Onu geri nasıl kazanabilirim? Gizli facebook hesabı açtım beni terketti.

1 yılı aşkın bir ilişkimiz vardı. Üç ay öncesinde face'imi kapatmamı istemişti, kapattım. Ve bir hata yapıp gizli face açıp kullanmaya başladım. Bir... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar arkadası aracılıgıyla agzını arattırdım. söylediği şu: konuştum kafası karışık sana güvenini yitirmiş ama anlattıklarında haklı gibi bi face yüzünden yalan sölemişsin ben ona dedim devam etcenmi die bilmiorum kafam karışık dedi ama istemiyo gibi ...

napmak lazım ?
dün gece baya bi mesajlastık. halen aynı tavırı alıyodu dönmem tavrı. benim sevgimede inanmadıgını söyledi. bide facei gene actıgımı görünce sen adam olmassın diyince sinirlendim.ve face i arkadaslarınla iletişim kurup bana yardım etmelerini beklediğimden actıgımı söyledim. tüm yakın arkadaslarından yardım istemiştim. bunu ögrenince biraz yumuşadı. hiç bişey yazmazdı saat geç oldu ben uyucam yazmaya basladı. bugünde üstüne düşüyorum iyice sorularıma normal cevaplar verio pek terslemio olcakmı ?
Hepinizin ilgisi için çok Teşekkür ederim arkadaşlar. İşi bağladım şu saatlerde. Aşk varsa hayat herzaman vardır. Hepinize saygılar...

En İyi Kız Görüşü

• Facebook üstü ilişki kaidelerine uymadığın için, senin diğer yüzünü görmüş ve soğumuş, tiksinmiş.

Bence önce üstüne gitme, kendisiyle başbaşa bırak. Sonra minik sürprizler yaparak, onu sevdiğini yılmadan söyle.

Soran beğendi
    • teşekkür ederim beklediğim cevaplardan biriydi denicem

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• ricalar :)