Boşandıktan sonra hayat daha mı kolay daha mı zor?

Aranızda boşanmış olan var mı? erkek yada kız farketmez. nelerle karşılaştınız hayat dahami zor daha mı kolaylaştı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kolay veya zor toplum baskısı oluyor sen dulsun şunu bunu yapamazsın diye ne bileyim etraftakileri görüyoruz özellikle kadınlara kötü gözle bakıyorlar kocamızı elimizden alır diye konuşmayı görüşmeyi kesen komşular bile olabiliyor var ise ortada çocuk onlarda rezil oluyor valla

Kızlar Ne Diyor 5

• boşanmadım ama zordur

• 3 kuzenim boşandı totalde. 3ü de hayatından memnun. iyiki de boşanmışız diyolar. hayat birazcık zorlaşmış olabilir çünkü artık 2 si evlenmek istiyo ama bir kez dilleri yandığı için daha temkinliler. mutlu olmak biraz daha zorlaştı onlar için.

• hiç evlenmedim boşanmadım ama hem daha zor hemde daha özgür olur bencee yaşadığı topluma da bağlı tabi

• ben henüz evlenmedim ama ablam evlendi boşandı. ve şu anda çok rahat çünkü hayatındaki bir pislikten kurtuldu.bence sen de böyle düşün ve hayatının tadını çıkar :)

• kardeşim boşandı hemde severek evlenmişti ama 17 yaşındaydı. biz hiç istemedik aileler uyuşamadı. daha sonra o da anladı yaptığının yanlış olduğunu . seve seve boşandı çok ağladı çok üzüldü depresyon geçirdi ama şimdi çok mutlu. yarım bıraktığı okulunu bitirdi. düzenli bir de ilişkisi var. çok mutlu. hayat daha yaşanır hal aldı onun için.

Erkekler Ne Diyor 2

• zor olur

• neden ?

• dedikodu olur

• ölüm Allahın emri ayrılık olmasaydı gerisini sen anla artık

Yükleniyor...