• Sor
  • Bence

Lütfen okuyun. Yeni evli abim boşanmak istiyor, haklı mı?

Beş aylık evli bir abim var. Yengem aşırı kıskanç, paranoyak tarzda biri. Abim ise sıkıntıya baskıya sorgulamaya gelemeyen tiplerden. Evlenmeden önce... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bence abin cooooook hakli arkadasim! bir kere o kiz annenle nasil böyle konusur ya? ne demek aramiza girme? kocamla aramizi bozma, yoksa ben de kocanla arani bozarim? düpe düz terbiyesizlik! Ayrica o bir ANNE! isterse karisir istemezse karismaz... sinirlendim kusura bakma...birde asiri kiskanc! tamam kiskanc olsun... ona birsey demiyorum.. zaten seven bir insan kiskanir ama onun yaptigi cok asiri bir hareket... ben sunu anliyorum onun bu asiri hareketinden: ABINE GÜVENMIYOR O KADIN! bu cok acik! tabi bu benim fikrim..canim bence abinin kararina saygi duyun siz, cünkü sonucta abin hep o kadinin yaninda ve belli ki cook mutsuz.. ben de olsam öyle bir kadinla asla ama asla ömür boyu bir hayat sürdüremezdim...Insallah hersey cok güzel olur... Hayirlisi...

Erkekler Ne Diyor 9

• Aralarına girme bence. sadece onları birbirine kavuşturmaya gayret edeceksen et

• kesinlikle boşanmalılar.

• Boşansınlar, böyle kadın çekilmez afedersin...

• canım sen bu olaydan kendine pay çıkar! sen evlenince o kadın gibi olma... Abine Allah sabır versin, çok zor bi durumu var.. siz kesinlikle yönlendirmeyin ve karışmayın! iki evli insan için en doğru karar; kimsenin müdahale etmediği özgürce verilen karardır...

• çok engel olursanız dahada hoş olmayan şeylere neden olursunuz bakın kim olursa olsun iyi bir yaşantı olursa kendilerinden eğer yaşantılarında bir hata kusur olursa olaya dahil olandan bilirler o nedenle kararlarına saygı duyun derim

• alacaksın eline sopayı...

• kıracaksın boynuzunu bak ondan sonra sesi çıkarmı

• Göz göre göre evlendirilmiş olmaları büyük Eşeklik...ee öyle bir hayat çekilmez tabi, ne saygı kalır, ne sevgi. Huzur duyup keyif yapacağın bir evin olmaz ve eve gelmek istemezsin. Yol yakınken ayrılsalar çok daha iyi olur gibi...

• Evlendirilmediler, kendi isteği ile evlendi, uzun bi flört döneminin ardından

• Hata kadında da değil de abinde.Çünkü evlenmeden önce d,kkat edilmesi gereken şeyler bunlar ama onlar hiç dikkat etmemiş.Yani bize ayrıl, ayrılma demek düşmez ama kendisi bilir yinede de; özgürlüğüne düşkün ise evlenmeden önce bunları düşünecekti yani.

• abin bunları görüp buna rağmen evleniyorsa, aklından şüphe ederim. hata yapmış, cezasını da çekiyordur. ama illa ayrılmak istiyorsa da, ayrılsın.

• Sevgi mi diyelim, evlenince düzelir mi diye düşündü. Bilemedim.

• "böyle gelmiş, böyle gider" mantığını her daim güdüyorum. bir insan 7'sinde nasılsa, 70'inde de öyledir. bunlar çok kötü özellikler ve bunları değiştirmek o kadar da kolay değildir.

Kızlar Ne Diyor 17

• Evlenmeleri zaten hataymış , bu şekilde evlilik yürütmek imkansız ve her günü işkence resmen , bir an önce çocukları olmadan ayrılmaları en doğrusu ..

• Bu kadar zıt karakterde iki insan nasıl oldu da evlendi? :s

• Önce sevdiler, sonra işler ilerledi dönemedi abim falan..

