Onu geri nasıl kazanabilirim? Gizli facebook hesabı açtım beni terketti.

1 yılı aşkın bir ilişkimiz vardı. Üç ay öncesinde face'imi kapatmamı istemişti, kapattım. Ve bir hata yapıp gizli face açıp kullanmaya başladım. Bir hafta önce yakalandım ve binlerce özür diledim. Ertesi gün bir şekilde son bir şans verdi bana, çok sevinmiştim fakat ertesi gün tekrar face muhabbeti açıldı ve onun kapatmamı istemiş olduğu face hesabımın şifresini istedi, verdim girdi ve eskiden yazılmış olan mesajları ben sildim diye biliyordum ve meğerse facebook arşivlemiş ve sevgilim de tüm yazışmaları görmüş. Ufak çapkınlıklar, arkadaşlarla argo konuşmalar, kötü sözler, küfürler ve bundan sonra benden kesin bi ayrılma kararı aldı ve hayatımda seninle karşılaşmak ve görüşmek istemiyorum dedi. Ne kadar çabaladıysam hiç geri adım atmadı. Ama ben onu kesinlikle aldatmadım hatam büyük ama çok seviyorum onu nasıl geriye kazanabilirim yardım edin nolur?

Güncellemeler:
arkadaşlar arkadası aracılıgıyla agzını arattırdım. söylediği şu: konuştum kafası karışık sana güvenini yitirmiş ama anlattıklarında haklı gibi bi face yüzünden yalan sölemişsin ben ona dedim devam etcenmi die bilmiorum kafam karışık dedi ama istemiyo gibi ...
napmak lazım ?
dün gece baya bi mesajlastık. halen aynı tavırı alıyodu dönmem tavrı. benim sevgimede inanmadıgını söyledi. bide facei gene actıgımı görünce sen adam olmassın diyince sinirlendim.ve face i arkadaslarınla iletişim kurup bana yardım etmelerini beklediğimden actıgımı söyledim. tüm yakın arkadaslarından yardım istemiştim. bunu ögrenince biraz yumuşadı. hiç bişey yazmazdı saat geç oldu ben uyucam yazmaya basladı. bugünde üstüne düşüyorum iyice sorularıma normal cevaplar verio pek terslemio olcakmı ?
Hepinizin ilgisi için çok Teşekkür ederim arkadaşlar. İşi bağladım şu saatlerde. Aşk varsa hayat herzaman vardır. Hepinize saygılar...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Facebook üstü ilişki kaidelerine uymadığın için, senin diğer yüzünü görmüş ve soğumuş, tiksinmiş.Bence önce üstüne gitme, kendisiyle başbaşa bırak. Sonra minik sürprizler yaparak, onu sevdiğini yılmadan söyle.

• teşekkür ederim beklediğim cevaplardan biriydi denicem

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• ricalar :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Eh eh hak etmişsin. Afferin kıza hemen basmış tekmeyi.Umarım ki dönerek çoğu kızın yaptığı ölümcül hatayı yapmaz.

• ben burda yardım istiyoruz senin yaptıgına bak

• gerçek bu ama yardım edılecek bir durmun yok sen bunu hakettın ve yıne yapacaksın.
      yalan ve başkaları ışe flörtçü mesajlaşmalar. Neyse ben fikrimi söyledim sonuçta buda aldatma.

• face bu aralar yeni mesaj sistemine geçtiği için heralde silinen mesajları bile geri alıyor nasıl bilmiyorum ben de dün aştığımda silinen mesajlar geri gelmişti sen bu işi bi daha yapmayacağından eminsen gerçekten pişmansan uğraş bi şansın vardır herşeyi yaparım diyorsan kapan ayaklarına affedebilir ama unutma affetsa bile unutmaz uzun bi süre şüpheci yaklaşır bunu kabul edip öyle özür dile

• ben bunu bidaha yapmıcam zaten ondan binlerce af ve özür diledim o istemedi igrendim senden dedi

• hadi hayırlısı üzme bi daha kızı =)

• üzmücem sanada ayrıca minnettarım :)

• yok ya nedemek:)

• pişmanlığının göstergesi olarak bişeyler yap sana geri dönmesi seviyorsan sevgini ispatla kafası karışıkken...bende ondan beklemiştim

• ne gibi mesela yardımcı ol lütfen

• Öncekileri Göster
    • inş olurda.bu seferde benim aram bozuldu erkek arkadaşım çok düşüncesiz off

• hayırdır sorun nedir

• Aynı şey bizimde başımıza gelmişti bizde ayrıldık argo konuşmaları yüzünden 1 hafta sonra barıştık

• nasıl barıştınız ?

