Aileden gizli cep telefonu almak ?

Gizli Üye
Arkadaşlar lütfen duyarlı olun ve kendinizi benim yerime koyarak okuyup cevap verin. Ailem benim elimden cep telefonumu aldı, yaklaşık 3-4 aydır telefonsuzum ve geri verdiklerinde de çok sıkı kontrol edecekler. Ve ben aylardır yakın arkadaşımın cep telefonundan mesajlaşıp konuşuyorum. O da çok sıkıldı yani artık alma diyemiyo ama suratı falan çok asılıyo haklı olarak aylardır çünkü yetti bence de. Ve bugün tam 1 senedir sevdiğim çocukla baya ilerleme gösterdik, hergün yaz bana konuşalım da dedi ayrıca. Ama ben yarın nasıl istiycem telefonu falan diye düşünmeden edemiyorum artık yüzüm kalmadı. Ve aileme yakalanma riskini de es geçip (yakalanırsam okul hayatım biter o noktaya geldik) markasız bir android telefon almak istiyorum. Acaba onlara da snapchat whatsapp indiriliyor mu ? Bu ikisi olsun bana yeter. Ve ucuz çok ucuz bildiğiniz telefon var mı ? nerede ? çok teşekkür ederim iyi akşamlar
Güncellemeler
+1 yıl
Benim aileme söylemediğim olay olmasın diye kendim geçiştirmeye çalıştığım bir çocuk vardı arkadaşlar. Kimseye çıplak resim attığımdan alınmadı yani telefonum. Çocuk bana aşkım lütfen falan diye bir mesaj atmış gece ve abim de bunu okumuş. Ayrıca whatsapp'ta beni birsürü gruba alıyorlar ve grupta 20-30 kişi var neredeyse tanımadığım. Bu insanlar gruba açık saçık resimler atıyo abim bunları da görmüş olay bana kaldı yani. Tamamen yanlış anlaşılma yani zaten gizli soruyorum yalan söyliycek değilim
Güncellemeler
+1 yıl
Almadım
Aileden gizli cep telefonu almak ?