen teklıf etsen dısarı cıkalım dıe ?

• amaan napcan dışarıda boşver cevabını alıyorum genelde.

• Iskembecilerin bizde ayri bir yeri var...

• her yere gidilmeli... sıraya koymak sana kalmış

• sakın havadar bıyerde oturmayı severız evdede oturmayı cok severız sadece ikimiz oyun oynarız fılm ızlerız yemek yerız daha neler neler...

Erkekler Ne Diyor 3

• dalga sesleri ve yıldızlar.. hatta dalga sesleri olmasa da yıldızlar.. yıldızların altında, sakin bir mekan tercih ederim.. gündüzse de sakin bir mekan isterim, onunla başbaşa olmayı yeğlerim.

• Evde TV karşısında oturmayı seviyoruz biz. TV karşısında yenilebilecek aparatif yiyecekler konusunda çok yetenekli bir sevgilim olunca üstelik.

• bir aperitif de bende var

• :))) enişteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• Anlamadım?

• her ikisi de. Ama birincisini hava aydınlıkken tercih ediyorum. Gece oldu mu sahilde yürüyüşe gerek yok bi cluba gideriz biz. Cuma gelse de rahatlasak be. :))

Yükleniyor...