• erkek arkadaşım arkadaşlarıyla makarasına o tarz konuşmalar yapıomuş zaten bende anlayışla davranayım dedim beni sevdiğini biliyordum o yüzden bir şans daha verdim...

• ohhooo gizli facebook açmalar falan sen nanayı yemişin ben diyim sana.. biraz sinirinin geçmesini bekle yatışsın sonra bakarsın bi çaresini :D

• teşekkür ederim

• Neden gizli işlere kalkışıyosun ki? Terkeder tabi , sürün. Yap et sonra geri kazanmaya çalış.Napıyodun face'de milletin karı kızıyla mı görüşüyodun?

• görüştüğüm felan yoktu takılıyodum sadece yapcak bişey yokmu şimdi

• Öncekileri Göster
    • olmucam ;)

• :) doğru olanı yaparsın

• seven afferder..gençsin olabilir böyle hatalar..ben sevdiğimin nelerini affetmedimki..affetmezse aşk yokdur..aşk varsa o aşılmaz her engeli aşdırır..ama biraz senin yalvarmanı uğraşmanı bekliyor..uğraş yalvar..ama dönmezse bilki bu senin suçun değil..seni sevmiyordur.

• yalvarıcamda yanaşmıyor ne şekilde yaklaşsam

• Onu sevseydin bunları zaten yapmazdın.geçelim.

• hayır seviyorum kesip atamıyorum. bu yaşanan olaylar ilişkimizin basında gerçekleşti ve işin ciddiyetinin farkında değildim aptallık yaptım bu şeyin üstünden 6 ay geçti fakat şimdi su üstüne cıktı ben bile görünce zor hatırladım

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin için vazgeçilmez olsaydı, kız arkadaş konusunda gözün hala dışarda olmasaydı bu durumu yaşamazdın. Şimdilik zor olsada kabullen. Göründüğün mü(Hovarda,Çapkın), olman gereken mi (Sadık sevgili) olacağına kara ver öyle yaşa. Kendini de üzme mutlu mesut kendinle barışık yaşa...

• tüh yine isteneni yazmamışım :P

• Geçmiş olsun... Bir musibet bin nasihatten daha iyiymiş derler. Sana bi ders olmuştur..

• oldu çok fena oldu çözüm yolu yokmu

• Ya barışıp barışmama ihtimalini kimse bilemez. Belki o bile.. Ama barışsanız bile hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Onun içinde bi yerlerde o acı hep yaşar..

• bence önce kendini yalnız bırak ve düşün ...acaba gene onunla barışırsam aynı ben mi kalacağım...gene byle uçuk kaçık işlerden vazgeçecemeyek gene birilerini üzecekmiyim diye düşün... dürüst ol... ya bu oyunlardan vazgeç ya da yalnızlığını seç... ama ne karşındakini üz bu hatalarınla ne de kendini...

• dediğini yaptım her insan hata yapar tekrarlamam.

• ufak capkinliklar dedigin nelerdi?

• facede bazı kızlarla konusmak gibi ilerisi yok zaten

• Öncekileri Göster
    • kasındım hacı valla kasındım bi yolu yokmu geri getirmenin

• gururlu akilli kizsa donmez geri

• Barışmak diye birşey sözkonusu olmaz.Hatta barışmanız senin açından tam bir felaket olur.Yapmışsın sonucunuda biliyordun bunun böyle olacağının.Dönse bile sana hayatı zindan eder ciddiyeti kalmaz ilişkinin.Hergün kriz geçirirsin.Sonuçta bu iradenle gerçekleştirdiğin birşey sonucuda buydu...

Yükleniyor...