• Abinin ailevi sorunlarina karismamaniz en dogrusu yarin iki gun sonra onlar iyi olurlar siz kotu olursunuz..

• eğer boşanmak istiyosa çocuk olmadan boşansın bence ilerisi daha zor ... heleki yengen hissettiyse boşanacağını hemen yapar bi çocuk verir eline... daha büyük olaylar çıkar bence hemen boşanmalı hemde.5 ayda böyleyse 5. yılda düşünemiyorum

• bence boşansın bu şekilde bir ömür geçmez çok yakın bir arkadaşım da bu durumu yaşadı adam eve gelince karısı hayvan pazarındaki hayvanlara bakar gibi adamı soyup vücuduna bakıyomuş bir yerlerinde bişey varmı iz varmı felan diye adam aldatmıyordu karısı inanmıyordu sonunda nasıl olsa inandıramıyorum diye aldatmaya başladı. şimdi bide kızları var boşanamıyorlar. abine yazık.

• karı koca arasına grlmez

• Abin anneni seviyor olabilir ama sevmese bile böyle bir insanla evlilik yürümez. O adam senin yüzüğünü taşıyorsa istediğine selam verebilir bence.

• Mutlu değilse boşansın tabii, hayat kısa zaten bir de mutsuz mu geçirsin bence abinin kararının arkasında durun.

• Bosansinlar demek kolay ama bi yuvayi bi kerede yok etmek zor... Bence aile buyukleriniz hem abinle hemde yengenle konusmali. Ortak bi yol bulamazlarsa evet çocuk sahibi olmadan bosansinlar.. En mantiklisi..

• İnsanları değiştirmek çok zor, boşanmak mantıklı gibi görünüyor.

• tabii paranoyak biri ruh sağlığını bozar,annene söylediğide çok çirkin bence,bence mudahele etmeyin,yetişkin insanlar kendileri çözümlesinler yada bitirsinler.

• Bosanmalari herkes icin iyisi gibi gorunuyor.

• boşansınlar. yazık la abine.

• Anneye tapan erkekle evlenmek istemem

• kesinlikle katılıyorum.

• Anneden nefret eden ideal di mi?

• Anneden nefret etmeyecek tabıkı sevecek ama çizgiyi koruması şart

• Kesinlikle abin hata yapıyor.Kız onu çok sevıyor bu her halınden bellı senın abın gıbı tıplerden oldum olası nefret etmısımdır. Annecı tiplerden de nefret ederım. Kıza yazık olmuş.

• Abim annesini seviyor tamam ama hiçbi zaman annemi ilişkilerine karıştırmıyor, hatta kızın bu tarz konuşmalarına göz yumuyor. Ayrıca annesini sevmesin mi?

• sevsın tabıkı ama benım yasadıgım bazı seyler hayatımda fazla abartılıydı sanırım

• acaba abininde hataları olabilirmi yengenin kıskanmasında? kimse durup dururken kıskanmaz çnk, annene ezdiriyomuydu yengeni?

• Bi düğüne gitmişler mesela, zehir etmiş orayı bu niye sana hoşgeldin diyo diğeri niye selam veriyo falan diye. Selam verene selam vermesin mi abim? Bi de anneme bu kadar laf etti hala annem boşanmamalarından yana, sence ezdiriyor mu? Hatta ben anneme kızıyorum kendini bu kadar ezdirme diye.

• o zaman abartmış gerçekten ama bence abin hemen boşanmasın bi müddet ayrı kalsın eminim yengenin aklı başına gelecektir ha gelmezse boşanma davası açsın ama hemen boşanmasın arada görüşsünler düzelme varsa vazgeçsin yoksa son çare bitirsin bence, boşanmak öyle kolay evlilik de çocuk oyuncağı değil sonuçta abin yengenin huyunu bilerek evlenmiş

Yükleniyor...