Ayrılırken söylenecek son söz?

1 yıl gibi bir aradan sonra kız arkadaşım dediğim yılandan ayrılmak istiyorum ve ona son söz olarak öyle bir söz söylemeliyim ki içine otursun aklından çıkamayım. beni kukla yapmaya çalışıyo çok seviyordum sevgim kine döndü artık dayanamıyorum ayrılmak istiyorum onun ruhsuzluğu beni öldürüyor. ne ayrılmak istiyor nede orta yolu buluyor kibirli off evet şimdi söz sizde...

Güncellemeler:
evet sizce biz sevgilimiyiz heralde benim ona olan ilgim kıçını fena kaldırdı yeter çok daraldım o benim sevgimi haketmiyor etrafımda bu kadar sevgiye aç insan varken kendimi göre göre tüketemem ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• niye yılan dedin ki naptı?

• sayıyorum ii izle :))
      1- sevgiliyiz ama beraber pek fotograf çektirmez.
      2-sevgiliyiz ama hafta sonlkarı benimle buluşmak istemez
      3-sevgiliyiz ama elimi tutup gezmek istemez.
      4-sevgiliyiz ama güzel sözler söylemekten kaçnır.
      5- sevgiliyiz ama beraber yemeğe gidemeyiz beraber hiç bir aktiviteye katılamayız.
      6- sevgiliyiz ama normal erkek arkadaşlarına bile benden daha samimi davranır normal bi ortamda.
      7-- soruyoruım a.q. biz nasıl sevgiliyiz insan düşmanına yapmaz bu adını bile koyamadığım şeyi

• Öncekileri Göster
    • bence sevmiyor ama neden beni bırakmak istemiyor yaa. seven insanın yapacağı şeyler değil bunlar.

• baba sen sevgili oldugunuza inanıyorusun :)?

Kızlar Ne Diyor 6

• söylemişsin ya; ruhsuzluğu beni öldürüyor... Ruhsuz

• hoşçakal. benim son sözümdür her zaman için :(

• 'Senin bEn Ağzına Kusayım ' demen yeterli

• iğrenç ya. :)

• öyle biriyle 1 seneni geçirmen hata basbaya sevmiyor seni vakit geçiriyor ona hiçbişey demeden sadece bitti deyip gitmen emin ol en etkili ayrılık şekli olur onun için çünkü söyleyeceğin hiçbir söz onu etkilemez susmaksa çok şey anlatır zaman geçtikçe daha çok koyar

• evet sade bir bitti kelimesi yeter heralde mantıklı çünkü ne söylersem söyleyim kafası basmayacak bu tür cümleleri anlamaya sadece bitti kelimesini tutabilşir aklında o.

• hoşçakal

• giderken çöpüde çıkar

Erkekler Ne Diyor 6

• öyle bir söz söyliyim ki içine otursun demek oldukça ergen bir davranış ama yinede,sana harcadığım zamanı bir köpeğe harcasaydım sabahları beni uyandırıp akşamda kapıda karşılardı sen bu bile olamadındenebilir.

• sağdan git belki para bulursun

• kal saglıcakla :((( aynen boyle...

• gidiyorum bütün aşklar üzerimde ...

• "yürü be kim tutar seni" demiş küçük iskender, hosuma giden bir söz :)"yüreğim durdu, ne de heyecanla çarpardı, sana dokunurken ellerim, tenin beni örterken sevgiyle..hoşçakal, sevgilimmm..." diyebilirsin düs sokagı sakinlerinden"seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum, bu garip bir veda olacak cünkü aslında hep icimdesin" diyebilirsin sebnem ferahtan.ben aynı kızla defalarca ayrılıp cıkıyorum ve defalarca bu sarkıları dinler oldum :))

• Elveda diyeceksin tabiki de.

• evet kapak oldu ama şişeye kapatmadıktan sonra hava yapar bu :)

Yükleniyor...