Sevgilisini terk edip pişman olan var mı?

Arkadaşlar var mı böylesi aranızda ve şunu merak ediyorum şu an pişmansınız ama o farkında değil söyleyemiyorsunuz dönemiyorsunuz dön gel de diyemiyorsunuz var mı böyle durumlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben de birşey merak ediyorum, sevmediğini söyleyerek ayrılıp da sonradan sevdiğini anlayıp geri dönme, ve gerçekten ölene kadar bir ömür geçirme ihtimali yüzde kaçtır? ;)

• % veremem sana ama bunu yaşadım ben ilk çıktığım kızda yaşadım gerçekten seviyordum sevmyrm dedi aylar sonra seviyorum dedi 5 senedir seviyor :D bende başkasını seviyorum

• Öncekileri Göster
    • Sevme sevilme değil millet nankör anacım nankör bencil düzenbaz şurda aslında içimden geçen küfürleri söylemek istemiyorum sen düşün artık..ben bi kızı daha cok sevdm smdide o terk etti ben smdi bskasına yazınca o üzülecek aa gitti cocuk dicek mal gibi snra o kzda terk edecek bni nasl bişeyse kabllendm smdiden

• Seven kalp terkedilecek eninde sonunda evet hazırlıklı olmak lazım. Hepimiz o kadar da fazla sevmediklerimizle evleneceğiz, çok sevdiklerimizin de nikah şahidi olacağız...

Kızlar Ne Diyor 8

• bana böyle birşey olduu pişman oldum oda zaten seviyordu öyle barıştık

• O terk etti. Pişmanım keşke ben terk etseydim.

• buda güzel bende düşünmüştüm bunu ama yapamadım ya

• doluuuuuuudur hm de ama pek çok kez insanlar pişmanlıklarını dile getiremezler ya da getirmezler.

• Ertelenen bir çok şey de daha kötüdür ama değil mi

• öyle tabi ki..ama insanlar kolay kolay gururlarını hiçe sayıp pişmanlıklarını dile getirmezler

• mecbur kalmış olsamda pişmanım

• Nasıl mecbur hanımfendi ?

• ilgisizdi ama keşke onun ayrılmasını bekleseymişim

• Neden onun ayrılması ?

• olmadı valla.pek bi rahatladıgım oldu ama.

• Pismanliktan ziyade o sicakligi ozluyor insan.

• Bir anlık düşünceyle daha güzeli olabilir diyorsun sıkılıyorsun değil mi birisi canını yaksa istemediğin onu geri istiyorsun ? ''

• Seni anlayan birine ihtiyac duyuyorsun.

• Ama o zaman kızgınlıkların varken anlamadığını ve asla anlamayacağını mı düşünüyordun ? ne kadar zaman oldu

• yöö. güzel bir davranis sergiledim. takdir ettim kendimi.

• dön demek isterdim ama çok sular aktı üstünden

• ne gibi ?

• Öncekileri Göster
    • Sıktımm o ayrı mesele zaten hatalarımın farkndaym diyorum ama olmaz diyor işte :S bitti hep gözüyle bakıyor böyle olması gerekti demek felan diyordu ..facede yazdgı syi anlamadm bn sen anladn mı ?

• valla hatunu tanp etmediğim için yorum yapmak istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...