Onu geri nasıl kazanabilirim? Gizli facebook hesabı açtım beni terketti.

1 yılı aşkın bir ilişkimiz vardı. Üç ay öncesinde face'imi kapatmamı istemişti, kapattım. Ve bir hata yapıp gizli face açıp kullanmaya başladım. Bir hafta önce yakalandım ve binlerce özür diledim. Ertesi gün bir şekilde son bir şans verdi bana, çok sevinmiştim fakat ertesi gün tekrar face muhabbeti açıldı ve onun kapatmamı istemiş olduğu face hesabımın şifresini istedi, verdim girdi ve eskiden yazılmış olan mesajları ben sildim diye biliyordum ve meğerse facebook arşivlemiş ve sevgilim de tüm yazışmaları görmüş.

Ufak çapkınlıklar, arkadaşlarla argo konuşmalar, kötü sözler, küfürler ve bundan sonra benden kesin bi ayrılma kararı aldı ve hayatımda seninle karşılaşmak ve görüşmek istemiyorum dedi. Ne kadar çabaladıysam hiç geri adım atmadı. Ama ben onu kesinlikle aldatmadım hatam büyük ama çok seviyorum onu nasıl geriye kazanabilirim yardım edin nolur?

Güncellemeler:
arkadaşlar arkadası aracılıgıyla agzını arattırdım. söylediği şu: konuştum kafası karışık sana güvenini yitirmiş ama anlattıklarında haklı gibi bi face yüzünden yalan sölemişsin ben ona dedim devam etcenmi die bilmiorum kafam karışık dedi ama istemiyo gibi ...

napmak lazım ?
dün gece baya bi mesajlastık. halen aynı tavırı alıyodu dönmem tavrı. benim sevgimede inanmadıgını söyledi. bide facei gene actıgımı görünce sen adam olmassın diyince sinirlendim.ve face i arkadaslarınla iletişim kurup bana yardım etmelerini beklediğimden actıgımı söyledim. tüm yakın arkadaslarından yardım istemiştim. bunu ögrenince biraz yumuşadı. hiç bişey yazmazdı saat geç oldu ben uyucam yazmaya basladı. bugünde üstüne düşüyorum iyice sorularıma normal cevaplar verio pek terslemio olcakmı ?
Hepinizin ilgisi için çok Teşekkür ederim arkadaşlar. İşi bağladım şu saatlerde. Aşk varsa hayat herzaman vardır. Hepinize saygılar...

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

 • Facebook üstü ilişki kaidelerine uymadığın için, senin diğer yüzünü görmüş ve soğumuş, tiksinmiş.

  Bence önce üstüne gitme, kendisiyle başbaşa bırak. Sonra minik sürprizler yaparak, onu sevdiğini yılmadan söyle.

  1|2
  • Şikayet

   teşekkür ederim beklediğim cevaplardan biriydi denicem

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   teşekkür ederim

  • Şikayet

   ricalar :)