• Sor
  • Bence

Bir erkek size "ayrılalım, çünkü seni üzerim" derse nasıl yorumlarsınız?

bunu nasıl yorumlarsınız ? gerçekten de üzülmenizi istemeyecek kadar sizi sevdiğinden midir, yoksa ayrılmak için sizi nazikçe tehdit mi ediyordur...?

En İyi Görüş

• Ayrılmak istedğindendir ama söyleyemiyodur. Sevmedğini söylemye cesareti yoktur.

Kızlar Ne Diyor 16

• üzücektin madem kendini bu kadar iyi tanıyordun neden benimle ilişki düşündün diyip sorardım ona sonrasında ise tekmeyi basardım.

• başından atmaya çalışıyor da saygı çerçevesinde!

• ayrılmak için nazikçe tehdit ediyodur. Kimse kimseyi o kadar düşünmez.

• beni artık sevmedigini düsünrüm

• gerçekçidir takdirimi kazanır.istediği gibi ayrılır yoluma devam ederim

• ayrılalım çünkü seni üzerim eşittir seni sevmiyorum...

• bırakta ona ben karar veriyim derim

• dalga mı geçiyon lan derim

• iki gün önce aynı cümleyi söyledi ve gitti .. hem de üz ama kal dememe rağmen .. elimden gelen her şeyi yaptım ama kalmadı işte önemli olan can sağlığı ne diyim. bahane gibi geliyo hayatında bi şeylerin ters gittiği ve beni korumak için olabileceği geliyo insanın kafası karışıyo yaşadım biliyorum

• onu konuşmasından anlarım.. Yani cidden seviyor mu sevmiyor mu konuşma şekli, tarzı falan anlaşılıyor.. Ona göre bu cümleye ancak yorum yapılabilir :)

• Kendine güvensiz biridir.Ya da gercekten sevmedigi icin kıza söyleyecek en iyi bahane olarak bunu uygun görmüştür.

• Okuz oldugunu farketmek da bir erdemdir.Hadi ayrilalim.

• sen benı mutlu etmeye calısmayacak kadar cesaretsızsen tamam ayrılalım derım

• Seni aldatcak da ondan ayrılalım dıyordur.

• benim dudaklarım grup hepsiden erenin dudaklarının aynısı iyi mi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...