Ayrılırken söylenecek son söz?

Gizli Üye
1 yıl gibi bir aradan sonra kız arkadaşım dediğim yılandan ayrılmak istiyorum ve ona son söz olarak öyle bir söz söylemeliyim ki içine otursun aklından çıkamayım. beni kukla yapmaya çalışıyo çok seviyordum sevgim kine döndü artık dayanamıyorum ayrılmak istiyorum onun ruhsuzluğu beni öldürüyor. ne ayrılmak istiyor nede orta yolu buluyor kibirli off evet şimdi söz sizde...
Güncellemeler
+1 yıl
evet sizce biz sevgilimiyiz heralde benim ona olan ilgim kıçını fena kaldırdı yeter çok daraldım o benim sevgimi haketmiyor etrafımda bu kadar sevgiye aç insan varken kendimi göre göre tüketemem ..
Ayrılırken söylenecek son söz?