Lütfen okuyun. Yeni evli abim boşanmak istiyor, haklı mı?

Beş aylık evli bir abim var. Yengem aşırı kıskanç, paranoyak tarzda biri. Abim ise sıkıntıya baskıya sorgulamaya gelemeyen tiplerden. Evlenmeden önce de vardı bu sorunları ama neden bilmem katlanıyordu abim, bi kaç kez dönmek istese de annem izin vermedi derken evlendiler.

Evlendikten sonra kız bize geldiğinde falan yüzü düşük suratı asık oluyordu, annem neden diye sorduğunda arkasından abime ben çocuk muyum benim hareketlerime karışıyor demiş. Bir gün gene annem evlerine habersiz uğradığında annen beni bastı bi daha basılmak istemiyorum falan demiş. Benim kocamla aramı açma yoksa ben de senin kocanla aranı açarım diyecek kadar ileri gitmiş.

Neyse abim eve geldiğinde telefonunu karıştıran, bi yere gittiklerinde neden ona baktın, neden selam verdin diyen bi tip. Bunun gibi daha bi dolu olay var.

Abim ise ben dayanamıyorum, onunla bi hayat geçiremem boşanacağım diyor. Bizse hem birazcık bu fikrinden döndürmeye çalışıyor hem de kararı ona bırakıyoruz.Sizce çok erken verilmiş bir karar mı, abim annesine tapan bi adam artı rahatlığına çok düşkün, kendiyle taban tabana zıt biriyle evlenmiş, kız bu gibi şeylerle kendinden çok soğuttu, siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence abin cooooook hakli arkadasim! bir kere o kiz annenle nasil böyle konusur ya? ne demek aramiza girme? kocamla aramizi bozma, yoksa ben de kocanla arani bozarim? düpe düz terbiyesizlik! Ayrica o bir ANNE! isterse karisir istemezse karismaz... sinirlendim kusura bakma...

birde asiri kiskanc! tamam kiskanc olsun... ona birsey demiyorum.. zaten seven bir insan kiskanir ama onun yaptigi cok asiri bir hareket... ben sunu anliyorum onun bu asiri hareketinden: ABINE GÜVENMIYOR O KADIN! bu cok acik! tabi bu benim fikrim..

canim bence abinin kararina saygi duyun siz, cünkü sonucta abin hep o kadinin yaninda ve belli ki cook mutsuz.. ben de olsam öyle bir kadinla asla ama asla ömür boyu bir hayat sürdüremezdim...

Insallah hersey cok güzel olur...

Hayirlisi...

0|0