Hamileyim, bebeğimi dünyaya getirmek için eşimi nasıl ikna ederim?

Gizli Üye
Arkadaşlar 7 aylık evliyim ve 8 haftalık hamileyim kocam bebeğimi aldırmamı istiyor. Ben kesinlikle aldırıp bebeğimin canına kıyıp katil olmak istemiyorum. Aldırmassan ayrılalım diyor ayrılmakta istemiyorum çünkü kocamı seviyorum. Bebeğimi dünyaya getirmek için nasıl ikna ederim onu yardımcı olun çok zor durumdayım ne yapıcami nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum :(
Hamileyim, bebeğimi dünyaya getirmek için eşimi nasıl ikna ederim?